Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 28.01.2013 |
| IČO | 29414075 |
| Datová schránka | gytqh86 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 190 smluv za celkem 2 mld. Kč;
9 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 21 407 994 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Karlovy Vary | 1 | 21 407 994 Kč |
| Dopravní podnik Karlovy Vary, a.s. | 2 | 300 911 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BAUING KV s.r.o. | 3 | 21 708 905 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 20 | 46 916 719 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 6 | 13 882 244 Kč |
| Statutární město Karlovy Vary | 3 | 13 097 017 Kč |
| Alžbětiny Lázně, a.s. | 4 | 7 216 433 Kč |
| Dopravní podnik Karlovy Vary, a.s. | 1 | 5 311 900 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 4 591 543 Kč |
| Základní škola jazyků Karlovy Vary, příspěvková organizace | 1 | 1 267 804 Kč |
| Domov Rudné u Nejdku | 1 | 965 580 Kč |
| Domov mládeže a školní jídelna Karlovy Vary, příspěvková organizace | 1 | 584 198 Kč |
| THERMAL-F, a.s. | 1 | 212 699 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BAUING KV s.r.o. | 22 | 47 129 418 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 17 | 84 691 047 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 5 | 761 580 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 173 272 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 153 261 Kč |
| Pitná voda, nápoje, tabák atd. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Karlovy Vary | 6 | 68 028 517 Kč |
| Ministerstvo obrany | 6 | 12 230 389 Kč |
| Domov Rudné u Nejdku | 2 | 5 514 985 Kč |
| Domov mládeže a školní jídelna Karlovy Vary, příspěvková organizace | 5 | 4 027 632 Kč |
| Úřad práce České republiky | 5 | 761 580 Kč |
| THERMAL-F, a.s. | 5 | 426 576 Kč |
| Základní škola a Základní umělecká škola Karlovy Vary, Šmeralova 336/15, příspěvková organizace | 1 | 173 272 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BAUING KV s.r.o. | 32 | 91 162 952 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 258 115 935 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 239 580 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 101 903 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| THERMAL-F, a.s. | 5 | 366 869 301 Kč |
| Statutární město Karlovy Vary | 3 | 18 671 071 Kč |
| Ministerstvo obrany | 3 | 3 356 951 Kč |
| Město Kraslice | 2 | 1 009 657 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 101 903 Kč |
| Národní rozvojová banka, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BAUING KV s.r.o. | 15 | 390 008 882 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 413 033 159 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 3 | 157 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| THERMAL-F, a.s. | 7 | 411 390 529 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Karlovarského kraje | 1 | 788 880 Kč |
| Ministerstvo obrany | 2 | 419 696 Kč |
| Západočeská univerzita v Plzni | 1 | 356 950 Kč |
| Domov mládeže a školní jídelna Karlovy Vary, příspěvková organizace | 1 | 234 657 Kč |
| Úřad práce České republiky | 3 | 157 200 Kč |
| Statutární město Karlovy Vary | 1 | 89 882 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BAUING KV s.r.o. | 16 | 413 437 795 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,94 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 12 | 256 200 042 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 2 480 500 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 17 | 2 194 928 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 1 275 145 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 121 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| THERMAL-F, a.s. | 5 | 240 015 138 Kč |
| Statutární město Karlovy Vary | 3 | 11 505 844 Kč |
| Ministerstvo obrany | 2 | 6 097 486 Kč |
| Úřad práce České republiky | 17 | 2 194 928 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Karlovarského kraje | 4 | 1 555 271 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 499 385 Kč |
| Domov mládeže a školní jídelna Karlovy Vary, příspěvková organizace | 1 | 302 480 Kč |
| Střední odborná škola stavební Karlovy Vary, příspěvková organizace | 1 | 121 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BAUING KV s.r.o. | 34 | 262 291 531 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,53 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 17 | 355 600 272 Kč |
| Zahradnické služby | 1 | 119 849 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| THERMAL-F, a.s. | 7 | 314 244 573 Kč |
| Léčebné lázně Lázně Kynžvart | 1 | 29 620 732 Kč |
| Město Mariánské Lázně | 2 | 4 598 886 Kč |
| Hasičský záchranný sbor Karlovarského kraje | 1 | 2 827 003 Kč |
| Ministerstvo obrany | 2 | 1 735 127 Kč |
| Střední škola stravování a služeb Karlovy Vary, příspěvková organizace | 1 | 1 611 445 Kč |
| Statutární město Karlovy Vary | 2 | 708 879 Kč |
| Domov mládeže a školní jídelna Karlovy Vary, příspěvková organizace | 1 | 253 628 Kč |
| Správa lázeňských parků, příspěvková organizace | 1 | 119 849 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BAUING KV s.r.o. | 19 | 355 720 122 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 189 112 578 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 521 437 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Kraslice | 4 | 127 301 195 Kč |
| Léčebné lázně Lázně Kynžvart | 5 | 92 648 219 Kč |
| Domov mládeže a školní jídelna Karlovy Vary, příspěvková organizace | 4 | 797 453 Kč |
| Ministerstvo obrany | 2 | 661 270 Kč |
| Statutární město Karlovy Vary | 1 | 99 147 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BAUING KV s.r.o. | 16 | 221 507 284 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 9 | 80 725 470 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 119 779 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Kraslice | 2 | 62 444 670 Kč |
| Ministerstvo obrany | 3 | 8 107 046 Kč |
| Statutární město Karlovy Vary | 1 | 7 204 742 Kč |
| Město Mariánské Lázně | 4 | 3 088 792 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BAUING KV s.r.o. | 10 | 80 845 249 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 12 | 20 815 599 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 66 000 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 5 | 15 467 880 Kč |
| Město Mariánské Lázně | 2 | 2 252 313 Kč |
| Okresní soud v Karlových Varech | 2 | 1 287 869 Kč |
| Statutární město Karlovy Vary | 3 | 1 274 849 Kč |
| Obec Jenišov | 1 | 532 688 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 66 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BAUING KV s.r.o. | 14 | 20 881 599 Kč |
| Obec Jenišov | 1 | 532 688 Kč |