Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 24.08.2011 |
| IČO | 29384273 |
| Datová schránka | 88b49n2 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 27 smluv za celkem 11 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Ivančice | 1 | 96 695 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Beskom CZ s.r.o. | 1 | 96 695 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 1 072 127 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Ivančice | 2 | 589 007 Kč |
| Ústav přístrojové techniky AV ČR, v. v. i. | 1 | 273 299 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 209 821 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Beskom CZ s.r.o. | 4 | 1 072 127 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 555 140 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 144 265 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 555 140 Kč |
| Město Ivančice | 1 | 144 265 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Beskom CZ s.r.o. | 2 | 699 404 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 467 898 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 0 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 259 158 Kč |
| Gymnázium a základní umělecká škola Šlapanice, příspěvková organizace | 1 | 208 740 Kč |
| Statutární město Brno | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Beskom CZ s.r.o. | 4 | 467 898 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 5 785 867 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 6 | 190 851 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Brno | 5 | 5 671 959 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 304 759 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Beskom CZ s.r.o. | 6 | 5 976 718 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 487 571 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 161 456 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 402 751 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 4 | 246 277 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Beskom CZ s.r.o. | 6 | 649 028 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 76 | 43 356 829 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 6 | 721 323 Kč |
| Zemědělství | 2 | 72 601 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 1 513 815 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 72 601 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Beskom CZ s.r.o. | 4 | 1 586 416 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 11 | 1 195 692 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 388 410 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Beskom CZ s.r.o. | 1 | 388 410 Kč |