Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 24.06.2010 |
| IČO | 28727100 |
| Datová schránka | 7zusbs9 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 15 smluv za celkem 10 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 296 269 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická, Liberec, Kostelní 9, příspěvková organizace | 1 | 296 269 Kč |
| Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PZ MONT s.r.o. | 2 | 296 269 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 4 556 565 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Liberecký kraj | 2 | 4 556 565 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PZ MONT s.r.o. | 2 | 4 556 565 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Veřejné služby pro energie | 1 | 323 070 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Varnsdorf | 1 | 323 070 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PZ MONT s.r.o. | 1 | 323 070 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 3 461 667 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 108 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Liberecký kraj | 2 | 3 461 667 Kč |
| Technické služby města Liberec, p.o. | 1 | 108 900 Kč |
| Česká zemědělská univerzita v Praze | 1 | 58 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PZ MONT s.r.o. | 4 | 3 629 067 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 502 150 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Varnsdorf | 2 | 583 825 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PZ MONT s.r.o. | 2 | 583 825 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 37 | 52 998 798 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 114 837 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 87 553 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jablonecká energetická a.s. | 2 | 213 733 Kč |
| Oderská městská společnost, s.r.o. | 1 | 87 553 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PZ MONT s.r.o. | 3 | 301 286 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 1 | 240 070 Kč |
| Jablonecká energetická a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| PZ MONT s.r.o. | 2 | 240 070 Kč |