Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 21.12.2009 |
| IČO | 29195446 |
| Datová schránka | zv2ir9n |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 58 smluv za celkem 51 mil. Kč;
4 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Obec Hradčany-Kobeřice | 1 | 1 569 370 Kč |
| Statutární město Prostějov | 1 | 457 288 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GALVA TRANS, s.r.o. | 2 | 2 026 658 Kč |
| Obec Hradčany-Kobeřice | 1 | 1 569 370 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 3 812 556 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domov seniorů POHODA Chválkovice, příspěvková organizace | 2 | 3 823 250 Kč |
| Statutární město Přerov | 2 | 1 965 643 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GALVA TRANS, s.r.o. | 4 | 5 788 893 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 7 905 220 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Přerov | 3 | 4 055 365 Kč |
| Statutární město Prostějov | 1 | 3 870 506 Kč |
| Fakultní nemocnice Olomouc | 1 | 260 436 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GALVA TRANS, s.r.o. | 5 | 8 186 307 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 7 446 724 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Přerov | 6 | 6 348 172 Kč |
| Centrum sociálních služeb Prostějov, příspěvková organizace | 2 | 832 472 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 577 553 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GALVA TRANS, s.r.o. | 9 | 7 758 197 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 8 306 850 Kč |
| IT | 1 | 250 300 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Olomouc, Heyrovského 33, příspěvková organizace | 1 | 2 837 450 Kč |
| Statutární město Přerov | 3 | 1 638 154 Kč |
| Domov pro seniory Tovačov, příspěvková organizace | 1 | 1 608 580 Kč |
| Město Hranice | 2 | 1 282 249 Kč |
| Centrum sociálních služeb Prostějov, příspěvková organizace | 2 | 400 090 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 375 253 Kč |
| Statutární město Prostějov | 1 | 336 246 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 228 919 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GALVA TRANS, s.r.o. | 12 | 8 706 940 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 7 575 253 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 1 074 197 Kč |
| IT | 2 | 162 325 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Přerov | 5 | 4 265 902 Kč |
| Statutární město Prostějov | 2 | 2 598 665 Kč |
| Mateřská škola Olomouc, Wolkerova 34, příspěvková organizace | 1 | 1 074 197 Kč |
| Fakultní nemocnice Olomouc | 2 | 710 687 Kč |
| Centrum sociálních služeb Prostějov, příspěvková organizace | 4 | 356 929 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GALVA TRANS, s.r.o. | 14 | 9 006 379 Kč |
| Statutární město Přerov | 1 | 30 625 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 31 | 4 225 855 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 1 646 725 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 1 442 984 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Prostějov | 1 | 1 646 725 Kč |
| Statutární město Přerov | 2 | 886 868 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 556 116 Kč |
| Centrum sociálních služeb Prostějov, příspěvková organizace | 1 | 99 605 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GALVA TRANS, s.r.o. | 6 | 3 189 314 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 5 187 303 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Přerov | 4 | 5 187 303 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GALVA TRANS, s.r.o. | 4 | 5 187 303 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 1 886 549 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 1 | 1 886 549 Kč |
| Centrum sociálních služeb Prostějov, příspěvková organizace | 1 | 69 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GALVA TRANS, s.r.o. | 2 | 1 955 549 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 401 | 436 347 807 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 1 | 713 417 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| GALVA TRANS, s.r.o. | 1 | 713 417 Kč |