Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 26.04.2010 |
| IČO | 28791002 |
| Datová schránka | z35p5ri |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 834 smluv za celkem 763 mil. Kč;
56 smluv má zásadní nedostatek;
6 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,23 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,23 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 1 | 59 280 117 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 11 020 000 Kč |
| Technické služby | 2 | 1 331 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 327 614 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 242 000 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 124 630 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 85 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Litomyšl | 9 | 72 043 009 Kč |
| Městské služby Litomyšl s.r.o. | 25 | 6 894 490 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 544 500 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 1 | 121 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské služby Litomyšl s.r.o. | 11 | 72 708 509 Kč |
| S&E Solutions s.r.o. | 1 | 2 022 181 Kč |
| STROM PRAHA a.s. | 1 | 1 210 000 Kč |
| Auto SAS s.r.o. | 1 | 605 000 Kč |
| KOHÚT A SPOL. spol. s r.o. | 2 | 392 040 Kč |
| ŽELEZÁŘSTVÍ Andrlík s.r.o. | 1 | 363 000 Kč |
| PROFICAR-autodíly s.r.o. | 1 | 363 000 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 327 614 Kč |
| HANES s.r.o. | 1 | 242 000 Kč |
| Radoslav Sirotek | 1 | 181 500 Kč |
| Ing. Ladislav Špacír, daňový poradce | 1 | 124 630 Kč |
| GRANITA Lomy s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| Jaroslav Langhans | 1 | 108 024 Kč |
| JAF HOLZ spol. s r.o. | 1 | 87 592 Kč |
| Jiří Bulva | 1 | 87 350 Kč |
| KEŘKA s.r.o. | 1 | 85 200 Kč |
| Milan Buben | 1 | 75 350 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 1 | 72 489 Kč |
| TRIPLEX CZ s.r.o. | 1 | 72 358 Kč |
| ista Česká republika s.r.o. | 1 | 66 731 Kč |
| Jaroslav Kvapil | 1 | 61 500 Kč |
| Stanislav Kanči | 1 | 59 700 Kč |
| SEPOS, spol. s r. o. | 1 | 54 521 Kč |
| Vladimír Jiráň | 1 | 52 711 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,22 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 5 | 152 333 150 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 37 600 000 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 2 | 7 610 900 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 3 276 140 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 2 | 1 616 282 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 581 206 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 3 | 403 419 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 359 035 Kč |
| Sport a sportoviště | 2 | 349 500 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 181 462 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 168 320 Kč |
| Technické služby | 2 | 131 000 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 83 000 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 70 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Litomyšl | 36 | 196 879 526 Kč |
| Městské služby Litomyšl s.r.o. | 51 | 20 877 576 Kč |
| Vyšší odborná škola pedagogická a Střední pedagogická škola, Litomyšl, Komenského nám. 22 | 2 | 251 000 Kč |
| Základní škola Litomyšl, Zámecká 496, okres Svitavy | 1 | 57 000 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 0,90 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 2 | 47 615 320 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 14 254 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 6 | 4 243 836 Kč |
| Osobní vozidla | 3 | 1 930 782 Kč |
| Technické služby | 1 | 1 210 000 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 5 | 867 589 Kč |
| Finance | 2 | 660 186 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 530 000 Kč |
| Odpady | 1 | 363 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 305 900 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 241 745 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 181 500 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 159 530 Kč |
| Chemické výrobky | 1 | 151 613 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 105 270 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 90 000 Kč |
| Právní služby | 1 | 83 127 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 74 800 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 73 860 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Litomyšl | 40 | 71 741 986 Kč |
