Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 01.10.1991 |
| IČO | 40523942 |
| Datová schránka | ikmk8g5 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 451 smluv za celkem 144 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
6,7 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 2 | 635 946 Kč |
| Zahradnické služby | 1 | 145 200 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 145 200 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 67 485 Kč |
| Nábytek | 1 | 60 016 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa hřbitovů a krematoria města Plzně, příspěvková organizace | 35 | 9 524 959 Kč |
| Pohřební a hřbitovní služby města Brna, a.s. | 1 | 121 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bohemia Cremation s.r.o. | 2 | 3 790 567 Kč |
| PROSTROM Bohemia s.r.o. | 4 | 1 670 801 Kč |
| BOZPO Kheilová s.r.o. | 1 | 598 950 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 2 | 508 200 Kč |
| Větrovcová STAV s.r.o. | 3 | 457 568 Kč |
| Agrowest a.s. | 2 | 308 538 Kč |
| S E T O R A , spol. s r.o. | 3 | 282 051 Kč |
| Aneta Směšná | 1 | 238 370 Kč |
| Správa hřbitovů a krematoria města Plzně, příspěvková organizace | 2 | 211 460 Kč |
| Ing. arch. Lubomír Korčák | 1 | 148 830 Kč |
| MgA. Vojtěch Soukup | 1 | 145 200 Kč |
| Daniel Jelínek | 1 | 145 200 Kč |
| PFP střechy Plzeň s.r.o. | 1 | 145 200 Kč |
| Profesional CZ s.r.o. | 1 | 145 200 Kč |
| Martin Hájek | 1 | 145 200 Kč |
| Radek Bejvl | 1 | 145 200 Kč |
| OSA, z.s. | 1 | 138 203 Kč |
| Hynek Nácovský | 1 | 112 820 Kč |
| Květiny u Jany a Lukáše s.r.o. | 2 | 91 355 Kč |
| Michal Klug | 1 | 89 300 Kč |
| HANES s.r.o. | 1 | 67 485 Kč |
| KOVO - HOLUB Nepomuk s.r.o. | 1 | 60 016 Kč |
| LOCK facility servis s.r.o. | 1 | 244 Kč |
| Pohřební a kremační ústav Tábor s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 5 | 1 373 339 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 588 060 Kč |
| Právní služby | 1 | 544 500 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 281 870 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 179 078 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 151 269 Kč |
| Zahradnické služby | 1 | 145 200 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 145 200 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 130 009 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 244 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa hřbitovů a krematoria města Plzně, příspěvková organizace | 72 | 14 897 974 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Poštovní a kurýrní služby | 2 | 1 799 633 Kč |
| Zemědělství | 4 | 712 137 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 598 807 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 512 965 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 447 700 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 254 100 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 220 220 Kč |
| Kancelář | 1 | 173 756 Kč |
| Zahradnické služby | 1 | 145 200 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 116 271 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 50 181 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa hřbitovů a krematoria města Plzně, příspěvková organizace | 61 | 14 093 885 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 242 000 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,45 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Poštovní a kurýrní služby | 55 | 49 768 062 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 28 | 15 877 620 Kč |
| Kancelář | 28 | 4 778 895 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 5 | 1 233 358 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 1 094 627 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 484 310 Kč |
| Zemědělství | 3 | 398 679 Kč |
| Tisk | 1 | 177 870 Kč |
| Zahradnické služby | 1 | 145 200 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 111 675 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa hřbitovů a krematoria města Plzně, příspěvková organizace | 66 | 15 509 845 Kč |
