Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 03.08.2010 |
| IČO | 28802195 |
| Datová schránka | qers84h |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 38 smluv za celkem 40 mil. Kč;
5 smluv má zásadní nedostatek;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 239 041 Kč |
| Tepelné hospodářství Hradec Králové, a.s. | 1 | 0 Kč |
| TECHNICKÉ SLUŽBY HRADEC KRÁLOVÉ | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SPCom s.r.o. | 1 | 239 041 Kč |
| Reflekt group s.r.o. | 1 | 239 041 Kč |
| DI - stavby s.r.o. | 4 | 239 041 Kč |
| EOP Distribuce, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 35,71 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 21,43 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 1 201 288 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Tepelné hospodářství Hradec Králové, a.s. | 10 | 2 878 682 Kč |
| OBEC ČISTĚVES | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DI - stavby s.r.o. | 14 | 2 878 682 Kč |
| OBEC ČISTĚVES | 4 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 22,22 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 13 558 201 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| OBEC ČISTĚVES | 2 | 6 891 242 Kč |
| Tepelné hospodářství Hradec Králové, a.s. | 4 | 6 557 259 Kč |
| TECHNICKÉ SLUŽBY HRADEC KRÁLOVÉ | 1 | 84 700 Kč |
| Správa silnic Královéhradeckého kraje | 1 | 25 000 Kč |
| DI - stavby s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DI - stavby s.r.o. | 9 | 13 558 201 Kč |
| OBEC ČISTĚVES | 2 | 6 891 242 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 9 720 574 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 12 | 143 990 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Tepelné hospodářství Hradec Králové, a.s. | 4 | 9 864 564 Kč |
| TECHNICKÉ SLUŽBY HRADEC KRÁLOVÉ | 1 | 119 911 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DI - stavby s.r.o. | 5 | 9 984 475 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 138 | 268 849 884 Kč |
| Zemědělství | 1 | 103 273 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Tepelné hospodářství Hradec Králové, a.s. | 6 | 12 783 366 Kč |
| Město Chrudim | 1 | 103 273 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DI - stavby s.r.o. | 7 | 12 886 640 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 13 | 13 967 393 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Servisní středisko pro správu svěřeného majetku Městské části Praha 8, příspěvková organizace | 2 | 753 225 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DI - stavby s.r.o. | 2 | 753 225 Kč |