| Městské služby Litomyšl s.r.o. | 68 | 12 867 759 Kč |
| Zdravotní ústav se sídlem v Ostravě | 1 | 83 127 Kč |
| Základní škola Litomyšl, Zámecká 496, okres Svitavy | 1 | 74 800 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 0,94 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 5 | 45 352 035 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 13 575 000 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 2 214 300 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 2 208 440 Kč |
| Průmyslové stroje | 2 | 1 063 612 Kč |
| Technické služby | 1 | 1 000 000 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 930 000 Kč |
| Stroje a zařízení | 3 | 559 020 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 4 | 367 808 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 3 | 252 707 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 205 278 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 169 654 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 150 000 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 103 152 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 100 460 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 90 690 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 83 875 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 70 000 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 63 271 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Litomyšl | 36 | 64 881 032 Kč |
| Městské služby Litomyšl s.r.o. | 69 | 14 162 046 Kč |
| Smetanova Litomyšl, o.p.s. | 1 | 968 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,75 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 4 | 73 209 833 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 11 071 666 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 19 | 2 227 672 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 19 | 1 598 867 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 1 539 934 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 2 | 1 183 380 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 696 796 Kč |
| Stavebnictví | 4 | 631 659 Kč |
| Práce při dokončování budov | 3 | 528 196 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 525 995 Kč |
| Textilie | 1 | 290 580 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 288 800 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 166 120 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 2 | 139 900 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 61 813 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 59 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Litomyšl | 47 | 92 912 209 Kč |
| Městské služby Litomyšl s.r.o. | 60 | 8 315 792 Kč |
| Smetanova Litomyšl, o.p.s. | 2 | 270 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 1,98 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,98 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Nízké riziko,
celkem
31 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 30,69 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 4 | 23 762 507 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 25 | 10 273 554 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 10 037 309 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 5 | 7 404 138 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 3 092 925 Kč |
| Osobní vozidla | 3 | 1 681 949 Kč |
| Stavebnictví | 11 | 1 233 958 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 429 948 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 250 470 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 2 | 212 676 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 188 095 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 152 951 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 82 280 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 1 | 49 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Litomyšl | 32 | 37 217 480 Kč |
| Městské služby Litomyšl s.r.o. | 66 | 26 109 714 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 429 948 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské služby Litomyšl s.r.o. | 39 | 38 584 065 Kč |
| STROM PRAHA a.s. | 9 | 7 761 312 Kč |
| V O D O V O D Y spol. s r.o. | 23 | 7 157 942 Kč |
| KEŘKA s.r.o. | 3 | 3 901 779 Kč |
| ENESA a.s. | 1 | 2 466 924 Kč |
| Smetanova Litomyšl, o.p.s. | 4 | 504 760 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 429 948 Kč |
| Auto SAS s.r.o. | 2 | 403 421 Kč |
| LEVA, s.r.o. | 1 | 366 872 Kč |
