Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 27.12.2010 |
| IČO | 29260493 |
| Datová schránka | x8cwzwd |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 38 smluv za celkem 8 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Tělovýchovná zařízení města Tábora s.r.o. | 1 | 162 276 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 87 120 Kč |
| Středočeský kraj | 1 | 23 977 Kč |
| Žatecká regionální nemocnice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DEZINFEX s.r.o. | 4 | 273 373 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Nymburk | 1 | 184 910 Kč |
| Nemocnice Letovice, příspěvková organizace | 1 | 76 520 Kč |
| Tělovýchovná zařízení města Tábora s.r.o. | 1 | 67 616 Kč |
| Středočeský kraj | 1 | 23 976 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DEZINFEX s.r.o. | 4 | 353 022 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 756 274 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace | 1 | 756 274 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 1 | 190 732 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 84 700 Kč |
| Středočeský kraj | 2 | 47 953 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DEZINFEX s.r.o. | 5 | 1 079 660 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 135 671 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 84 700 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Oblastní nemocnice Náchod a.s. | 2 | 135 671 Kč |
| Teplárny Brno, a.s. | 1 | 84 700 Kč |
| G - centrum Tábor | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DEZINFEX s.r.o. | 4 | 220 371 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 470 277 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 120 988 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Olomouckého kraje, a.s. | 1 | 335 646 Kč |
| Nemocnice Ivančice, příspěvková organizace | 1 | 120 988 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 1 | 71 318 Kč |
| Oblastní nemocnice Náchod a.s. | 1 | 63 313 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DEZINFEX s.r.o. | 4 | 591 265 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 967 909 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 323 433 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 159 720 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace | 2 | 1 010 955 Kč |
| Město Ústí nad Orlicí | 1 | 217 074 Kč |
| Nemocnice Tábor, a.s. | 1 | 159 720 Kč |
| Oblastní nemocnice Náchod a.s. | 1 | 63 313 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DEZINFEX s.r.o. | 5 | 1 451 062 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 135 520 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 95 463 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Oblastní nemocnice Náchod a.s. | 2 | 135 520 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 95 463 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DEZINFEX s.r.o. | 3 | 230 983 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 188 | 41 978 995 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 1 494 362 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Třebíč, příspěvková organizace | 1 | 1 494 362 Kč |
| Správa městských sportovišť Kolín, a.s. | 1 | 120 540 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 64 251 Kč |
| Oblastní nemocnice Náchod a.s. | 1 | 62 920 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DEZINFEX s.r.o. | 4 | 1 742 073 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 35 | 27 560 775 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 119 560 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Oblastní nemocnice Náchod a.s. | 1 | 119 560 Kč |
| Nemocnice Ivančice, příspěvková organizace | 1 | 99 825 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DEZINFEX s.r.o. | 2 | 219 385 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 18 | 3 223 440 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 788 315 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústav hematologie a krevní transfuze Praha | 1 | 788 315 Kč |
| Nemocnice Tábor, a.s. | 1 | 508 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DEZINFEX s.r.o. | 2 | 1 296 515 Kč |