Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 19.05.2011 |
| IČO | 28818334 |
| Datová schránka | ww824me |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 262 smluv za celkem 1 mld. Kč;
4 smlouvy mají zásadní nedostatek;
5 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
8,0 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 10 227 369 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 2 300 299 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Dvůr Králové nad Labem | 8 | 20 633 902 Kč |
| Městské vodovody a kanalizace Dvůr Králové nad Labem s.r.o. | 6 | 19 734 901 Kč |
| Československá obchodní banka, a. s. | 1 | 0 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské vodovody a kanalizace Dvůr Králové nad Labem s.r.o. | 10 | 20 633 902 Kč |
| Stavební huť Slatiňany, spol. s r. o. | 1 | 10 751 511 Kč |
| IBOS a.s. | 1 | 4 886 943 Kč |
| OLFIN Car s.r.o. | 2 | 2 300 299 Kč |
| WOMBAT, s.r.o. | 1 | 1 451 298 Kč |
| Daniel Starsy | 1 | 344 850 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,90 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 29 872 607 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 22 990 000 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 520 748 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 328 297 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 240 746 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 126 127 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 60 500 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Dvůr Králové nad Labem | 18 | 48 450 280 Kč |
| Městské vodovody a kanalizace Dvůr Králové nad Labem s.r.o. | 9 | 9 504 091 Kč |
| Lesy města Dvůr Králové nad Labem s.r.o. | 1 | 328 297 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské vodovody a kanalizace Dvůr Králové nad Labem s.r.o. | 20 | 48 778 577 Kč |
| WOMBAT, s.r.o. | 2 | 6 341 961 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 4 | 3 101 630 Kč |
| VODA CZ SERVICE s.r.o. | 1 | 60 500 Kč |
| ČEZ ESCO, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Bořek - byty s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,86 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,86 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 17 | 94 684 546 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 3 176 250 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 508 369 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 444 600 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 423 500 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 145 615 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 67 500 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Dvůr Králové nad Labem | 20 | 79 524 657 Kč |
| Městské vodovody a kanalizace Dvůr Králové nad Labem s.r.o. | 15 | 23 262 721 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské vodovody a kanalizace Dvůr Králové nad Labem s.r.o. | 20 | 79 524 657 Kč |
| Stavební huť Slatiňany, spol. s r. o. | 1 | 6 304 103 Kč |
| GDF spol. s r.o. | 1 | 4 255 570 Kč |
| HMS - elektro, s.r.o. | 1 | 3 472 643 Kč |
| Zeppelin CZ s.r.o. | 1 | 3 176 250 Kč |
| J. Škop a spol., s.r.o. | 1 | 1 656 341 Kč |
| VZDUCHO-klima s.r.o. | 1 | 1 547 312 Kč |
| ALLMO - PROFIL, společnost s ručením omezeným (zkratka ALLMO - PROFIL spol. s r.o. nebo ALLMO - PROFIL s.r.o.) | 1 | 1 192 463 Kč |
| ČEZ Distribuce, a. s. | 1 | 508 369 Kč |
| AUTO INZAT s.r.o. | 1 | 444 600 Kč |
| V + V s.r.o., stavební a obchodní firma | 1 | 423 500 Kč |
| Atlas Copco s.r.o. | 1 | 121 324 Kč |
| B2B Partner s.r.o. | 1 | 68 456 Kč |
| Ing. arch. Adéla Dvořáková | 1 | 67 500 Kč |
| ČEZ ESL, s.r.o. | 1 | 24 291 Kč |
| ORLEN Unipetrol RPA s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bankovní služby a poplatky | 4 | 108 900 000 Kč |
| Stavebnictví | 10 | 48 571 849 Kč |
| Osobní vozidla | 3 | 2 493 950 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 2 178 000 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 1 873 080 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 3 | 674 915 Kč |
| Voda | 1 | 130 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Československá obchodní banka, a. s. | 4 | 108 900 000 Kč |
| Město Dvůr Králové nad Labem | 13 | 70 282 470 Kč |
| Městské vodovody a kanalizace Dvůr Králové nad Labem s.r.o. | 10 | 17 740 741 Kč |
| Hankův dům, městské kulturní zařízení | 1 | 130 000 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Královéhradeckého kraje | 1 | 40 000 Kč |
| Domov důchodců Dvůr Králové nad Labem | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské vodovody a kanalizace Dvůr Králové nad Labem s.r.o. | 20 | 179 352 470 Kč |
| WOMBAT, s.r.o. | 1 | 9 016 896 Kč |
| Zeppelin CZ s.r.o. | 1 | 2 057 000 Kč |
| D A B O N A s.r.o. | 1 | 1 873 080 Kč |
| AUTO KOUTEK s.r.o. | 2 | 1 507 900 Kč |
| IBOS a.s. | 1 | 1 451 593 Kč |
| AC BOOM s.r.o. | 1 | 986 050 Kč |
| Vodovody a kanalizace Trutnov, a.s. | 1 | 425 860 Kč |
| STYLBAU, s.r.o. | 1 | 301 363 Kč |
| RENOVA, s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| Diakonie Českobratrské církve evangelické | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 102 128 241 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 18 726 000 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 869 701 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 798 600 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 531 190 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 224 153 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské vodovody a kanalizace Dvůr Králové nad Labem s.r.o. | 6 | 81 337 074 Kč |
| Město Dvůr Králové nad Labem | 18 | 45 707 812 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 576 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební huť Slatiňany, spol. s r. o. | 2 | 77 370 024 Kč |
