Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 21.07.2010 |
| IČO | 29230586 |
| Datová schránka | h8ss5ge |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 31 smluv za celkem 29 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 6 313 518 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 68 996 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa majetku města Vyškova, příspěvková organizace | 1 | 5 600 000 Kč |
| Statutární město Brno | 2 | 782 514 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CMC Heating, s.r.o. | 3 | 6 382 514 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 5 266 682 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa majetku města Vyškova, příspěvková organizace | 1 | 5 266 682 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CMC Heating, s.r.o. | 1 | 5 266 682 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 5 640 488 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa majetku města Vyškova, příspěvková organizace | 1 | 5 640 488 Kč |
| Statutární město Brno | 2 | 608 027 Kč |
| Základní škola Komenského Slavkov u Brna, příspěvková organizace | 1 | 123 505 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CMC Heating, s.r.o. | 4 | 6 372 020 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 3 844 975 Kč |
| Odpady | 1 | 235 910 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa majetku města Vyškova, příspěvková organizace | 1 | 3 844 975 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 235 910 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CMC Heating, s.r.o. | 2 | 4 080 885 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 663 870 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 427 130 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 3 | 858 935 Kč |
| Městská část Brno-Jehnice | 1 | 232 065 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CMC Heating, s.r.o. | 4 | 1 091 000 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 232 065 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 1 445 950 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 710 270 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Vysoké Mýto | 2 | 2 044 900 Kč |
| Gymnázium Brno, Vídeňská, příspěvková organizace | 1 | 111 320 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CMC Heating, s.r.o. | 4 | 2 156 220 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 139 150 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium Brno, Vídeňská, příspěvková organizace | 1 | 139 150 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CMC Heating, s.r.o. | 1 | 139 150 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 481 783 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 1 | 481 783 Kč |
| Město Slavkov u Brna | 1 | 114 974 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CMC Heating, s.r.o. | 2 | 596 757 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 6 | 742 111 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 621 585 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 202 023 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 2 | 621 585 Kč |
| Město Bučovice | 1 | 397 129 Kč |
| Základní škola Komenského Slavkov u Brna, příspěvková organizace | 1 | 202 023 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CMC Heating, s.r.o. | 4 | 1 220 737 Kč |