| BON-CAR Svitavy, s.r.o. | 1 | 329 356 Kč |
| DS DELTA s.r.o. | 1 | 198 360 Kč |
| Jaroslav Kvapil | 2 | 191 100 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 2 | 188 095 Kč |
| SMOLA CZ s.r.o. | 1 | 160 325 Kč |
| EVT Stavby s.r.o. | 1 | 158 234 Kč |
| Obec Strakov | 1 | 158 231 Kč |
| ALVELIS, s.r.o. | 1 | 137 278 Kč |
| AUTO Hlaváček a.s. | 1 | 127 228 Kč |
| STAVBY DOUBEK s.r.o. | 1 | 104 732 Kč |
| Volvo Group Czech Republic, s.r.o. | 1 | 88 596 Kč |
| AUTOCENTRUM HÁJEK, spol. s r.o. | 1 | 85 448 Kč |
| SKH Sebranice, s.r.o. | 1 | 82 596 Kč |
| Pavel Brožek | 1 | 66 230 Kč |
| Radoslav Sirotek | 1 | 61 430 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
4 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 7,02 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 10 543 172 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 3 | 6 621 120 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 2 | 5 522 367 Kč |
| Právní služby | 19 | 1 556 786 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 1 341 119 Kč |
| Stavebnictví | 8 | 881 578 Kč |
| Práce při dokončování budov | 3 | 758 870 Kč |
| Pojišťovací služby | 4 | 240 106 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 238 370 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 180 722 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 85 650 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 79 787 Kč |
| Technické služby | 1 | 69 254 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 62 920 Kč |
| Zemědělství | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské služby Litomyšl s.r.o. | 33 | 16 004 892 Kč |
| Město Litomyšl | 21 | 13 621 493 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 393 172 Kč |
| Smetanova Litomyšl, o.p.s. | 2 | 278 300 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské služby Litomyšl s.r.o. | 25 | 14 362 219 Kč |
| HANES s.r.o. | 3 | 10 923 807 Kč |
| KEŘKA s.r.o. | 1 | 1 189 345 Kč |
| I-TEC Czech, spol. s r.o. | 1 | 711 480 Kč |
| ALVELIS, s.r.o. | 4 | 542 112 Kč |
| STROM PRAHA a.s. | 1 | 508 200 Kč |
| SAVOS I. s.r.o. | 2 | 304 002 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 4 | 240 106 Kč |
| PANAS, spol. s r.o. | 1 | 238 370 Kč |
| Cemex Czech Republic s.r.o. | 1 | 150 000 Kč |
| IZOS LITOMYŠL s.r.o. | 1 | 117 830 Kč |
| 1 | 98 970 Kč | |
| REALTIME TECHNOLOGIES, s.r.o. | 1 | 96 667 Kč |
| INREKA PLOŠINY SERVIS, s.r.o. | 1 | 92 201 Kč |
| Jaroslav Langhans | 1 | 90 068 Kč |
| AUTOCENTRUM HÁJEK, spol. s r.o. | 1 | 85 650 Kč |
| Jaroslav Kvapil | 1 | 85 000 Kč |
| Vladimír Jiráň | 1 | 77 514 Kč |
| TESAŘI OSÍK s.r.o. | 1 | 69 013 Kč |
| Pavel Brožek | 1 | 66 500 Kč |
| AGILE spol. s r.o. | 1 | 65 810 Kč |
| RNDr. Marie Kárská, daňový poradce | 1 | 60 500 Kč |
| ADK Klima s.r.o. | 1 | 59 573 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 2,82 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,23 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 9 900 000 Kč |
| Textilie | 19 | 6 068 329 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 1 989 543 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 1 237 126 Kč |
| Školení a kurzy | 9 | 479 000 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 470 063 Kč |
| Pojišťovací služby | 5 | 277 026 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 19 | 169 400 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 153 670 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 100 437 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 93 000 Kč |
| Zemědělství | 1 | 84 664 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Litomyšl | 9 | 11 815 955 Kč |
| Městské služby Litomyšl s.r.o. | 57 | 8 109 127 Kč |
| Smetanova Litomyšl, o.p.s. | 3 | 450 000 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 169 400 Kč |
| Národní památkový ústav | 1 | 117 630 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,45 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
12 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 17,39 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 415 | 7 264 112 396 Kč |
| Technické služby | 127 | 67 431 633 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 271 | 61 480 588 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 9 500 000 Kč |
