Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 15.04.1993 |
| IČO | 43256503 |
| Datová schránka | us6kg76 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 186 smluv za celkem 341 mil. Kč;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
6,5 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Liberecký kraj | 2 | 8 902 158 Kč |
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 1 | 0 Kč |
| Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o. | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o. | 3 | 8 902 158 Kč |
| ZUBAŘI NAD MLÝNEM, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Denisa Palanová | 1 | 0 Kč |
| Petr Zajíc | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 6,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 37 613 905 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 161 170 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 157 308 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 76 670 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 14 000 Kč |
| Sociální služby | 8 | 0 Kč |
| Telekomunikační služby | 2 | 0 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 3 | 28 540 409 Kč |
| Liberecký kraj | 1 | 9 190 905 Kč |
| Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o. | 24 | 493 148 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o. | 6 | 37 731 314 Kč |
| Diakonická akademie s.r.o. | 2 | 161 170 Kč |
| Ladislav Vidurek | 1 | 157 308 Kč |
| Rodinné centrum Perlička, z.s. | 1 | 76 670 Kč |
| David Torák | 1 | 70 000 Kč |
| Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. | 1 | 14 000 Kč |
| Jiří Endler | 1 | 14 000 Kč |
| Obec Josefův Důl | 1 | 0 Kč |
| Město Lučany nad Nisou | 2 | 0 Kč |
| Obec Maršovice | 1 | 0 Kč |
| Obec Nová Ves nad Nisou | 2 | 0 Kč |
| Obec Rádlo | 2 | 0 Kč |
| Město Tanvald | 1 | 0 Kč |
| Obec Bedřichov | 1 | 0 Kč |
| Střední škola Euroinstitut | 1 | 0 Kč |
| ZUBAŘI NAD MLÝNEM, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Mgr. Kateřina Štanderová | 1 | 0 Kč |
| Josef Veselka, MBA | 2 | 0 Kč |
| as4u.cz, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Obec Dalešice | 1 | 0 Kč |
| Bc. Jindra Veselková | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 61 932 445 Kč |
| Osobní vozidla | 2 | 361 355 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 156 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 110 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 62 009 Kč |
| Sociální služby | 7 | 0 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 2 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 3 | 50 986 227 Kč |
| Liberecký kraj | 1 | 11 054 445 Kč |
| Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o. | 22 | 859 910 Kč |
| Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra | 1 | 110 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o. | 5 | 62 150 672 Kč |
| AUTO KOUTEK s.r.o. | 1 | 310 800 Kč |
| Diakonická akademie s.r.o. | 2 | 156 000 Kč |
| Klíčové a trezorové centrum Hausner-Plný s.r.o. | 1 | 108 227 Kč |
| KVL Group s.r.o. | 1 | 101 811 Kč |
| ista Česká republika s.r.o. | 1 | 62 009 Kč |
| Abacus Electric, s.r.o. | 1 | 56 508 Kč |
| Wojciech Jarosław Pelechaty | 1 | 50 555 Kč |
| Jiří Endler | 1 | 14 000 Kč |
| Město Desná | 1 | 0 Kč |
| Obec Janov nad Nisou | 2 | 0 Kč |
| Obec Malá Skála | 1 | 0 Kč |
| Obec Skuhrov | 1 | 0 Kč |
| Město Smržovka | 1 | 0 Kč |
| Město Český Dub | 1 | 0 Kč |
| Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. | 1 | 0 Kč |
| ZUBAŘI NAD MLÝNEM, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Josef Veselka, MBA | 1 | 0 Kč |
| MediOptik s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Severočeské vodovody a kanalizace, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Bc. Jindra Veselková | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 17,65 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 2 | 36 371 221 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 2 | 517 200 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 333 266 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 146 285 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 133 100 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 73 500 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 73 181 Kč |
