Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 06.04.2011 |
| IČO | 28741498 |
| Datová schránka | m64z2t2 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 83 smluv za celkem 37 mil. Kč;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Silnice LK a.s. | 2 | 163 208 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Autodoprava Dvořák s.r.o. | 2 | 163 208 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 1 715 297 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 237 703 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 1 634 106 Kč |
| Silnice LK a.s. | 2 | 226 210 Kč |
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 1 | 199 650 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 119 243 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Autodoprava Dvořák s.r.o. | 7 | 2 179 209 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 1 045 667 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 906 592 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 592 900 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 528 830 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 87 725 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 8 | 2 610 301 Kč |
| Silnice LK a.s. | 6 | 1 987 183 Kč |
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 1 | 452 951 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Autodoprava Dvořák s.r.o. | 15 | 5 050 435 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 6 | 3 557 400 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 3 075 456 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 1 343 516 Kč |
| Technické služby | 2 | 322 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 194 278 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 63 383 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 5 | 4 427 684 Kč |
| Silnice LK a.s. | 4 | 954 388 Kč |
| Galerie Lázně Liberec, příspěvková organizace | 1 | 242 000 Kč |
| Technické služby Jablonec nad Nisou, s.r.o. | 1 | 242 000 Kč |
| Povodí Labe, státní podnik | 1 | 194 278 Kč |
| STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC | 1 | 156 332 Kč |
| Severočeská vodárenská společnost a.s. | 1 | 140 693 Kč |
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 1 | 80 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Autodoprava Dvořák s.r.o. | 15 | 6 437 374 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 28 | 13 506 019 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 5 659 918 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 2 625 700 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 7 | 1 064 558 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 519 814 Kč |
| Technické služby | 1 | 242 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 9 | 5 919 718 Kč |
| Silnice LK a.s. | 4 | 5 199 733 Kč |
| Technické služby Jablonec nad Nisou, s.r.o. | 2 | 1 246 699 Kč |
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 1 | 1 018 001 Kč |
| STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC | 1 | 308 975 Kč |
| Povodí Labe, státní podnik | 2 | 93 170 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Autodoprava Dvořák s.r.o. | 19 | 13 786 297 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 3 551 170 Kč |
| Pojišťovací služby | 16 | 3 193 523 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 526 955 Kč |
| Technické služby | 1 | 266 200 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 4 145 625 Kč |
| Silnice LK a.s. | 3 | 642 510 Kč |
| Technické služby Jablonec nad Nisou, s.r.o. | 1 | 266 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Autodoprava Dvořák s.r.o. | 7 | 5 054 335 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 11 | 3 230 349 Kč |
| IT | 2 | 443 828 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 206 910 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 101 697 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 1 030 026 Kč |
| Technické služby Jablonec nad Nisou, s.r.o. | 1 | 206 910 Kč |
| STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC | 1 | 101 697 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Autodoprava Dvořák s.r.o. | 5 | 1 338 633 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 106 | 75 855 580 Kč |
| IT | 11 | 2 775 568 Kč |
| Technické služby | 2 | 544 500 Kč |
| Zemědělství | 2 | 113 740 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 100 128 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 556 428 Kč |
| Technické služby Jablonec nad Nisou, s.r.o. | 2 | 544 500 Kč |
| Silnice LK a.s. | 4 | 388 108 Kč |
| STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC | 1 | 109 553 Kč |
| Základní škola Jablonec nad Nisou, Liberecká 26, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Autodoprava Dvořák s.r.o. | 9 | 1 598 589 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby | 32 | 7 926 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Jablonec nad Nisou, s.r.o. | 2 | 1 052 700 Kč |
| Silnice LK a.s. | 1 | 97 768 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Autodoprava Dvořák s.r.o. | 3 | 1 150 468 Kč |