Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky ▶ PastVina
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

INELSEV PAS a.s. - Registr smluv

Soukromá firma. Akciová společnost. Řídí jeden podřízený subjekt.

Založeno 05.12.1991
IČO 40229319
Datová schránka z55rsz4

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.

Upozornit u INELSEV PAS a.s. Upozornit u subjektu + v jedné dceřiné společnosti

Data firem nám poskytuje SalesKit.
Moc děkujeme

Souhrnné statistiky pro INELSEV PAS a.s.

Všechny smlouvy: 43 smluv za celkem 13 mil. Kč;

Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;





Statistiky registru smluv pro subjekt v 2026

  • 1 smlouva za celkem 81 675 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 1 smlouva za celkem 81 675 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2026

Statistika odběratelů subjektu v 2026

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Statutární město Most2499 851 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2026

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
INELSEV PAS a.s.2499 851 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2025

  • 6 smluv za celkem 2 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 6 smluv za celkem 2 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2025

Oblasti uzavřených smluv v 2025

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stroje a zařízení2950 528 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis1605 000 Kč
Dary a dotace1261 360 Kč
Nábor zaměstnanců2232 320 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
DIAMO, státní podnik51 787 848 Kč
Povodí Labe, státní podnik1261 360 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2025

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
INELSEV PAS a.s.62 049 208 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2024

  • 5 smluv za celkem 642 814 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 5 smluv za celkem 642 814 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2024

Oblasti uzavřených smluv v 2024

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stroje a zařízení114 752 638 Kč
Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …)1384 277 Kč
Telco199 220 Kč
Laboratorní přístroje a zařízení193 977 Kč
Hromadná autobusová a vlaková doprava165 340 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
DOPRAVNÍ PODNIK měst Mostu a Litvínova, a.s.2449 617 Kč
DIAMO, státní podnik199 220 Kč
Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i.193 977 Kč
Krajská zdravotní, a.s.10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
INELSEV PAS a.s.5642 814 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2023

  • 7 smluv za celkem 5 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 7 smluv za celkem 5 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2023

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko, celkem Jedna smlouva s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 14,29 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2023

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Pojišťovací služby12 374 782 Kč
Laboratorní přístroje a zařízení92 219 329 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis21 131 350 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Krajská zdravotní, a.s.12 374 782 Kč
Fyzikální ústav AV ČR, v. v. i.41 749 444 Kč
DIAMO, státní podnik21 131 350 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
INELSEV PAS a.s.75 255 576 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2022

  • 2 smlouvy za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 2 smlouvy za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2022

Oblasti uzavřených smluv v 2022

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Dary a dotace10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
DIAMO, státní podnik10 Kč
Ústecký kraj10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
INELSEV PAS a.s.20 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2021

  • 8 smluv za celkem 2 mil. Kč.
  • Celkem 25,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 8 smluv za celkem 2 mil. Kč.
  • Celkem 25,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2021

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko, celkem 2 smlouvy bez uvedené ceny. Tj. 25,00 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2021

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Nábor zaměstnanců111 161 600 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis21 074 943 Kč
Průmyslové stroje1203 885 Kč
Elektricke stroje10 Kč
Kancelář10 Kč
Dary a dotace10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Krajská zdravotní, a.s.21 074 943 Kč
ČEPRO, a.s.1289 500 Kč
Palivový kombinát Ústí, státní podnik1203 885 Kč
DIAMO, státní podnik10 Kč
Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem10 Kč
Ústecký kraj10 Kč
Úřad práce České republiky10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
INELSEV PAS a.s.81 568 328 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2020

  • 7 smluv za celkem 2 mil. Kč.
  • Celkem 14,3 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 7 smluv za celkem 2 mil. Kč.
  • Celkem 14,3 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2020

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 14,29 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2020

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Dary a dotace161 475 777 Kč
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis31 087 692 Kč
Kancelář7441 395 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Krajská zdravotní, a.s.1971 532 Kč
ČEPRO, a.s.1504 396 Kč
Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem2441 395 Kč
Ústecký kraj1168 977 Kč
Palivový kombinát Ústí, státní podnik2116 160 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
INELSEV PAS a.s.72 202 459 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2019

  • 3 smlouvy za celkem 814 262 Kč.
  • Celkem 33,3 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 3 smlouvy za celkem 814 262 Kč.
  • Celkem 33,3 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2019

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 33,33 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2019

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Pojišťovací služby611 873 912 Kč
Školení a kurzy1599 366 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Úřad práce České republiky1599 366 Kč
ČEPRO, a.s.1214 896 Kč
Ústřední vojenská nemocnice - Vojenská fakultní nemocnice Praha10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
INELSEV PAS a.s.3814 262 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2018

  • 2 smlouvy za celkem 214 896 Kč.
  • Celkem 50,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 2 smlouvy za celkem 214 896 Kč.
  • Celkem 50,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2018

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko, celkem Jedna smlouva bez uvedené ceny. Tj. 50,00 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2018

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis4119 494 927 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
ČEPRO, a.s.1214 896 Kč
Palivový kombinát Ústí, státní podnik10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
INELSEV PAS a.s.2214 896 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2017

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.
Statistiky pro subjekt a všechny dceřiné společnosti
  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2017



}