| Nábytek | 1 | 51 018 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 29 | 0 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Dary a dotace | 1 | - 1 858 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 2 | 23 943 000 Kč |
| Liberecký kraj | 1 | 10 570 221 Kč |
| Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o. | 9 | 819 205 Kč |
| Jablonecká energetická a.s. | 2 | 517 200 Kč |
| Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra | 1 | 133 100 Kč |
| Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. | 1 | 0 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o. | 8 | 35 163 521 Kč |
| AUTO KOUTEK s.r.o. | 1 | 333 266 Kč |
| LG - DINEX spol. s r.o. | 1 | 146 285 Kč |
| René Hybner | 1 | 78 057 Kč |
| Arjo Czech Republic s.r.o. | 1 | 73 500 Kč |
| Červený trpaslík, zapsaný ústav | 1 | 73 181 Kč |
| PeKro spol. s r.o. | 1 | 63 898 Kč |
| Jan Janata | 1 | 51 018 Kč |
| JUDr. Stanislav Cenek | 1 | 0 Kč |
| Josef Veselka, MBA | 1 | 0 Kč |
| Bc. Jindra Veselková | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 5 | 41 287 607 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 29 | 4 054 466 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 239 858 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 133 055 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 110 000 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 103 481 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 54 500 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 2 | 21 790 000 Kč |
| Liberecký kraj | 3 | 19 497 607 Kč |
| Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o. | 14 | 1 061 575 Kč |
| Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra | 1 | 110 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o. | 6 | 41 397 607 Kč |
| VYTSERVIS, spol. s r.o. | 1 | 239 858 Kč |
| Elektrik Partner s.r.o. | 2 | 177 000 Kč |
| KVL Group s.r.o. | 1 | 133 055 Kč |
| Aleš Hromek | 1 | 112 408 Kč |
| Alza.cz a.s. | 1 | 103 481 Kč |
| CMS-SERVICE s.r.o. | 1 | 89 500 Kč |
| ZUBAŘI NAD MLÝNEM, a.s. | 1 | 81 000 Kč |
| Petr Zajíc | 1 | 70 773 Kč |
| LIVOX spol. s r.o. | 1 | 54 500 Kč |
| Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. | 2 | 0 Kč |
| Jablonecká energetická a.s. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 2 | 20 256 200 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 6 754 220 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 330 000 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 1 | 19 990 000 Kč |
| Liberecký kraj | 2 | 7 020 420 Kč |
| Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra | 3 | 330 000 Kč |
| Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o. | 6 | 27 340 420 Kč |
| DEHAU TRÁVNÍK s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Severočeské komunální služby s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 39,13 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 3 | 27 586 130 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 229 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 9 | 178 400 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 105 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 46 500 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 28 475 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 0 Kč |
| Kancelář | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 2 | 20 988 000 Kč |
| Liberecký kraj | 1 | 6 598 130 Kč |
| Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o. | 19 | 678 020 Kč |
| Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra | 1 | 110 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o. | 4 | 27 696 130 Kč |
| Auto Babiš s.r.o. | 1 | 229 000 Kč |
| Stamed s.r.o. | 1 | 110 500 Kč |
| Ladislav Vidurek | 2 | 101 500 Kč |
| Pro CleanLife s.r.o. | 1 | 90 145 Kč |
| FOKUS Liberec o.p.s. | 2 | 68 400 Kč |
| NISALAK s.r.o. | 1 | 50 000 Kč |
| UNIQA pojišťovna, a.s. | 1 | 28 475 Kč |
| NADĚJE | 1 | 0 Kč |
| Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. | 1 | 0 Kč |
| PragoData a.s. | 1 | 0 Kč |
| REDVEL s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| CENTRUM PRO ZDRAVOTNĚ POSTIŽENÉ Libereckého kraje, o.p.s. | 1 | 0 Kč |
| Jablíčko - centrum pro rodinu, z.s. | 1 | 0 Kč |
| Rytmus Liberec, o.p.s. | 1 | 0 Kč |
| GORDIC spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Asociace rodičů a přátel zdravotně postižených dětí v ČR, z.s. Klub Jablonec nad Nisou | 1 | 0 Kč |