| T4 Building s.r.o. | 1 | 73 742 444 Kč |
| GDF spol. s r.o. | 1 | 73 742 444 Kč |
| Městské vodovody a kanalizace Dvůr Králové nad Labem s.r.o. | 19 | 46 283 812 Kč |
| Pavel Bořek | 1 | 2 524 879 Kč |
| D A B O N A s.r.o. | 1 | 798 600 Kč |
| K&K TECHNOLOGY a.s. | 1 | 531 190 Kč |
| AZORELLA s.r.o. | 1 | 112 381 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 14,81 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 43 115 111 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 1 024 870 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 364 700 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 215 000 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 157 300 Kč |
| Stavební práce pro potrubní, telekomunikační a elektrické vedení | 1 | 123 747 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 60 500 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Dvůr Králové nad Labem | 16 | 43 472 263 Kč |
| Městské vodovody a kanalizace Dvůr Králové nad Labem s.r.o. | 9 | 6 477 364 Kč |
| Technické služby města Dvora Králové nad Labem | 1 | 0 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské vodovody a kanalizace Dvůr Králové nad Labem s.r.o. | 18 | 43 472 263 Kč |
| WOMBAT, s.r.o. | 1 | 3 035 890 Kč |
| KK projekční kancelář s.r.o. | 1 | 1 273 102 Kč |
| VIS - Vodohospodářsko-inženýrské služby, spol. s r.o. | 1 | 1 024 870 Kč |
| KVIS Pardubice a.s. | 1 | 561 003 Kč |
| AUTO INZAT s.r.o. | 1 | 364 700 Kč |
| EUROLIFT CZ s.r.o. | 1 | 157 300 Kč |
| VODA CZ SERVICE s.r.o. | 1 | 60 500 Kč |
| ČEZ ESCO, a.s. | 1 | 0 Kč |
| ČEZ ESL, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 17 377 854 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 4 800 000 Kč |
| Telco | 1 | 119 314 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 97 937 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Dvůr Králové nad Labem | 11 | 22 820 556 Kč |
| Městské vodovody a kanalizace Dvůr Králové nad Labem s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské vodovody a kanalizace Dvůr Králové nad Labem s.r.o. | 11 | 22 820 556 Kč |
| Vorlech.cz s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| AUTO JUNEK, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| QIRIN s.r.o. v likvidaci | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,53 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 10,53 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 242 000 000 Kč |
| Stavebnictví | 10 | 155 654 789 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 364 700 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 157 300 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 137 962 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Československá obchodní banka, a. s. | 2 | 242 000 000 Kč |
| Městské vodovody a kanalizace Dvůr Králové nad Labem s.r.o. | 3 | 145 722 000 Kč |
| Město Dvůr Králové nad Labem | 12 | 11 408 097 Kč |
| Střední průmyslová škola a Střední odborná škola, Dvůr Králové nad Labem, příspěvková organizace | 1 | 137 962 Kč |
| ČEZ, a. s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské vodovody a kanalizace Dvůr Králové nad Labem s.r.o. | 16 | 253 546 059 Kč |
| EVORADO IMPORT,a.s. | 1 | 145 200 000 Kč |
| AUTO INZAT s.r.o. | 1 | 364 700 Kč |
| EUROLIFT CZ s.r.o. | 1 | 157 300 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 2 005 257 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Dvůr Králové nad Labem | 7 | 4 992 966 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské vodovody a kanalizace Dvůr Králové nad Labem s.r.o. | 7 | 4 992 966 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
14 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 32,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 14 | 10 395 812 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 647 955 Kč |
| Energie | 3 | 212 885 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 170 000 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 62 349 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 60 500 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 12 000 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 0 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 0 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Písky a jíly | 1 | 0 Kč |
| Paliva a oleje | 1 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Dvůr Králové nad Labem | 14 | 10 334 487 Kč |
| Městské vodovody a kanalizace Dvůr Králové nad Labem s.r.o. | 22 | 3 091 751 Kč |
| Technické služby města Dvora Králové nad Labem | 4 | 275 234 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 170 000 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 60 500 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské vodovody a kanalizace Dvůr Králové nad Labem s.r.o. | 42 | 13 606 955 Kč |
| Megger CZ s.r.o. | 1 | 904 233 Kč |
| AC BOOM s.r.o. | 1 | 647 955 Kč |
| Pavel Bořek | 1 | 508 200 Kč |
| Cemex Czech Republic s.r.o. | 1 | 325 017 Kč |
| Consys s.r.o. | 1 | 220 164 Kč |
| Edenred CZ s.r.o. | 1 | 164 840 Kč |
| ZEMNÍ PRÁCE MARTIN s.r.o. | 1 | 163 350 Kč |
| WILO CS, s.r.o. | 1 | 74 510 Kč |
| IoT.water a.s. | 1 | 0 Kč |
| DATAINFO, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Městské vodovody a kanalizace s.r.o. Jaroměř | 1 | 0 Kč |
| Těžební písková s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| ZETKA Strážník a.s. | 1 | 0 Kč |
| COLAS CZ, a.s. | 1 | 0 Kč |
| RODOS V+J Teodoridis s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Mepap s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| HAWLE ARMATURY, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Petr Šeba | 1 | 0 Kč |
| Krkonošské vápenky Kunčice , a.s. | 1 | 0 Kč |
| Jaroslav Spěšný | 1 | 0 Kč |