Soukromá firma. Akciová společnost.
| Založeno | 13.10.1991 |
| IČO | 43004211 |
| Datová schránka | wsifekb |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 85 smluv za celkem 31 mil. Kč;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Jablonec nad Nisou, s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Valar Czech Oil, a.s. | 1 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Jablonec nad Nisou, s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Valar Czech Oil, a.s. | 2 | 72 600 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 1 | 4 840 000 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 1 815 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká pošta, s.p. | 1 | 4 840 000 Kč |
| Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje | 1 | 1 815 000 Kč |
| Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Valar Czech Oil, a.s. | 3 | 6 655 000 Kč |
| OMA CZ, a.s. | 1 | 4 840 000 Kč |
| RAUDO - výrobní družstvo invalidů | 1 | 4 840 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské služby Písek s.r.o. | 1 | 12 100 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Jihomoravského kraje, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Valar Czech Oil, a.s. | 4 | 12 100 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 30,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 1 080 787 Kč |
| Stavební úpravy pro železnici | 1 | 69 425 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 2 | 0 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 2 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa a údržba silnic Pardubického kraje | 1 | 1 080 787 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 2 | 69 425 Kč |
| Městské služby Písek s.r.o. | 1 | 12 100 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Jihomoravského kraje, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. | 1 | 0 Kč |
| Technické služby Havlíčkův Brod | 2 | 0 Kč |
| Krajské ředitelství policie Jihomoravského kraje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Valar Czech Oil, a.s. | 10 | 1 162 312 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 11 | 11 030 857 Kč |
| Vozidla silniční údržby a příslušenství | 1 | 2 420 000 Kč |
| Textilie | 1 | 1 633 500 Kč |
| Sanitní a zdravotnická vozidla | 32 | 1 468 841 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 3 | 381 112 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 21 | 307 510 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajské ředitelství policie Jihomoravského kraje | 1 | 2 420 000 Kč |
| Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje | 1 | 1 633 500 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Jihomoravského kraje, příspěvková organizace | 2 | 1 468 841 Kč |
| Česká pošta, s.p. | 3 | 381 112 Kč |
| Technické služby Havlíčkův Brod | 1 | 307 510 Kč |
| Správa a údržba silnic Jihomoravského kraje, příspěvková organizace kraje | 1 | 222 987 Kč |
| Městské služby Písek s.r.o. | 5 | 95 288 Kč |
| Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. | 1 | 0 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Valar Czech Oil, a.s. | 16 | 6 529 237 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Doprava a poštovní služby | 11 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 0 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká pošta, s.p. | 2 | 131 091 Kč |
| Městské služby Písek s.r.o. | 6 | 121 000 Kč |
| Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. | 2 | 0 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 0 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Valar Czech Oil, a.s. | 12 | 252 091 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městské služby Písek s.r.o. | 9 | 173 030 Kč |
| Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje | 1 | 52 268 Kč |
| Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Valar Czech Oil, a.s. | 11 | 225 298 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Textilie | 11 | 17 048 092 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 1 512 500 Kč |
| Opravy a údržba zdravotnických přístrojů | 1 | 1 331 000 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 257 164 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 51 | 101 640 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Krajské ředitelství policie Jihomoravského kraje | 1 | 1 512 500 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 1 331 000 Kč |
| Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje | 1 | 713 092 Kč |
| Záchranný útvar Hasičského záchranného sboru České republiky | 1 | 257 164 Kč |
| Městské služby Písek s.r.o. | 9 | 134 296 Kč |
| Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. | 1 | 101 640 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Valar Czech Oil, a.s. | 14 | 4 049 691 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 44,44 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 11 | 55 660 000 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 31 | 4 889 386 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 580 878 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Česká pošta, s.p. | 1 | 7 260 000 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 1 078 263 Kč |
| Krajské ředitelství policie Ústeckého kraje | 1 | 580 878 Kč |
| Městské služby Písek s.r.o. | 6 | 26 746 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Valar Czech Oil, a.s. | 9 | 8 945 887 Kč |