| Statutární město Plzeň | 2 | 0 Kč |
| MONETA Money Bank, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,64 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 1,64 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 1 | 6 373 958 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 5 | 1 069 309 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 1 066 918 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 760 933 Kč |
| Zemědělství | 5 | 711 658 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 674 000 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 534 139 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 2 | 290 072 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 269 339 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 239 205 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 122 768 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 750 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa hřbitovů a krematoria města Plzně, příspěvková organizace | 58 | 12 302 088 Kč |
| Čistá Plzeň, s.r.o. | 1 | 6 373 958 Kč |
| STATUTÁRNÍ MĚSTO LIBEREC | 1 | 60 000 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 8,51 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Vysoké riziko,
smlouvy se koncentrují u malého počtu partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 28 | 27 028 803 Kč |
| Práce při dokončování budov | 28 | 6 524 432 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 5 | 917 378 Kč |
| Zemědělství | 4 | 398 268 Kč |
| Finance | 1 | 145 200 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 113 454 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 101 789 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 24 200 Kč |
| Úklidové služby | 2 | 0 Kč |
| Zdravotnický materiál | 1 | 0 Kč |
| Ostraha objektů | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa hřbitovů a krematoria města Plzně, příspěvková organizace | 45 | 27 049 181 Kč |
| Technické služby města Klatov, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pluxee Česká republika a.s. | 5 | 917 378 Kč |
| Václav Chlupsa | 3 | 730 235 Kč |
| AGRIIMPORT PLZEŇ, s.r.o. | 1 | 685 538 Kč |
| AUTOCENTRUM JAN ŠMUCLER s.r.o. | 1 | 597 364 Kč |
| PROSTROM Bohemia s.r.o. | 4 | 512 152 Kč |
| S E T O R A , spol. s r.o. | 2 | 457 404 Kč |
| Websites Wizards SE | 4 | 409 677 Kč |
| Martin Lang | 2 | 400 000 Kč |
| Správa hřbitovů a krematoria města Plzně, příspěvková organizace | 3 | 336 392 Kč |
| IMMOBILIA BOHEMIA, s. r. o. | 2 | 270 449 Kč |
| MIKA Systems s.r.o. | 1 | 200 078 Kč |
| RK rent s.r.o. | 2 | 169 400 Kč |
| CZECH COLUMBUS s.r.o. | 1 | 145 200 Kč |
| KNB servis, s.r.o. | 1 | 133 100 Kč |
| MyPoolCloud s.r.o. | 2 | 124 800 Kč |
| OSA, z.s. | 1 | 113 454 Kč |
| Petr Bouše | 1 | 108 900 Kč |
| UNIQA pojišťovna, a.s. | 1 | 101 789 Kč |
| ŽÁROHMOTY, spol. s r.o. | 1 | 95 542 Kč |
| Větrovcová STAV s.r.o. | 2 | 30 250 Kč |
| Jiří Kadaně | 2 | 257 Kč |
| Družstvo HLS, výrobní družstvo Plzeň | 1 | 0 Kč |
| Technické služby města Blatné s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,45 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odpady | 29 | 185 543 713 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 438 | 94 512 679 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 217 | 48 958 641 Kč |
| Pojišťovací služby | 110 | 11 602 326 Kč |
| Zahradnické služby | 2 | 892 410 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 225 738 Kč |
| Zemědělství | 1 | 175 450 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 105 090 Kč |
| IT | 1 | 78 931 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 73 810 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čistá Plzeň, s.r.o. | 2 | 13 446 837 Kč |
| Správa hřbitovů a krematoria města Plzně, příspěvková organizace | 29 | 5 031 842 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa hřbitovů a krematoria města Plzně, příspěvková organizace | 2 | 13 446 837 Kč |
