Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 25.11.1991 |
| IČO | 44269650 |
| Datová schránka | dddsifb |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 44 smluv za celkem 12 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| THERMAL-F, a.s. | 1 | 217 594 Kč |
| Oblastní nemocnice Kolín, a.s., nemocnice Středočeského kraje | 1 | 90 702 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SOFIM, spol. s r.o. | 2 | 308 296 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 1 | 68 091 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| THERMAL-F, a.s. | 3 | 1 623 101 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 96 614 Kč |
| Řízení letového provozu České republiky, státní podnik (ŘLP ČR, s.p.) | 1 | 68 091 Kč |
| Kongresové centrum Praha, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SOFIM, spol. s r.o. | 7 | 1 787 806 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 100,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 12 | 749 001 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kongresové centrum Praha, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SOFIM, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 417 516 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Kongresové centrum Praha, a.s. | 2 | 417 516 Kč |
| THERMAL-F, a.s. | 1 | 97 376 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SOFIM, spol. s r.o. | 3 | 514 892 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 66 886 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 1 | 66 886 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SOFIM, spol. s r.o. | 1 | 66 886 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 1 491 048 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 479 644 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vězeňská služba České republiky | 2 | 1 970 692 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SOFIM, spol. s r.o. | 2 | 1 970 692 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 83,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 0 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Teplo HB s.r.o. | 1 | 87 190 Kč |
| Vojenský technický ústav, s.p. | 1 | 0 Kč |
| Kongresové centrum Praha, a.s. | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SOFIM, spol. s r.o. | 6 | 87 190 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 1 340 954 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 69 004 Kč |
| Elektricke stroje | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenský technický ústav, s.p. | 1 | 1 340 954 Kč |
| Jihočeské letiště České Budějovice a.s. | 1 | 69 004 Kč |
| Kongresové centrum Praha, a.s. | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SOFIM, spol. s r.o. | 4 | 1 409 958 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 87,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 242 142 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 6 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 1 | 242 142 Kč |
| Kongresové centrum Praha, a.s. | 7 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SOFIM, spol. s r.o. | 8 | 242 142 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 55,56 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 23 | 16 548 098 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 3 | 3 683 304 Kč |
| Průzkum veřejného mínění a statistiky | 70 | 0 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vojenský technický ústav, s.p. | 3 | 3 683 304 Kč |
| Vězeňská služba České republiky | 1 | 146 570 Kč |
| Nemocnice s poliklinikou Česká Lípa, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Kongresové centrum Praha, a.s. | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| SOFIM, spol. s r.o. | 9 | 3 829 874 Kč |