Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 19.10.2009 |
| IČO | 28973691 |
| Datová schránka | w2pecmq |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 30 smluv za celkem 63 mil. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 290 400 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ŠKOLKY MCELY, s.r.o. | 1 | 290 400 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 4 | 4 931 362 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 996 738 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesní správa Lány | 4 | 4 931 362 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 996 738 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ŠKOLKY MCELY, s.r.o. | 5 | 5 928 099 Kč |
| Jihozápadní dřevařská a.s. | 2 | 4 156 371 Kč |
| ATRO Rýmařov s.r.o. | 1 | 2 248 070 Kč |
| AGROWALD - školka Červený Dvůr s.r.o. | 1 | 2 248 070 Kč |
| UNILES, a.s. | 1 | 2 248 070 Kč |
| Lesní školka Koláček,spol. s r.o. | 1 | 1 908 301 Kč |
| KAISER s.r.o. | 1 | 1 908 301 Kč |
| Ing. Jaroslav Koláček | 1 | 1 908 301 Kč |
| LESOŠKOLKY s.r.o. | 1 | 1 908 301 Kč |
| Školky - Montano, spol. s r.o. | 1 | 1 908 301 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 3 | 7 871 014 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesní správa Lány | 1 | 7 540 684 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 330 330 Kč |
| SPRÁVA VEŘEJNÉHO STATKU MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ŠKOLKY MCELY, s.r.o. | 3 | 7 871 014 Kč |
| Lesní školka Koláček,spol. s r.o. | 1 | 7 540 684 Kč |
| KAISER s.r.o. | 1 | 7 540 684 Kč |
| Ing. Jaroslav Koláček | 1 | 7 540 684 Kč |
| LESOŠKOLKY s.r.o. | 1 | 7 540 684 Kč |
| Školky - Montano, spol. s r.o. | 1 | 7 540 684 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 3 | 7 412 193 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesní správa Lány | 1 | 6 758 309 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 653 884 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ŠKOLKY MCELY, s.r.o. | 3 | 7 412 193 Kč |
| KAISER s.r.o. | 1 | 6 758 309 Kč |
| Školky - Montano, spol. s r.o. | 1 | 6 758 309 Kč |
| Dřevařská obchodní, a.s. | 1 | 6 758 309 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 1 | 240 790 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 240 790 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ŠKOLKY MCELY, s.r.o. | 1 | 240 790 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 3 | 4 058 149 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesní správa Lány | 2 | 3 728 099 Kč |
| Mendelova univerzita v Brně | 1 | 330 050 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ŠKOLKY MCELY, s.r.o. | 3 | 4 058 149 Kč |
| Jiří Čáp s.r.o. | 2 | 3 728 099 Kč |
| Ing. Jaroslav Koláček | 1 | 2 559 671 Kč |
| KAISER s.r.o. | 1 | 1 168 428 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 7 | 6 692 407 Kč |
| Zemědělství | 2 | 1 548 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 3 | 2 260 782 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ŠKOLKY MCELY, s.r.o. | 3 | 2 260 782 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 5 | 2 858 222 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 4 | 2 858 222 Kč |
| Lesní správa Lány | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ŠKOLKY MCELY, s.r.o. | 5 | 2 858 222 Kč |
| Ing. Jaroslav Koláček | 1 | 0 Kč |
| LESOŠKOLKY s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 5 | 31 561 807 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 4 | 31 561 807 Kč |
| Lesní správa Lány | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ŠKOLKY MCELY, s.r.o. | 5 | 31 561 807 Kč |
| ŠKOLKY OPOLANY, s.r.o. | 1 | 30 250 000 Kč |
| Lesní školka Koláček,spol. s r.o. | 1 | 30 250 000 Kč |
| Kloboucká lesní s.r.o. | 1 | 30 250 000 Kč |
| ATRO Rýmařov s.r.o. | 1 | 30 250 000 Kč |
| Wotan Forest, a.s. | 1 | 30 250 000 Kč |
| KAISER s.r.o. | 1 | 30 250 000 Kč |
| LS ARTMANOV s. r. o. | 1 | 30 250 000 Kč |
| Lesní školka Vědomice s.r.o. | 1 | 30 250 000 Kč |
| Lesní společnost Přimda, s.r.o. | 1 | 30 250 000 Kč |
| LESOŠKOLKY s.r.o. | 1 | 30 250 000 Kč |
| DENDRIA s.r.o. | 1 | 30 250 000 Kč |
| LESCUS Cetkovice, s.r.o. | 1 | 30 250 000 Kč |
| Miroslav Votruba | 1 | 30 250 000 Kč |
| ČEKO AGRO s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Ing. Jaroslav Koláček | 1 | 0 Kč |