Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Akciová společnost. Řídí jednu podřízenou organizaci.
| Založeno | 30.01.2013 |
| IČO | 29415560 |
| Datová schránka | x39qumx |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 86 smluv za celkem 51 mil. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
12,8 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Severočeská vodárenská společnost a.s. | 1 | 8 666 537 Kč |
| Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateotech a.s. | 3 | 8 666 537 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 18,18 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 6 182 801 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 124 406 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Finance | 1 | 0 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Severočeská vodárenská společnost a.s. | 3 | 6 182 801 Kč |
| Regionální muzeum v Teplicích, příspěvková organizace | 1 | 124 406 Kč |
| Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. | 7 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateotech a.s. | 11 | 6 307 208 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 9 584 377 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 14 | 1 864 946 Kč |
| Finance | 14 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Severočeská vodárenská společnost a.s. | 4 | 9 584 377 Kč |
| Regionální muzeum v Teplicích, příspěvková organizace | 1 | 247 663 Kč |
| Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. | 5 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateotech a.s. | 10 | 9 832 040 Kč |
| Severočeská servisní a.s. | 1 | 0 Kč |
| Mateo Solutions a.s. | 1 | 0 Kč |
| Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 38,46 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 592 900 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 0 Kč |
| Právní služby | 2 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Severočeská vodárenská společnost a.s. | 7 | 6 128 585 Kč |
| Státní zemědělský intervenční fond | 1 | 592 900 Kč |
| Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. | 5 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateotech a.s. | 13 | 6 721 485 Kč |
| LIVOX spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| ÚRS CZ a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 6 098 969 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 3 744 950 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 2 389 750 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 1 204 271 Kč |
| IT | 1 | 214 170 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 3 | 0 Kč |
| Právní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Severočeská vodárenská společnost a.s. | 7 | 12 932 160 Kč |
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 1 | 719 950 Kč |
| Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. | 6 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateotech a.s. | 14 | 13 652 110 Kč |
| Severočeská servisní a.s. | 6 | 4 229 271 Kč |
| Mateo Solutions a.s. | 6 | 4 229 271 Kč |
| Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. | 3 | 4 229 271 Kč |
| RENOMIA, a. s. | 1 | 3 025 000 Kč |
| IPOS - SOFT spol. s r.o. | 1 | 1 604 460 Kč |
| ROWAN LEGAL, advokátní kancelář s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Komerční banka, a.s. | 3 | 0 Kč |
| Severočeská vodárenská společnost a.s. | 3 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 57,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Právní služby | 2 | 3 521 100 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Severočeská vodárenská společnost a.s. | 1 | 3 521 100 Kč |
| Město Sokolov | 1 | 471 013 Kč |
| Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. | 5 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateotech a.s. | 7 | 3 992 113 Kč |
| Severočeská servisní a.s. | 1 | 3 521 100 Kč |
| Mateo Solutions a.s. | 1 | 3 521 100 Kč |
| ROWAN LEGAL, advokátní kancelář s.r.o. | 1 | 3 521 100 Kč |
| Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. | 1 | 3 521 100 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Právní služby | 66 | 45 774 300 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 2 | 17 000 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 0 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká agentura pro standardizaci | 2 | 17 000 Kč |
| Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. | 5 | 0 Kč |
| Severočeská vodárenská společnost a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateotech a.s. | 9 | 17 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 61,11 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 197 | 284 259 921 Kč |
| Pojišťovací služby | 44 | 50 224 535 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 131 | 38 774 450 Kč |
| IT | 69 | 2 784 210 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 13 000 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 41 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 27 | 0 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 0 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Generali Česká pojišťovna a.s. | 5 | 1 540 185 Kč |
| Česká agentura pro standardizaci | 1 | 13 000 Kč |
| Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. | 12 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateotech a.s. | 18 | 1 553 185 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední odborná škola, Litvínov-Hamr, příspěvková organizace | 1 | 43 465 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Mateotech a.s. | 1 | 43 465 Kč |