Soukromá firma. Akciová společnost. Řídí jeden podřízený subjekt.
| Založeno | 14.10.2009 |
| IČO | 28972589 |
| Datová schránka | rmcea46 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 135 smluv za celkem 148 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 417 450 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 135 520 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Bílina | 2 | 961 491 Kč |
| Střední průmyslová škola a Vyšší odborná škola, Kladno, Jana Palacha 1840 | 1 | 649 952 Kč |
| Statutární město Chomutov | 1 | 517 517 Kč |
| Město Neratovice | 2 | 484 594 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ISONOE INVEST , a.s. | 6 | 2 613 554 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,52 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 12 207 907 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 11 | 9 596 643 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 1 173 700 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 82 280 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Neratovice | 2 | 9 579 399 Kč |
| Město Podbořany | 1 | 3 460 600 Kč |
| Město Kadaň | 6 | 2 785 372 Kč |
| Město Bílina | 3 | 2 682 570 Kč |
| Statutární město Most | 4 | 1 975 289 Kč |
| STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC | 1 | 1 331 000 Kč |
| Nemocnice Na Františku | 1 | 1 173 700 Kč |
| Fakultní nemocnice Královské Vinohrady | 1 | 101 640 Kč |
| Statutární město Chomutov | 1 | 72 600 Kč |
| Městská část Praha 21 | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ISONOE INVEST , a.s. | 21 | 23 162 170 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 64 855 491 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 17 | 11 776 989 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 336 380 Kč |
| Zemědělství | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 4 | 66 042 582 Kč |
| Městská část Praha 2 | 3 | 3 170 333 Kč |
| Fakultní nemocnice Královské Vinohrady | 4 | 3 005 129 Kč |
| Statutární město Most | 6 | 2 770 053 Kč |
| Ústecký kraj | 2 | 2 087 577 Kč |
| Město Kadaň | 1 | 837 320 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 595 320 Kč |
| Statutární město Chomutov | 2 | 407 770 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 2 | 204 382 Kč |
| Statutární město Ústí nad Labem | 1 | 189 970 Kč |
| Město Sokolov | 1 | 157 300 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ISONOE INVEST , a.s. | 27 | 79 467 737 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 17 | 10 039 370 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 12 | 9 588 127 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 201 740 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 5 | 3 542 202 Kč |
| Domovy sociálních služeb Háj a Nová Ves, příspěvková organizace | 1 | 3 227 675 Kč |
| Město Sokolov | 4 | 1 953 182 Kč |
| Střední odborná škola a Střední odborné učiliště, Kladno, Dubská | 1 | 649 770 Kč |
| Město Bílina | 1 | 520 300 Kč |
| Statutární město Ústí nad Labem | 1 | 516 791 Kč |
| Fakultní nemocnice Královské Vinohrady | 1 | 340 857 Kč |
| Domov Kobylisy | 1 | 179 709 Kč |
| Statutární město Most | 1 | 29 716 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ISONOE INVEST , a.s. | 16 | 10 960 203 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 9 | 15 965 937 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 1 844 004 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 4 | 14 540 315 Kč |
| Statutární město Most | 3 | 1 934 185 Kč |
| Město Lovosice | 1 | 723 181 Kč |
| Město Sokolov | 2 | 481 580 Kč |
| Město Neratovice | 1 | 130 680 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ISONOE INVEST , a.s. | 11 | 17 809 941 Kč |
| ARTENDR s.r.o. | 1 | 277 090 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 62 920 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Neratovice | 1 | 62 920 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ISONOE INVEST , a.s. | 3 | 62 920 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 1 175 588 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 189 970 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 17 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká správa sociálního zabezpečení | 1 | 867 570 Kč |
| Město Neratovice | 2 | 308 018 Kč |
| Městská část Praha 3 | 1 | 189 970 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ISONOE INVEST , a.s. | 5 | 1 365 558 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 3 | 511 154 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 4 | 495 117 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 169 088 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká správa sociálního zabezpečení | 5 | 910 696 Kč |
| Městská část Praha 3 | 2 | 506 605 Kč |
| Městská část Praha 10 | 2 | 229 026 Kč |
| Město Neratovice | 1 | 140 048 Kč |
| Technické služby Kadaň, s.r.o. | 1 | 84 700 Kč |
| Městská část Praha 5 | 2 | 63 888 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ISONOE INVEST , a.s. | 13 | 1 934 963 Kč |
| Městská část Praha 10 | 1 | 179 921 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 10 | 2 012 968 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 672 034 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 10 | 6 | 1 393 714 Kč |
| Česká správa sociálního zabezpečení | 5 | 619 254 Kč |
| Armádní Servisní, příspěvková organizace | 1 | 480 370 Kč |
| Městská část Praha 5 | 4 | 191 664 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ISONOE INVEST , a.s. | 16 | 2 685 002 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 6 | 981 424 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 250 712 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 120 637 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Armádní Servisní, příspěvková organizace | 2 | 708 448 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 1 | 296 450 Kč |
| Městská část Praha 5 | 2 | 227 238 Kč |
| Město Kadaň | 1 | 120 637 Kč |
| Ústecký kraj | 1 | 108 557 Kč |
| Ústav hematologie a krevní transfuze Praha | 1 | 74 657 Kč |
| Česká správa sociálního zabezpečení | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ISONOE INVEST , a.s. | 12 | 1 535 987 Kč |