Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky ▶ PastVina
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

Captura Service CZ s.r.o. - Registr smluv

Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí jeden podřízený subjekt.

Založeno 20.09.2010
IČO 29107741
Datová schránka 29xuirj

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.

Upozornit u Captura Service CZ s.r.o. Upozornit u subjektu + v jedné dceřiné společnosti

Data firem nám poskytuje SalesKit.
Moc děkujeme

Souhrnné statistiky pro Captura Service CZ s.r.o.

Všechny smlouvy: 53 smluv za celkem 18 mil. Kč;





Statistiky registru smluv pro subjekt v 2026

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2026

Statistika odběratelů subjektu v 2026

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Krajská zdravotní, a.s.11 722 481 Kč
Všeobecná fakultní nemocnice v Praze1262 179 Kč
ČESKÁ TELEVIZE1147 320 Kč
Fakultní nemocnice Motol a Homolka172 867 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2026

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Captura Service CZ s.r.o.42 204 847 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2025

  • 14 smluv za celkem 4 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 14 smluv za celkem 4 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2025

Oblasti uzavřených smluv v 2025

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Účetní, revizní a peněžní služby11 489 539 Kč
Jiná energie1471 900 Kč
Leciva1347 272 Kč
Zdravotnictví1339 561 Kč
Stavebnictví1336 564 Kč
Zdravotnický materiál4323 106 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Institut klinické a experimentální medicíny11 489 539 Kč
Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace2675 624 Kč
Správa Národního parku Šumava1471 900 Kč
ČESKÁ TELEVIZE2352 371 Kč
Nemocnice Na Homolce1347 272 Kč
Všeobecná fakultní nemocnice v Praze1339 561 Kč
Fakultní nemocnice Motol a Homolka4323 106 Kč
Ministerstvo vnitra2300 168 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Captura Service CZ s.r.o.144 299 541 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2024

  • 14 smluv za celkem 4 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 14 smluv za celkem 4 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2024

Oblasti uzavřených smluv v 2024

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Zdravotnictví103 159 129 Kč
Leciva11 065 997 Kč
Zdravotnický materiál5464 674 Kč
Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby1127 974 Kč
Věda, výzkum a vzdělávání1102 580 Kč
Veřejné služby pro energie10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Fakultní nemocnice Motol a Homolka71 633 750 Kč
Ministerstvo vnitra31 447 965 Kč
Správa Národního parku Šumava1127 974 Kč
Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace1120 501 Kč
Ústav biologie obratlovců AV ČR, v. v. i.1102 580 Kč
Krajská zdravotní, a.s.168 734 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Captura Service CZ s.r.o.143 501 505 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2023

  • 10 smluv za celkem 4 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 10 smluv za celkem 4 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2023

Oblasti uzavřených smluv v 2023

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Dary a dotace13 500 000 Kč
Zdravotnický materiál4270 477 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Ministerstvo vnitra33 881 762 Kč
Fakultní nemocnice Motol a Homolka5384 064 Kč
Krajská zdravotní, a.s.2131 293 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Captura Service CZ s.r.o.104 397 119 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2022

  • 9 smluv za celkem 5 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 9 smluv za celkem 5 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2022

Oblasti uzavřených smluv v 2022

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Pojišťovací služby21 801 059 Kč
Leciva11 232 830 Kč
Voda a potraviny1970 049 Kč
Zdravotnický materiál4394 427 Kč
Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby1107 267 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Krajská zdravotní, a.s.11 627 591 Kč
Fakultní nemocnice Motol a Homolka51 627 256 Kč
Nemocnice Pardubického kraje, a.s.1970 049 Kč
Nemocnice Na Homolce1173 468 Kč
Správa Národního parku Šumava1107 267 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Captura Service CZ s.r.o.94 505 630 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2021

  • 5 smluv za celkem 2 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 5 smluv za celkem 2 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2021

Oblasti uzavřených smluv v 2021

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Leciva2824 938 870 Kč
Zdravotnický materiál15713 488 920 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Fakultní nemocnice Motol a Homolka51 538 747 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Captura Service CZ s.r.o.51 538 747 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2020

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 1 smlouva za celkem 0 Kč.
  • Celkem 100,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2020


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2019

  • 1 smlouva za celkem 88 209 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 1 smlouva za celkem 88 209 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2019

Oblasti uzavřených smluv v 2019

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby192 205 372 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Správa Národního parku Šumava188 209 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Captura Service CZ s.r.o.188 209 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2018

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2018


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2017

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2017



}