Smlouvy Dotace Platy Úřady Zakázky ▶ PastVina
❤ Podpořte nás Přihlásit se Registrace

I S T A R , společnost s ručením omezeným (spol. s r.o.) - Registr smluv

Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.

Založeno 18.07.1991
IČO 41327331
Datová schránka hhdug3k

Hlídání nových smluv, zakázek, dotací a dalšího

Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.

Upozornit u I S T A R , společnost s

Data firem nám poskytuje SalesKit.
Moc děkujeme

Souhrnné statistiky pro I S T A R , společnost s ručením omezeným (spol. s r.o.)

Všechny smlouvy: 97 smluv za celkem 2 mld. Kč;

Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;

3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;





Statistiky registru smluv pro subjekt v 2026

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2026


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2025

  • 0 smluv za celkem 0 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2025


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2024

  • 1 smlouva za celkem 4 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2024

Oblasti uzavřených smluv v 2024

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví13 604 606 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Statutární město Děčín13 604 606 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2024

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Statutární město Děčín13 604 606 Kč
I S T A R , společnost s ručením omezeným (spol. s r.o.)13 604 606 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2023

  • 5 smluv za celkem - 72 017 976 Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2023

Oblasti uzavřených smluv v 2023

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové)180 889 Kč
Stavebnictví3- 78 002 294 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Město Litoměřice15 903 429 Kč
Statutární město Děčín12 499 692 Kč
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových180 889 Kč
Ústecký kraj2- 80 501 986 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2023

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
I S T A R , společnost s ručením omezeným (spol. s r.o.)5- 72 017 976 Kč
IR.Construction s.r.o.2- 80 501 986 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2022

  • 19 smluv za celkem 304 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2022

Oblasti uzavřených smluv v 2022

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví15303 457 144 Kč
Energie2200 750 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Město Litoměřice3130 962 118 Kč
Statutární město Děčín1110 651 226 Kč
Ústecký kraj659 563 947 Kč
Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje21 383 343 Kč
Domovy pro osoby se zdravotním postižením Ústí nad Labem, příspěvková organizace1697 530 Kč
Divadlo na Vinohradech2484 000 Kč
Gymnázium a Střední odborná škola dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, příspěvková organizace2200 750 Kč
Krajská zdravotní, a.s.1108 231 Kč
Správa železnic, státní organizace190 750 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2022

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
I S T A R , společnost s ručením omezeným (spol. s r.o.)19304 141 894 Kč
IR.Construction s.r.o.338 662 946 Kč
Metrostav a.s.320 901 000 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2021

  • 15 smluv za celkem 32 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2021

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko, celkem Jedna smlouva s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 6,67 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2021

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví921 989 934 Kč
Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba15 220 837 Kč
Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové)173 096 516 Kč
Kancelář22 794 351 Kč
Konstrukční a stavební práce1420 201 Kč
Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …)1132 000 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje311 155 347 Kč
Domovy pro osoby se zdravotním postižením Ústí nad Labem, příspěvková organizace16 770 619 Kč
Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem46 206 907 Kč
Ústecký kraj45 872 249 Kč
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových11 802 300 Kč
Střední škola stavební a strojní, Teplice, příspěvková organizace1420 201 Kč
Gymnázium a Střední odborná škola dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, příspěvková organizace1132 000 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2021

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
I S T A R , společnost s ručením omezeným (spol. s r.o.)1532 359 623 Kč
IR.Construction s.r.o.12 133 092 Kč
Metrostav a.s.11 447 330 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2020

  • 15 smluv za celkem 1 mld. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2020

Oblasti uzavřených smluv v 2020

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví10918 444 606 Kč
Pojišťovací služby1151 007 821 Kč
Kancelář3344 709 619 Kč
Energie333 393 500 Kč
Veřejné služby pro energie1110 000 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Ústecký kraj7655 436 714 Kč
Univerzita Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem3262 569 551 Kč
Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje2151 625 073 Kč
České vysoké učení technické v Praze1275 898 Kč
Gymnázium a Střední odborná škola dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem, příspěvková organizace1110 000 Kč
Severočeská vodárenská společnost a.s.12 589 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2020

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
I S T A R , společnost s ručením omezeným (spol. s r.o.)151 070 019 826 Kč
Metrostav a.s.1457 852 482 Kč
VW WACHAL a.s.1262 388 051 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2019

  • 10 smluv za celkem 359 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu a jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2019

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko, celkem Jedna smlouva s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 10,00 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2019

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví10359 173 964 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Ústecký kraj7295 525 241 Kč
Severočeská vodárenská společnost a.s.363 648 724 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2019

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
I S T A R , společnost s ručením omezeným (spol. s r.o.)10359 173 964 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2018

  • 19 smluv za celkem 264 mil. Kč.
  • Celkem 15,8 % smluv má skrytou cenu, jednu smlouvu má zásadní nedostatek a jednu smlouvu je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek.

Závažné nedostatky v roce 2018

Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko, celkem 3 smlouvy bez uvedené ceny. Tj. 15,79 % z celkového počtu.

Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko, celkem Jedna smlouva s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky. Tj. 5,26 % z celkového počtu.

Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko, celkem Jedna smlouva se zásadními nedostatky. Tj. 5,26 % z celkového počtu.

Oblasti uzavřených smluv v 2018

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví18263 823 385 Kč
Dary a dotace10 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Ústecký kraj8231 611 601 Kč
Severočeská vodárenská společnost a.s.731 260 053 Kč
Krajská zdravotní, a.s.1734 106 Kč
Statutární město Ústí nad Labem1217 625 Kč
Hasičský záchranný sbor Ústeckého kraje10 Kč
SPZ Triangle, příspěvková organizace10 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2018

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
I S T A R , společnost s ručením omezeným (spol. s r.o.)19263 823 385 Kč


Statistiky registru smluv pro subjekt v 2017

  • 9 smluv za celkem 58 mil. Kč.
  • Celkem 0,0 % smluv má skrytou cenu.

Závažné nedostatky v roce 2017

Oblasti uzavřených smluv v 2017

Oblast smluvPočet smluvHodnota smluv
Stavebnictví858 285 064 Kč

Statistika odběratelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
Severočeská vodárenská společnost a.s.455 171 115 Kč
Palivový kombinát Ústí, státní podnik11 932 157 Kč
Krajská zdravotní, a.s.1638 384 Kč
Krajský soud v Ústí nad Labem1403 328 Kč
Obchodní akademie a jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky, Ústí nad Labem, příspěvková organizace1140 080 Kč
Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace193 110 Kč

Statistika dodavatelů subjektu v 2017

Podle hodnoty smluv
Podle počtu smluv
SpolečnostPočet smluvHodnota smluv
I S T A R , společnost s ručením omezeným (spol. s r.o.)958 378 174 Kč



}