Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 24.08.2010 |
| IČO | 28729943 |
| Datová schránka | b3etv47 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 62 smluv za celkem 125 mil. Kč;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 80 120 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 2 | 563 549 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| K + P stavební výroba s.r.o. | 2 | 563 549 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 14 | 71 945 531 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnické zařízení Ministerstva vnitra | 1 | 38 088 087 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 12 | 20 443 407 Kč |
| Město Roudnice nad Labem | 3 | 14 008 434 Kč |
| Horská služba ČR, o.p.s. | 1 | 1 595 521 Kč |
| Město Bílina | 2 | 712 669 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| K + P stavební výroba s.r.o. | 19 | 74 848 119 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 8 960 971 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 198 014 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 120 660 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 120 521 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 4 | 8 088 541 Kč |
| Centrum sociální pomoci Litoměřice, příspěvková organizace | 2 | 1 134 438 Kč |
| Střední průmyslová škola, Ústí nad Labem, Resslova 5, příspěvková organizace | 1 | 271 675 Kč |
| Psychiatrická nemocnice Kosmonosy | 1 | 120 521 Kč |
| Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| K + P stavební výroba s.r.o. | 11 | 9 615 175 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 6 496 372 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 6 | 1 100 268 Kč |
| Technické služby | 1 | 95 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 4 | 4 081 970 Kč |
| Psychiatrická nemocnice Kosmonosy | 1 | 3 488 406 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 320 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| K + P stavební výroba s.r.o. | 6 | 7 890 375 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 300 000 Kč |
| Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| K + P stavební výroba s.r.o. | 2 | 300 000 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 9 568 813 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 5 | 9 568 813 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| K + P stavební výroba s.r.o. | 5 | 9 568 813 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 8 315 689 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 8 315 689 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| K + P stavební výroba s.r.o. | 2 | 8 315 689 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 10 203 310 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 2 922 552 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 8 | 13 125 862 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| K + P stavební výroba s.r.o. | 8 | 13 125 862 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 11 | 14 854 246 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 651 238 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 4 | 892 722 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| K + P stavební výroba s.r.o. | 4 | 892 722 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 213 | 581 697 337 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 3 | 587 117 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| K + P stavební výroba s.r.o. | 3 | 587 117 Kč |