Soukromá firma.
| Založeno | 24.07.1991 |
| IČO | 41643402 |
| Datová schránka |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 82 smluv za celkem 20 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Plzeň | 1 | 117 189 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ing. Jan Henig | 1 | 117 189 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 7 | 1 534 401 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 233 772 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Plzeň | 8 | 1 508 507 Kč |
| Město Stod | 1 | 166 980 Kč |
| Střední odborné učiliště, Domažlice, Prokopa Velikého 640 | 1 | 92 686 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ing. Jan Henig | 10 | 1 768 173 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 893 793 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 413 215 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 354 893 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Plzeň | 7 | 1 489 752 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 | 172 149 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ing. Jan Henig | 8 | 1 661 901 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 568 095 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 548 493 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 211 750 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Plzeň | 6 | 2 043 448 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ing. Jan Henig | 6 | 2 043 448 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 5 | 888 201 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 4 | 880 638 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Plzeň | 7 | 1 192 818 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 | 482 548 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 93 473 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ing. Jan Henig | 9 | 1 768 839 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 6 | 1 941 445 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 780 208 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 120 758 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Plzeň | 8 | 2 262 216 Kč |
| Město Stod | 1 | 580 195 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ing. Jan Henig | 9 | 2 842 411 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 8 | 2 600 774 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 3 | 494 142 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 179 988 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Plzeň | 9 | 1 818 306 Kč |
| Město Stod | 1 | 630 410 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 | 477 708 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 348 480 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ing. Jan Henig | 12 | 3 274 904 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 1 209 601 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 402 930 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 191 932 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Plzeň | 4 | 1 401 533 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 348 480 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 | 54 450 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ing. Jan Henig | 6 | 1 804 463 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 3 | 1 315 185 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 744 658 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 132 616 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Plzeň | 7 | 2 204 075 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihočeského kraje | 1 | 121 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ing. Jan Henig | 8 | 2 325 075 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 5 | 696 331 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 4 | 587 165 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Plzeň | 7 | 1 011 851 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 2 | 271 645 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ing. Jan Henig | 9 | 1 283 496 Kč |