Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 15.12.2011 |
| IČO | 29301793 |
| Datová schránka | 4jm74ie |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 46 smluv za celkem 42 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 557 862 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Šlapanice | 1 | 3 789 435 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 557 862 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CREATIVE BUILDINGS, s.r.o. | 2 | 4 347 297 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 9 122 331 Kč |
| Přírodní zdroje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vysoké učení technické v Brně | 2 | 8 509 836 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 612 495 Kč |
| Pískovna Černovice, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CREATIVE BUILDINGS, s.r.o. | 4 | 9 122 331 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 9 393 913 Kč |
| Odpady | 1 | 150 884 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Moravský Krumlov | 6 | 12 597 496 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 1 492 736 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CREATIVE BUILDINGS, s.r.o. | 7 | 14 090 231 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 0 Kč |
| Stavebnictví | 1 | - 294 170 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zoo Brno a stanice zájmových činností, příspěvková organizace | 1 | 167 227 Kč |
| Jihomoravský kraj | 1 | 0 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | - 294 170 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Hustopeče, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| CREATIVE BUILDINGS, s.r.o. | 3 | - 126 943 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 8 075 645 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 5 | 7 222 844 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 2 | 852 801 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CREATIVE BUILDINGS, s.r.o. | 7 | 8 075 645 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 1 029 595 Kč |
| Leciva | 1 | 39 026 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 2 | 588 614 Kč |
| Statutární město Brno | 1 | 480 007 Kč |
| Pískovna Černovice, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CREATIVE BUILDINGS, s.r.o. | 4 | 1 068 621 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 3 554 787 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 351 989 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Svazek vodovodů a kanalizací Ivančice | 2 | 3 554 787 Kč |
| Jihomoravský kraj | 2 | 351 989 Kč |
| Nemocnice Hustopeče, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CREATIVE BUILDINGS, s.r.o. | 6 | 3 906 776 Kč |
| Svazek vodovodů a kanalizací Ivančice | 2 | 3 554 787 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 16 | 2 484 735 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 140 792 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jihomoravský kraj | 1 | 724 790 Kč |
| Zoo Brno a stanice zájmových činností, příspěvková organizace | 1 | 140 792 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CREATIVE BUILDINGS, s.r.o. | 2 | 865 582 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 944 887 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 766 110 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 180 713 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 6 | 1 891 711 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CREATIVE BUILDINGS, s.r.o. | 6 | 1 891 711 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 710 704 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 1 | 710 704 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CREATIVE BUILDINGS, s.r.o. | 1 | 710 704 Kč |