Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí 2 podřízené subjekty.
| Založeno | 26.09.2008 |
| IČO | 28305264 |
| Datová schránka | h9gmc5f |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 53 smluv za celkem 79 mil. Kč;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 7 798 961 Kč |
| IT | 4 | 842 160 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 7 798 961 Kč |
| Městská část Praha 7 | 4 | 1 059 022 Kč |
| Úřad vlády České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Meta IT s.r.o. | 6 | 8 857 983 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 42,86 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 5 | 8 140 880 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 4 | 1 829 520 Kč |
| Smlouvy o spolupráci | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo životního prostředí | 1 | 15 002 387 Kč |
| Prague City Tourism a.s. | 2 | 5 614 400 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 2 526 480 Kč |
| Český metrologický institut | 3 | 1 793 220 Kč |
| Ústav územního rozvoje | 2 | 36 300 Kč |
| Explosia a.s. | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Meta IT s.r.o. | 14 | 24 972 787 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 9 241 410 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 778 432 Kč |
| IT | 3 | 217 800 Kč |
| Právní služby | 1 | 72 527 Kč |
| Smlouvy o spolupráci | 22 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vysoké učení technické v Brně | 1 | 9 241 410 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 778 432 Kč |
| Městská část Praha 7 | 1 | 500 000 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 217 800 Kč |
| Nemocnice Kyjov, příspěvková organizace | 1 | 72 527 Kč |
| Úřad vlády České republiky | 1 | 0 Kč |
| Explosia a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Meta IT s.r.o. | 9 | 10 810 169 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 1 | 121 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 3 | 9 590 702 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Meta IT s.r.o. | 3 | 9 590 702 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 2 | 8 421 600 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 492 470 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Prague City Tourism a.s. | 2 | 8 421 600 Kč |
| Městská část Praha 7 | 1 | 492 470 Kč |
| Ústav územního rozvoje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Meta IT s.r.o. | 4 | 8 914 070 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 44,44 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 28 | 16 669 802 Kč |
| IT | 3 | 4 060 046 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 1 | 512 185 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústav územního rozvoje | 2 | 4 060 046 Kč |
| Městská část Praha 7 | 2 | 3 617 900 Kč |
| Vysoké učení technické v Brně | 2 | 1 954 137 Kč |
| Úřad vlády České republiky | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Meta IT s.r.o. | 9 | 9 632 083 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 11 | 86 168 223 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 2 622 498 Kč |
| IT | 1 | 348 480 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 11 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vysoké učení technické v Brně | 2 | 3 588 867 Kč |
| Ústav územního rozvoje | 1 | 348 480 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Meta IT s.r.o. | 4 | 3 937 347 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Meta IT s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 1 185 800 Kč |
| IT | 1 | 586 850 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústav územního rozvoje | 2 | 1 772 650 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Meta IT s.r.o. | 2 | 1 772 650 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 106 | 114 281 535 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústav územního rozvoje | 1 | 587 455 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Meta IT s.r.o. | 1 | 587 455 Kč |