Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 15.03.2010 |
| IČO | 29048052 |
| Datová schránka | tjmm87d |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 86 smluv za celkem 14 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 67 155 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 64 953 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 111 371 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 1 | 67 155 Kč |
| Služby města Pardubic a.s. | 1 | 64 953 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ENERGY PRO s.r.o. | 3 | 243 479 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 251 484 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 359 482 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 251 484 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ENERGY PRO s.r.o. | 2 | 610 966 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 463 205 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 2 | 438 072 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 61 758 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 463 205 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 2 | 438 072 Kč |
| Služby města Pardubic a.s. | 1 | 61 758 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ENERGY PRO s.r.o. | 6 | 963 035 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 625 837 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 242 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 336 345 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 1 | 242 000 Kč |
| Správa a údržba silnic Zlínska, s.r.o. | 1 | 178 778 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 1 | 110 715 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ENERGY PRO s.r.o. | 5 | 867 837 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 653 606 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 2 | 479 160 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 468 875 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 110 279 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 3 | 948 035 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 543 326 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 2 | 220 559 Kč |
| Město Mohelnice | 1 | 114 708 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ENERGY PRO s.r.o. | 9 | 1 826 628 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 743 475 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 601 733 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 2 | 418 292 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 76 666 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 3 | 1 020 025 Kč |
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 6 | 607 952 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 135 522 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 109 999 Kč |
| Služby města Pardubic a.s. | 1 | 76 666 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ENERGY PRO s.r.o. | 12 | 1 950 164 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 15 | 2 088 132 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 3 | 661 870 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 95 590 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 76 666 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 11 | 1 081 304 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 719 917 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 3 | 661 870 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 1 | 286 911 Kč |
| Město Mohelnice | 1 | 95 590 Kč |
| Služby města Pardubic a.s. | 2 | 76 666 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ENERGY PRO s.r.o. | 21 | 2 922 258 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 46 | 9 796 106 Kč |
| Stavebnictví | 10 | 1 249 853 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 22 | 1 196 835 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajská správa a údržba silnic Vysočiny, příspěvková organizace | 8 | 839 663 Kč |
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 2 | 569 910 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 410 190 Kč |
| Služby města Pardubic a.s. | 2 | 76 666 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ENERGY PRO s.r.o. | 14 | 1 896 428 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 800 892 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 278 819 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 222 592 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 810 919 Kč |
| Technické služby Zlín, s.r.o. | 4 | 791 512 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ENERGY PRO s.r.o. | 7 | 1 602 431 Kč |