Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí 14 podřízených subjektů.
| Založeno | 30.09.1991 |
| IČO | 42228468 |
| Datová schránka | iteyr2e |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 76 smluv za celkem 5 mld. Kč;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Hradec Králové | 1 | 633 665 409 Kč |
| Fakultní nemocnice Hradec Králové | 1 | 267 037 841 Kč |
| Královéhradecký kraj | 1 | 2 839 788 Kč |
| Pardubický kraj | 1 | 956 738 Kč |
| TECHNICKÉ SLUŽBY HRADEC KRÁLOVÉ | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S T A K O společnost s ručením omezeným | 6 | 904 499 776 Kč |
| MARHOLD a.s. | 1 | 633 665 409 Kč |
| OHLA ŽS, a.s. | 1 | 267 037 841 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 30,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 15 | 1 025 238 100 Kč |
| Smlouvy o spolupráci | 2 | 0 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Hradec Králové | 7 | 729 036 260 Kč |
| Pardubický kraj | 1 | 155 956 167 Kč |
| Město Dvůr Králové nad Labem | 1 | 132 973 364 Kč |
| Královéhradecký kraj | 2 | 5 045 536 Kč |
| Statutární město Hradec Králové | 6 | 2 226 772 Kč |
| Statutární město Pardubice | 1 | 96 772 Kč |
| Explosia a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S T A K O společnost s ručením omezeným | 20 | 1 025 334 872 Kč |
| OHLA ŽS, a.s. | 7 | 729 036 260 Kč |
| EUROVIA CZ a.s. | 1 | 132 973 364 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 14 | 968 094 326 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 350 258 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Chrudim | 7 | 569 609 722 Kč |
| Fakultní nemocnice Hradec Králové | 1 | 223 869 130 Kč |
| Statutární město Hradec Králové | 2 | 166 923 728 Kč |
| Královéhradecký kraj | 4 | 7 691 746 Kč |
| Barevné domky Hajnice | 1 | 64 321 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S T A K O společnost s ručením omezeným | 15 | 968 158 647 Kč |
| OHLA ŽS, a.s. | 1 | 223 869 130 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 886 890 231 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 92 083 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Královéhradecký kraj | 3 | 439 280 843 Kč |
| Fakultní nemocnice Hradec Králové | 1 | 232 549 198 Kč |
| Město Chrudim | 2 | 212 051 074 Kč |
| Statutární město Hradec Králové | 1 | 89 443 200 Kč |
| Statutární město Pardubice | 2 | 3 009 116 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S T A K O společnost s ručením omezeným | 9 | 976 333 431 Kč |
| OHLA ŽS, a.s. | 1 | 232 549 198 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 452 005 964 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Královéhradecký kraj | 2 | 346 223 413 Kč |
| Město Chrudim | 1 | 103 017 243 Kč |
| Statutární město Pardubice | 1 | 2 765 308 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S T A K O společnost s ručením omezeným | 4 | 452 005 964 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 170 583 515 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Královéhradecký kraj | 1 | 170 583 515 Kč |
| Statutární město Pardubice | 1 | 0 Kč |
| TECHNICKÉ SLUŽBY HRADEC KRÁLOVÉ | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S T A K O společnost s ručením omezeným | 3 | 170 583 515 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 209 787 912 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 141 627 746 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Hradec Králové | 2 | 313 942 502 Kč |
| Statutární město Pardubice | 1 | 36 147 206 Kč |
| Statutární město Hradec Králové | 2 | 1 325 950 Kč |
| TECHNICKÉ SLUŽBY HRADEC KRÁLOVÉ | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S T A K O společnost s ručením omezeným | 6 | 351 415 658 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 38 | 1 105 174 312 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 171 580 843 Kč |
| Práce při dokončování budov | 2 | 944 223 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 805 221 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Hradec Králové | 1 | 171 369 573 Kč |
| Město Nové Město nad Metují | 4 | 1 960 714 Kč |
| Statutární město Hradec Králové | 1 | 90 750 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 85 162 Kč |
| TECHNICKÉ SLUŽBY HRADEC KRÁLOVÉ | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S T A K O společnost s ručením omezeným | 8 | 173 506 199 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 122 | 8 670 108 622 Kč |
| Práce při dokončování budov | 31 | 14 724 733 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Hradec Králové | 1 | 68 718 798 Kč |
| Město Nové Město nad Metují | 2 | 24 679 107 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S T A K O společnost s ručením omezeným | 3 | 93 397 905 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 49 | 4 298 403 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 147 910 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Tepelné hospodářství Hradec Králové, a.s. | 1 | 147 910 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 1 | 95 312 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S T A K O společnost s ručením omezeným | 2 | 243 223 Kč |