| Vodní záchranná služba ČČK Jablonec nad Nisou, pobočný spolek | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
15 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 57,69 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 20 056 000 Kč |
| Sociální služby | 3 | 5 606 400 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 367 900 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 136 000 Kč |
| Služby závodních jídelen | 44 | 98 000 Kč |
| IT | 15 | 72 000 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 52 950 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 200 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 15 | 0 Kč |
| Kancelář | 8 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 2 | 19 806 000 Kč |
| Liberecký kraj | 1 | 5 856 400 Kč |
| Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o. | 21 | 628 850 Kč |
| Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra | 1 | 200 Kč |
| Město Tanvald | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o. | 5 | 25 662 600 Kč |
| AUTO Mrkvička s.r.o. | 1 | 367 900 Kč |
| NISALAK s.r.o. | 1 | 80 000 Kč |
| David Torák | 1 | 72 000 Kč |
| DEBA BOHEMIA s.r.o. | 1 | 56 000 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 52 950 Kč |
| Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. | 2 | 0 Kč |
| Ing. Jiří Koudelka | 1 | 0 Kč |
| ŘEMPO lípa s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| CMS-SERVICE s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| CENTROPOL ENERGY, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Vema,a.s. | 1 | 0 Kč |
| AP-SOFT JABLONEC s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Ing.Petr Trávník | 1 | 0 Kč |
| FOKUS Liberec o.p.s. | 1 | 0 Kč |
| ALTER, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| VYTSERVIS, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| SAN plus spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Mgr. Filip Šimonovský | 1 | 0 Kč |
| Kateřina Kroisová | 1 | 0 Kč |
| MUDr. Julie Hollmannová | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 18,18 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 22 806 080 Kč |
| Osobní vozidla | 36 | 9 355 248 Kč |
| Sociální služby | 1 | 5 989 500 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 64 | 5 072 526 Kč |
| Školení a kurzy | 50 | 2 788 456 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 200 Kč |
| Telekomunikační služby | 16 | 0 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 1 | 22 806 080 Kč |
| Liberecký kraj | 1 | 5 989 500 Kč |
| Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o. | 8 | 639 660 Kč |
| Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra | 1 | 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o. | 3 | 28 795 780 Kč |
| AUTO KP PLUS s.r.o. | 1 | 314 601 Kč |
| Miloslav Jelínek | 1 | 94 000 Kč |
| Klíčové a trezorové centrum Hausner-Plný s.r.o. | 1 | 90 859 Kč |
| NISALAK s.r.o. | 1 | 84 200 Kč |
| INSTITUT Bazální stimulace podle Prof. Dr. FRÖHLICHA, s.r.o. | 1 | 56 000 Kč |
| GREPA Networks s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Vodafone Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| LAMA energy a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 23,08 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 93 | 1 028 815 191 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 2 | 17 514 170 Kč |
| Sociální služby | 1 | 3 384 370 Kč |
| Pojišťovací služby | 22 | 1 577 357 Kč |
| Stavebnictví | 15 | 1 417 782 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 8 | 470 100 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 153 000 Kč |
| Energie | 2 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Jablonec nad Nisou | 1 | 17 396 170 Kč |
| Liberecký kraj | 3 | 12 088 320 Kč |
| Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o. | 8 | 564 887 Kč |
| Správa uprchlických zařízení Ministerstva vnitra | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Centrum sociálních služeb Jablonec nad Nisou, p.o. | 5 | 29 484 490 Kč |
| Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. | 1 | 153 000 Kč |
| Dagmar Loudová | 1 | 118 000 Kč |
| ELEKTRO plus CZ s.r.o. | 1 | 88 600 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 76 000 Kč |
| NISALAK s.r.o. | 1 | 68 287 Kč |
| CMS-SERVICE s.r.o. | 1 | 61 000 Kč |
| SCP first payment of receivables s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Amper Market, a.s. v likvidaci | 1 | 0 Kč |