Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 30.05.2011 |
| IČO | 28818652 |
| Datová schránka | w5x3dec |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 40 smluv za celkem 17 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Pardubického kraje, a.s. | 8 | 1 804 255 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JUTAN s.r.o. | 8 | 1 804 255 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čistící a hygienické služby | 1 | 2 468 400 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 400 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Pardubického kraje, a.s. | 14 | 5 408 119 Kč |
| Střední škola automobilní Ústí nad Orlicí | 1 | 400 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JUTAN s.r.o. | 15 | 5 808 119 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čistící a hygienické služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Pardubického kraje, a.s. | 6 | 1 035 276 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JUTAN s.r.o. | 6 | 1 035 276 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Pardubického kraje, a.s. | 2 | 360 096 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JUTAN s.r.o. | 2 | 360 096 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čistící a hygienické služby | 23 | 34 307 130 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Pardubického kraje, a.s. | 9 | 8 211 350 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| JUTAN s.r.o. | 9 | 8 211 350 Kč |
| SKY & FACILITY s.r.o. | 1 | 7 154 730 Kč |