Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 08.07.1991 |
| IČO | 40766551 |
| Datová schránka | vvvyee4 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 144 smluv za celkem 165 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
8 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 132 316 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 1 | 132 316 Kč |
| Mikrobiologický ústav AV ČR, v. v. i. | 1 | 76 079 Kč |
| Lesy hl. m. Prahy | 1 | 63 213 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RT plus s. r. o. | 3 | 271 608 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 10 774 253 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 5 | 1 186 652 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 3 | 278 590 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 2 | 165 996 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CENTRA a.s. | 6 | 10 844 719 Kč |
| Městská část Praha 6 | 5 | 672 816 Kč |
| Ministerstvo životního prostředí | 1 | 598 950 Kč |
| Lesy hl. m. Prahy | 6 | 520 154 Kč |
| Mikrobiologický ústav AV ČR, v. v. i. | 4 | 366 968 Kč |
| Psychiatrická nemocnice Bohnice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RT plus s. r. o. | 23 | 13 003 608 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 6 | 10 844 719 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,54 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 18 567 389 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 2 488 936 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 620 982 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 604 995 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 593 703 Kč |
| Práce při dokončování budov | 3 | 421 121 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 2 | 193 826 Kč |
| Zahradnické služby | 1 | 120 194 Kč |
| Kancelář | 1 | 75 527 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CENTRA a.s. | 3 | 15 218 324 Kč |
| Gymnázium a Hudební škola hlavního města Prahy, základní umělecká škola | 1 | 2 703 823 Kč |
| Lesy hl. m. Prahy | 1 | 2 420 000 Kč |
| Městská část Praha 6 | 10 | 1 275 588 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 4 | 1 122 262 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 4 | 772 246 Kč |
| Ministerstvo životního prostředí | 1 | 593 703 Kč |
| Mikrobiologický ústav AV ČR, v. v. i. | 2 | 193 826 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RT plus s. r. o. | 26 | 24 299 772 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 3 | 15 218 324 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 16 557 310 Kč |
| Nábytek | 1 | 2 351 780 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 803 227 Kč |
| Elektricke stroje | 2 | 727 226 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 500 009 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 3 | 447 850 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 95 308 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CENTRA a.s. | 5 | 17 057 319 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 4 | 3 387 835 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 2 | 500 468 Kč |
| Mikrobiologický ústav AV ČR, v. v. i. | 3 | 447 850 Kč |
| Městská část Praha 6 | 2 | 211 109 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RT plus s. r. o. | 16 | 21 604 581 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 5 | 17 057 319 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 52 | 24 713 157 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 6 206 720 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 13 | 3 064 252 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 298 957 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 3 | 291 852 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 1 | 215 888 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 101 927 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 4 | 16 197 094 Kč |
| CENTRA a.s. | 5 | 5 193 701 Kč |
| Mikrobiologický ústav AV ČR, v. v. i. | 2 | 723 967 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 3 | 446 532 Kč |
| Městská část Praha 6 | 1 | 101 927 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RT plus s. r. o. | 15 | 22 663 221 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 5 | 5 193 701 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 3 | 9 280 054 Kč |
| Laboratorní přístroje a zařízení | 56 | 7 096 461 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 6 147 348 Kč |
| Práce při dokončování budov | 25 | 3 225 843 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 408 719 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 180 001 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 2 | 141 074 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CENTRA a.s. | 5 | 15 340 767 Kč |
| Mikrobiologický ústav AV ČR, v. v. i. | 3 | 688 254 Kč |
| Technická správa komunikací hl. m. Prahy, a.s. | 1 | 180 001 Kč |
| Městská část Praha 6 | 2 | 174 192 Kč |
| Středisko společných činností AV ČR, v. v. i. | 2 | 141 074 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 56 332 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RT plus s. r. o. | 14 | 16 580 619 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 4 | 15 115 847 Kč |
| Městská část Praha 5 | 1 | 224 920 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 44 868 117 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 506 470 Kč |
| Stroje a zařízení | 2 | 473 208 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 377 533 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CENTRA a.s. | 6 | 44 372 836 Kč |
| Mikrobiologický ústav AV ČR, v. v. i. | 4 | 1 520 718 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 242 000 Kč |
| Městská část Praha 6 | 2 | 200 895 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RT plus s. r. o. | 13 | 46 336 450 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 6 | 44 372 836 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 11 744 565 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 13 | 5 892 215 Kč |
| Věda, výzkum a vzdělávání | 14 | 983 573 Kč |
| Stroje a zařízení | 3 | 433 453 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 104 007 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CENTRA a.s. | 3 | 10 548 609 Kč |
| Mikrobiologický ústav AV ČR, v. v. i. | 5 | 1 245 805 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 2 | 553 028 Kč |
| Městská část Praha 6 | 3 | 487 609 Kč |
| Středisko společných činností AV ČR, v. v. i. | 2 | 137 129 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RT plus s. r. o. | 15 | 12 972 181 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 3 | 10 548 609 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 1 954 740 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 1 000 555 Kč |
| Školení a kurzy | 8 | 641 961 Kč |
| Stroje a zařízení | 3 | 325 402 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa nemovitostí Praha 2, a.s. | 1 | 1 954 740 Kč |
| Městská část Praha 6 | 5 | 1 019 916 Kč |
| Mikrobiologický ústav AV ČR, v. v. i. | 3 | 325 402 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 82 111 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RT plus s. r. o. | 10 | 3 382 169 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 85 | 39 308 143 Kč |
| Stroje a zařízení | 49 | 7 478 884 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 2 680 149 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 6 | 1 | 2 281 948 Kč |
| Mikrobiologický ústav AV ČR, v. v. i. | 3 | 484 712 Kč |
| Ministerstvo průmyslu a obchodu | 1 | 164 391 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 120 394 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RT plus s. r. o. | 6 | 3 051 444 Kč |