Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. zaniklý subjekt.
| Založeno | 24.06.2010 |
| Zaniklo | 31.05.2025 |
| IČO | 29227275 |
| Datová schránka | k82sct5 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 47 smluv za celkem 115 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 3 | 6 971 657 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 3 | 6 971 657 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemus factum s.r.o. - v likvidaci | 3 | 6 971 657 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 6 | 12 975 315 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 6 | 12 975 315 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemus factum s.r.o. - v likvidaci | 6 | 12 975 315 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 5 | 15 837 751 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 4 | 14 091 660 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 1 746 091 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemus factum s.r.o. - v likvidaci | 5 | 15 837 751 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 2 | 1 178 516 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mendelova univerzita v Brně | 2 | 1 178 516 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemus factum s.r.o. - v likvidaci | 2 | 1 178 516 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 7 | 11 108 224 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 5 | 10 245 675 Kč |
| Mendelova univerzita v Brně | 2 | 862 549 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemus factum s.r.o. - v likvidaci | 7 | 11 108 224 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 7 | 11 474 140 Kč |
| Lesnictví a těžba dřeva | 1 | 2 193 730 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 6 | 12 043 130 Kč |
| Mendelova univerzita v Brně | 2 | 1 624 740 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemus factum s.r.o. - v likvidaci | 8 | 13 667 870 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 6 | 35 293 014 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 22 990 000 Kč |
| Vojenské lesy a statky ČR, s.p. | 4 | 11 773 300 Kč |
| Mendelova univerzita v Brně | 1 | 529 714 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemus factum s.r.o. - v likvidaci | 6 | 35 293 014 Kč |
| Pradědský lesní závod, a.s. | 1 | 22 990 000 Kč |
| Jakub Skružný | 1 | 22 990 000 Kč |
| Lesní společnost Ludvíkov a.s. | 1 | 22 990 000 Kč |
| Kopf Václav & Jiří, s.r.o. | 1 | 22 990 000 Kč |
| Miloslav Kubát | 1 | 22 990 000 Kč |
| Bronislav Zelinka | 1 | 22 990 000 Kč |
| Jaroslav Pôbiš | 1 | 22 990 000 Kč |
| Lukáš Kaprálek | 1 | 22 990 000 Kč |
| Milan Roštík | 1 | 22 990 000 Kč |
| Veronika Vaňková Soukupová | 1 | 22 990 000 Kč |
| Martin Přeučil | 1 | 22 990 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 7 | 16 095 080 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 3 | 14 205 400 Kč |
| Mendelova univerzita v Brně | 4 | 1 889 680 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemus factum s.r.o. - v likvidaci | 7 | 16 095 080 Kč |
| Jakub Skružný | 1 | 12 100 000 Kč |
| Jiří Zasadil | 1 | 12 100 000 Kč |
| HABEZ+TRANSPORT s.r.o. | 1 | 12 100 000 Kč |
| 1 | 12 100 000 Kč | |
| Kopf Václav & Jiří, s.r.o. | 1 | 12 100 000 Kč |
| Zdeněk Lenc | 1 | 12 100 000 Kč |
| Roman Šíma | 1 | 12 100 000 Kč |
| Miloslav Kubát | 1 | 12 100 000 Kč |
| Radomír Holčík | 1 | 12 100 000 Kč |
| Petr Brem | 1 | 12 100 000 Kč |
| Bronislav Zelinka | 1 | 12 100 000 Kč |
| 1 | 12 100 000 Kč | |
| Jaroslav Pôbiš | 1 | 12 100 000 Kč |
| Lukáš Kaprálek | 1 | 12 100 000 Kč |
| Milan Roštík | 1 | 12 100 000 Kč |
| Jan Jelínek | 1 | 12 100 000 Kč |
| Jan Markovec | 1 | 12 100 000 Kč |
| Miroslav Půbal | 1 | 12 100 000 Kč |
| Jindřich Morong | 1 | 12 100 000 Kč |
| Tomáš Suchý | 1 | 12 100 000 Kč |
| Martin Honner | 1 | 12 100 000 Kč |
| Martin Přeučil | 1 | 12 100 000 Kč |