| Pluxee Česká republika a.s. | 6 | 710 787 Kč |
| K.N. SERVIS, s.r.o. v likvidaci | 1 | 520 300 Kč |
| Václav Chlupsa | 3 | 498 574 Kč |
| P K I - Teplotechna Brno spol. s r.o. | 2 | 484 000 Kč |
| JVV GINKGO s.r.o. | 1 | 474 853 Kč |
| SILBA-Elstav s.r.o. | 1 | 460 483 Kč |
| Martin Lang | 1 | 417 557 Kč |
| Jiří Kadaně | 3 | 401 188 Kč |
| ŽÁROHMOTY, spol. s r.o. | 2 | 247 428 Kč |
| AUTO - KLIMA Bohemia, s.r.o. | 1 | 173 151 Kč |
| DataExpert s.r.o. | 2 | 146 691 Kč |
| CZECH COLUMBUS s.r.o. | 1 | 145 200 Kč |
| OSA, z.s. | 1 | 105 090 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 100 129 Kč |
| HZ Plzeň spol. s r.o. | 1 | 73 810 Kč |
| INEX-cestovní kancelář s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| UNIQA pojišťovna, a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,00 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zahradnické služby | 1 | 478 616 Kč |
| Zemědělství | 3 | 308 187 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 73 810 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa hřbitovů a krematoria města Plzně, příspěvková organizace | 25 | 9 917 556 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Václav Chlupsa | 8 | 3 161 866 Kč |
| AUTOCENTRUM JAN ŠMUCLER s.r.o. | 2 | 1 642 810 Kč |
| Jiří Kadaně | 6 | 1 514 436 Kč |
| DIPROS s.r.o. | 1 | 1 205 886 Kč |
| ČESKÉ PLOTY, s.r.o. | 1 | 623 742 Kč |
| RK rent s.r.o. | 1 | 552 970 Kč |
| Správa hřbitovů a krematoria města Plzně, příspěvková organizace | 1 | 484 000 Kč |
| P K I - Teplotechna Brno spol. s r.o. | 1 | 484 000 Kč |
| Stanislav Sedlák | 1 | 108 537 Kč |
| HZ Plzeň spol. s r.o. | 1 | 73 810 Kč |
| Václav Trdlička | 1 | 65 500 Kč |
| HOFMEISTER s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,55 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reklamní a marketingové služby | 190 | 23 500 087 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 55 | 4 055 920 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 3 005 126 Kč |
| Zahradnické služby | 2 | 1 458 733 Kč |
| Zemědělství | 3 | 1 372 624 Kč |
| Telco | 1 | 174 240 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa hřbitovů a krematoria města Plzně, příspěvková organizace | 21 | 9 317 300 Kč |
| SPRÁVA INFORMAČNÍCH TECHNOLOGIÍ MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace | 1 | 174 240 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jiří Kadaně | 7 | 3 551 912 Kč |
| P K I - Teplotechna Brno spol. s r.o. | 1 | 3 005 126 Kč |
| Václav Chlupsa | 2 | 1 052 320 Kč |
| Lukáš Hummel | 1 | 420 475 Kč |
| Stanislav Sedlák | 1 | 284 350 Kč |
| Správa hřbitovů a krematoria města Plzně, příspěvková organizace | 2 | 257 246 Kč |
| RK rent s.r.o. | 1 | 229 900 Kč |
| Agrowest a.s. | 1 | 219 800 Kč |
| OSA, z.s. | 1 | 102 643 Kč |
| Geoing Plzeň, spol. s r.o. | 1 | 83 006 Kč |
| SIVRES, a. s. | 1 | 76 793 Kč |
| DIPROS s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| HZ Plzeň spol. s r.o. | 1 | 70 180 Kč |
| CHLADÍRENSKÝ SERVIS JEDLIČKA s.r.o. | 1 | 65 190 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,34 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zemědělství | 813 | 164 983 162 Kč |
| Stavebnictví | 275 | 155 941 030 Kč |
| Zahradnické služby | 244 | 92 085 076 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 1 210 000 Kč |
| Ostraha objektů | 55 | 172 548 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa hřbitovů a krematoria města Plzně, příspěvková organizace | 28 | 8 858 442 Kč |
| Statutární město Plzeň | 1 | 1 210 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| P K I - Teplotechna Brno spol. s r.o. | 2 | 2 999 915 Kč |
| Václav Chlupsa | 11 | 2 871 432 Kč |
| Správa hřbitovů a krematoria města Plzně, příspěvková organizace | 1 | 1 210 000 Kč |
| Stanislav Sedlák | 4 | 949 850 Kč |
| SIVRES, a. s. | 1 | 595 320 Kč |
| ČESKÉ PLOTY, s.r.o. | 1 | 490 210 Kč |
| JVV GINKGO s.r.o. | 2 | 399 889 Kč |
| Jiří Kadaně | 4 | 253 495 Kč |
| Družstvo HLS, výrobní družstvo Plzeň | 1 | 165 949 Kč |
| Ing. Petr Štembera | 2 | 132 381 Kč |