Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 28.08.2008 |
| IČO | 28301994 |
| Datová schránka | 362wbmy |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 15 smluv za celkem 1 mil. Kč;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Masarykova univerzita | 2 | 65 690 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STATEK SAMSARA s.r.o. | 2 | 65 690 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 12 100 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STATEK SAMSARA s.r.o. | 1 | 12 100 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 63 110 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Masarykova univerzita | 1 | 63 110 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STATEK SAMSARA s.r.o. | 1 | 63 110 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 484 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 484 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STATEK SAMSARA s.r.o. | 1 | 484 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 129 240 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konzervatoř Duncan centre, Praha 4, Branická 41 | 1 | 129 240 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STATEK SAMSARA s.r.o. | 1 | 129 240 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 1 | 65 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Masarykova univerzita | 1 | 90 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 65 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STATEK SAMSARA s.r.o. | 2 | 155 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 22 | 1 365 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STATEK SAMSARA s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 145 200 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TIC BRNO, příspěvková organizace | 2 | 145 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STATEK SAMSARA s.r.o. | 2 | 145 200 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 64 | 4 039 350 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 22 | 3 158 100 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TIC BRNO, příspěvková organizace | 1 | 108 900 Kč |
| Město Tišnov | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STATEK SAMSARA s.r.o. | 2 | 108 900 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 1 | 72 600 Kč |
| Voda a potraviny | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TIC BRNO, příspěvková organizace | 1 | 72 600 Kč |
| Správa jeskyní České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STATEK SAMSARA s.r.o. | 2 | 72 600 Kč |
| Správa jeskyní České republiky | 1 | 0 Kč |