Soukromá firma. Akciová společnost.
| Založeno | 26.05.2009 |
| IČO | 28903765 |
| Datová schránka | 8b9f5dy |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 145 smluv za celkem 7 mil. Kč;
4 smlouvy mají zásadní nedostatek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Jiná energie | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Regionální muzeum K. A. Polánka v Žatci | 1 | 130 559 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 1 | 0 Kč |
| Bytové družstvo Špály 2 Prostějov | 1 | 0 Kč |
| Základní škola Praha 5 - Řeporyje | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VEMEX Energie a.s. | 5 | 130 559 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 2 | 456 134 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Regionální muzeum K. A. Polánka v Žatci | 1 | 456 134 Kč |
| Město Kostelec nad Orlicí | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VEMEX Energie a.s. | 2 | 456 134 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 5 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Konice | 1 | 0 Kč |
| Technické služby Konice, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Základní škola a gymnázium města Konice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola Konice,příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VEMEX Energie a.s. | 6 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 723 580 Kč |
| Energie | 19 | 719 091 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 2 | 723 580 Kč |
| Základní škola Praha 5 - Řeporyje | 1 | 490 691 Kč |
| Regionální muzeum K. A. Polánka v Žatci | 1 | 228 400 Kč |
| Město Podbořany | 14 | 0 Kč |
| Mateřská škola POHÁDKA, Brno, Bratří Pelíšků 7, příspěvková organizace | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VEMEX Energie a.s. | 21 | 1 442 671 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 36,36 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 21 | 7 356 800 Kč |
| Energie | 20 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 1 | 121 000 Kč |
| Město Podbořany | 17 | 0 Kč |
| Město Konice | 1 | 0 Kč |
| Realitní kancelář L & L s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Základní škola a gymnázium města Konice, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VEMEX Energie a.s. | 22 | 121 000 Kč |
| Město Podbořany | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 71,43 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 7 | 150 040 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Realitní kancelář L & L s.r.o. | 1 | 150 040 Kč |
| Město Podbořany | 3 | 0 Kč |
| Základní umělecká škola R. A. Dvorského, Dvůr Králové nad Labem, náměstí T. G. Masaryka 83 | 1 | 0 Kč |
| Mateřská škola POHÁDKA, Brno, Bratří Pelíšků 7, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Podbořany | 1 | 150 040 Kč |
| VEMEX Energie a.s. | 7 | 150 040 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 4 | 36 300 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Realitní kancelář L & L s.r.o. | 1 | 36 300 Kč |
| Město Podbořany | 2 | 0 Kč |
| Národní památkový ústav | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Podbořany | 1 | 36 300 Kč |
| VEMEX Energie a.s. | 4 | 36 300 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
51 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 92,73 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,64 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Energie | 54 | 660 000 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 61 710 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VEMEX Energie a.s. | 55 | 721 710 Kč |