Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 08.11.1991 |
| IČO | 41192231 |
| Datová schránka | vijs8sw |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 126 smluv za celkem 91 mil. Kč;
6 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 10 | 1 | 806 392 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| B.U.V., spol. s r.o. | 1 | 806 392 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 4 119 939 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 10 | 6 | 5 087 821 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| B.U.V., spol. s r.o. | 6 | 5 087 821 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 7 064 727 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 78 692 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 10 | 5 | 4 000 160 Kč |
| Ministerstvo životního prostředí | 3 | 1 506 352 Kč |
| Správa nemovitostí Praha 2, a.s. | 1 | 1 282 334 Kč |
| Městská část Praha 2 | 1 | 275 880 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 78 692 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| B.U.V., spol. s r.o. | 11 | 7 143 419 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 4 935 062 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 9 | 765 526 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 690 349 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 280 880 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 10 | 4 | 3 414 500 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 14 | 2 317 567 Kč |
| Správa nemovitostí Praha 2, a.s. | 2 | 2 046 456 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| B.U.V., spol. s r.o. | 20 | 7 778 523 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 2 157 804 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 753 392 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 10 | 3 | 1 722 415 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 11 | 1 111 199 Kč |
| Městská část Praha 2 | 1 | 295 240 Kč |
| Mateřská škola, Praha 8, Bojasova 1 | 1 | 140 149 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| B.U.V., spol. s r.o. | 16 | 3 269 003 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Práce při dokončování budov | 4 | 6 815 284 Kč |
| Stavebnictví | 9 | 3 416 218 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 18 | 13 861 523 Kč |
| Městská část Praha 10 | 7 | 2 913 463 Kč |
| Městská část Praha 2 | 2 | 502 755 Kč |
| Psychiatrická nemocnice Bohnice | 1 | 389 965 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| B.U.V., spol. s r.o. | 28 | 17 667 705 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 23,53 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Práce při dokončování budov | 29 | 42 308 633 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 16 | 13 994 703 Kč |
| Stavebnictví | 7 | 6 823 368 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 6 776 000 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 137 925 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 24 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 8 | 27 187 615 Kč |
| Městská část Praha 10 | 2 | 5 832 032 Kč |
| Základní škola, Praha 2, Londýnská 34 | 2 | 407 841 Kč |
| Psychiatrická nemocnice Bohnice | 2 | 390 324 Kč |
| Městská část Praha 2 | 1 | 232 925 Kč |
| Mateřská škola Beranov, příspěvková organizace | 1 | 98 171 Kč |
| Městská část Praha 3 | 1 | 24 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| B.U.V., spol. s r.o. | 17 | 34 173 108 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 6 036 205 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 2 | 193 600 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 50 820 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 10 | 3 | 5 458 966 Kč |
| Základní škola, Praha 2, Londýnská 34 | 1 | 366 699 Kč |
| Městská část Praha 2 | 1 | 210 540 Kč |
| Hotelová škola a Gymnázium Radlická | 2 | 193 600 Kč |
| Městská část Praha 3 | 1 | 50 820 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| B.U.V., spol. s r.o. | 8 | 6 280 625 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 12 | 2 516 800 Kč |
| Stavebnictví | 7 | 1 434 342 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 10 | 1 | 1 579 050 Kč |
| Městská část Praha 2 | 2 | 713 900 Kč |
| Městská část Praha 3 | 1 | 562 650 Kč |
| Město Roztoky | 1 | 479 913 Kč |
| Mateřská škola, Praha 8, Bojasova 1 | 1 | 178 054 Kč |
| Městská část Praha 8 | 1 | 148 164 Kč |
| Základní škola a mateřská škola, Praha 8, U Školské zahrady 4 | 1 | 62 475 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Na Slovance, Praha 8, Bedřichovská 1 | 1 | 0 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Ústavní, Praha 8, Hlivická 1 | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| B.U.V., spol. s r.o. | 10 | 3 724 206 Kč |
| Městská část Praha 10 | 1 | 1 579 050 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 276 | 184 907 833 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola a mateřská škola Ústavní, Praha 8, Hlivická 1 | 1 | 1 366 928 Kč |
| Základní škola a mateřská škola Na Slovance, Praha 8, Bedřichovská 1 | 1 | 1 221 524 Kč |
| Městská část Praha 2 | 2 | 883 037 Kč |
| Základní škola Mazurská, Praha 8, Svídnická 1a | 1 | 859 067 Kč |
| Správa bytových objektů Praha - Modřany, příspěvková organizace | 1 | 638 956 Kč |
| Městská část Praha 13 | 1 | 440 475 Kč |
| Městská část Praha 4 | 1 | 92 359 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| B.U.V., spol. s r.o. | 8 | 5 502 347 Kč |