| Stavebnictví | 12 | 2 829 946 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 22 | 2 577 696 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 5 | 586 202 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 3 | 529 980 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 5 | 361 002 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 344 850 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 250 730 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 192 706 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 172 500 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 75 020 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 1 910 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Litomyšl | 17 | 47 528 893 Kč |
| Městské služby Litomyšl s.r.o. | 48 | 5 422 278 Kč |
| Smetanova Litomyšl, o.p.s. | 2 | 270 000 Kč |
| Vyšší odborná škola pedagogická a Střední pedagogická škola, Litomyšl, Komenského nám. 22 | 1 | 65 600 Kč |
| Pardubický kraj | 1 | 1 910 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské služby Litomyšl s.r.o. | 21 | 47 866 403 Kč |
| STROM PRAHA a.s. | 3 | 529 980 Kč |
| HANES s.r.o. | 4 | 471 779 Kč |
| Jaroslav Kvapil | 5 | 414 500 Kč |
| ALVELIS, s.r.o. | 3 | 389 486 Kč |
| V V CAR s.r.o. | 1 | 344 850 Kč |
| ELKOPLAST CZ, s.r.o. | 3 | 340 252 Kč |
| IZOS LITOMYŠL s.r.o. | 1 | 308 364 Kč |
| Ditera, s.r.o. | 3 | 305 346 Kč |
| DS DELTA s.r.o. | 1 | 301 641 Kč |
| ista Česká republika s.r.o. | 3 | 246 002 Kč |
| Smetanova Litomyšl, o.p.s. | 1 | 179 556 Kč |
| AGILE spol. s r.o. | 1 | 132 200 Kč |
| Mgr. Marija Čičina, Ph.D. | 1 | 131 595 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Dolní Újezd | 2 | 123 420 Kč |
| BAZENSERVIS, s.r.o. | 1 | 120 322 Kč |
| JIPAST akciová společnost | 1 | 118 860 Kč |
| V O D O V O D Y spol. s r.o. | 2 | 115 000 Kč |
| Auto SAS s.r.o. | 1 | 114 423 Kč |
| Petr Grác | 1 | 98 868 Kč |
| JDR.CZ s.r.o. | 1 | 89 061 Kč |
| FORPLAST SYSTEMS s.r.o. | 1 | 82 659 Kč |
| Ing. Ladislav Špacír, daňový poradce | 1 | 75 020 Kč |
| Siemens, s.r.o. | 1 | 71 027 Kč |
| Sklopísek Střeleč, a. s. | 2 | 66 600 Kč |
| Jaroslav Langhans | 1 | 66 200 Kč |
| Cemex Czech Republic s.r.o. | 1 | 64 824 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Všeználek, Němčice 114 | 1 | 61 710 Kč |
| Petr Chmelař | 1 | 58 733 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,69 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,08 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 311 | 473 014 798 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 668 | 200 890 180 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 235 | 148 393 590 Kč |
| Stavebnictví | 777 | 122 947 537 Kč |
| Osobní vozidla | 202 | 97 005 937 Kč |
| Školení a kurzy | 326 | 28 653 568 Kč |
| Práce při dokončování budov | 127 | 27 264 273 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 181 | 15 828 180 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 8 700 000 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 37 | 5 562 882 Kč |
| Sport a sportoviště | 2 | 3 706 230 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 479 160 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 340 252 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 39 539 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Litomyšl | 20 | 12 302 774 Kč |
| Městské služby Litomyšl s.r.o. | 34 | 10 668 364 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 479 160 Kč |
| Město Králíky | 1 | 186 824 Kč |
| Pardubický kraj | 1 | 77 440 Kč |
| Vyšší odborná škola pedagogická a Střední pedagogická škola, Litomyšl, Komenského nám. 22 | 1 | 75 200 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské služby Litomyšl s.r.o. | 25 | 13 121 398 Kč |
| TRANSTECHNIK CS,spol. s r.o. "v likvidaci" | 1 | 3 628 790 Kč |
| STROM PRAHA a.s. | 3 | 2 897 250 Kč |
| AUTO IN s.r.o. | 1 | 773 965 Kč |
| ALVELIS, s.r.o. | 3 | 579 903 Kč |
| Smetanova Litomyšl, o.p.s. | 3 | 399 215 Kč |
| AGILE spol. s r.o. | 2 | 395 504 Kč |
| ADACOM s.r.o. | 1 | 340 252 Kč |
| DS DELTA s.r.o. | 2 | 292 220 Kč |
| Auto SAS s.r.o. | 1 | 193 358 Kč |
| Michal Kortyš | 2 | 162 223 Kč |
| Volvo Group Czech Republic, s.r.o. | 2 | 145 062 Kč |
| SPEED LEASE a.s. | 1 | 128 986 Kč |
| V O D O V O D Y spol. s r.o. | 2 | 115 000 Kč |
| Vladimír Prokeš | 1 | 112 266 Kč |
| GRANITA s.r.o. | 1 | 74 531 Kč |
| Centrum sociální pomoci města Litomyšl | 1 | 72 600 Kč |
| Ing. Ladislav Špacír, daňový poradce | 1 | 72 600 Kč |
| František Shejbal | 1 | 62 450 Kč |
| Pavel Brožek | 1 | 62 450 Kč |
| Základní škola M. Choceňského, Choceň | 1 | 60 500 Kč |
| Ditera, s.r.o. | 1 | 59 700 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 2 | 39 539 Kč |