Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 29.10.1991 |
| IČO | 43222323 |
| Datová schránka | 9a43zc3 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 105 smluv za celkem 607 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
8 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Děčín | 1 | 3 753 960 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAMO, spol. s.r.o. | 1 | 3 753 960 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 53 270 642 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Děčín | 5 | 53 121 855 Kč |
| Silnice LK a.s. | 1 | 148 787 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAMO, spol. s.r.o. | 6 | 53 270 642 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 1 562 512 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 60 728 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Děčín | 1 | 59 558 889 Kč |
| Silnice LK a.s. | 3 | 1 562 512 Kč |
| Město Varnsdorf | 2 | 60 728 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAMO, spol. s.r.o. | 6 | 61 182 129 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 21 284 615 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Varnsdorf | 7 | 16 614 947 Kč |
| Silnice LK a.s. | 2 | 5 094 822 Kč |
| Národní památkový ústav | 3 | 4 482 534 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 244 180 Kč |
| České dráhy, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAMO, spol. s.r.o. | 14 | 26 436 484 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 6 633 234 Kč |
| Stavebnictví | 9 | 4 596 833 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Varnsdorf | 4 | 7 482 575 Kč |
| Krajská hygienická stanice Ústeckého kraje se sídlem v Ústí nad Labem | 1 | 1 812 503 Kč |
| Národní památkový ústav | 4 | 1 514 340 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 420 649 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAMO, spol. s.r.o. | 10 | 11 230 067 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 5,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 16 | 31 879 284 Kč |
| Poštovní a kurýrní služby | 1 | 181 232 Kč |
| Nábytek | 1 | 100 000 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Národní památkový ústav | 7 | 24 677 311 Kč |
| Město Varnsdorf | 5 | 8 256 356 Kč |
| Krajská hygienická stanice Ústeckého kraje se sídlem v Ústí nad Labem | 1 | 181 232 Kč |
| Statutární město Děčín | 1 | 162 066 Kč |
| Domov Brtníky, příspěvková organizace | 1 | 100 000 Kč |
| Město Nový Bor | 2 | 0 Kč |
| Ústecký kraj | 3 | - 1 216 449 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAMO, spol. s.r.o. | 20 | 32 160 516 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,14 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 13 | 108 818 502 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Varnsdorf | 3 | 103 980 037 Kč |
| Statutární město Děčín | 6 | 3 235 474 Kč |
| Město Nový Bor | 2 | 1 438 921 Kč |
| Ústecký kraj | 2 | 227 632 Kč |
| Město Česká Kamenice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAMO, spol. s.r.o. | 14 | 108 882 064 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 15 | 132 132 577 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 2 | 75 842 441 Kč |
| Město Nový Bor | 1 | 18 628 362 Kč |
| Statutární město Děčín | 4 | 14 672 862 Kč |
| Liberecký kraj | 3 | 10 991 828 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 6 874 537 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 4 346 510 Kč |
| Národní památkový ústav | 2 | 776 037 Kč |
| Město Česká Kamenice | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAMO, spol. s.r.o. | 15 | 132 132 577 Kč |
| CL-EVANS s.r.o. | 3 | 10 991 828 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 91 424 897 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 2 | 372 765 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Liberecký kraj | 2 | 61 419 657 Kč |
| Město Česká Kamenice | 1 | 19 640 025 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 6 891 419 Kč |
| Statutární město Děčín | 1 | 1 782 386 Kč |
| Národní památkový ústav | 1 | 1 691 410 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 372 765 Kč |
| Ústecký kraj | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAMO, spol. s.r.o. | 9 | 91 797 662 Kč |
| CL-EVANS s.r.o. | 2 | 61 419 657 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 6 | 33 132 637 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 1 | 17 923 108 Kč |
| Statutární město Děčín | 2 | 6 794 489 Kč |
| Lesy České republiky, s.p. | 1 | 6 589 525 Kč |
| Psychiatrická nemocnice Horní Beřkovice | 1 | 1 304 295 Kč |
| Národní památkový ústav | 1 | 521 219 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| STAMO, spol. s.r.o. | 6 | 33 132 637 Kč |