Úřad - orgán veřejné moci. Akciová společnost. Řídí jednu podřízenou organizaci.
| Založeno | 30.10.2009 |
| IČO | 28971906 |
| Datová schránka | m24fksx |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 22 smluv za celkem 86 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
100,0 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 12 714 380 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Vršovice a.s. | 3 | 12 774 880 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 4 | 1 | 9 537 317 Kč |
| Městská část Praha 10 | 1 | 3 177 063 Kč |
| Národní centrum ošetřovatelství a nelékařských zdravotnických oborů | 1 | 60 500 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 35 593 360 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Vršovice a.s. | 1 | 35 593 360 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 10 | 1 | 35 593 360 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 720 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 119 216 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Vršovice a.s. | 3 | 839 216 Kč |
| Léčebna dlouhodobě nemocných Vršovice, příspěvková organizace | 1 | 720 000 Kč |
| MM Testing s.r.o. | 1 | 119 216 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Léčebna dlouhodobě nemocných Vršovice, příspěvková organizace | 1 | 720 000 Kč |
| Městská část Praha 4 | 1 | 119 216 Kč |
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 300 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Vršovice a.s. | 1 | 300 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum sociální a ošetřovatelské pomoci v Praze 10, příspěvková organizace | 1 | 300 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 128 429 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Vršovice a.s. | 1 | 128 429 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 10 | 1 | 128 429 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 4 | 20 695 487 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 1 517 103 Kč |
| Nábytek | 1 | 68 976 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Vršovice a.s. | 6 | 22 281 566 Kč |
| Léčebna dlouhodobě nemocných Vršovice, příspěvková organizace | 2 | 722 376 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 10 | 4 | 21 559 190 Kč |
| Léčebna dlouhodobě nemocných Vršovice, příspěvková organizace | 2 | 722 376 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 86 | 312 493 530 Kč |
| Zdravotnictví | 8 | 11 101 748 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Vršovice a.s. | 3 | 11 901 220 Kč |
| Léčebna dlouhodobě nemocných Vršovice, příspěvková organizace | 1 | 960 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 10 | 1 | 10 459 192 Kč |
| Léčebna dlouhodobě nemocných Vršovice, příspěvková organizace | 1 | 960 000 Kč |
| Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví | 1 | 482 028 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 4 | 529 144 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Vršovice a.s. | 3 | 342 370 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 342 370 Kč |
| Fakultní nemocnice Královské Vinohrady | 1 | 0 Kč |
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 1 | 0 Kč |