Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 4 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Michal Kapoun
změna 07.08.2017
| Založeno | 01.01.1994 |
| IČO | 44553145 |
| Datová schránka | gvvha55 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 78 smluv za celkem 24 mil. Kč;
14 smluv má zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
3,8 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 767 195 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ústí nad Labem | 3 | 3 002 356 Kč |
| Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, příspěvková organizace | 3 | 3 002 356 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Metropolnet, a.s. | 3 | 3 002 356 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 504 164 Kč |
| IT Hardware | 1 | 277 744 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 215 453 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 146 289 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 67 764 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 48 500 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Smlouvy o spolupráci | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, příspěvková organizace | 5 | 623 523 Kč |
| Metropolnet, a.s. | 2 | 435 451 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 1 | 288 361 Kč |
| VIJA STAVBY s.r.o. | 1 | 215 453 Kč |
| Petra Kadlecová | 2 | 174 694 Kč |
| C - SYSTEM TRADE s.r.o. | 1 | 101 352 Kč |
| SoftwareONE Czech Republic s.r.o. | 1 | 98 311 Kč |
| NeurIT s.r.o. | 1 | 65 800 Kč |
| MONOTREND s.r.o. | 1 | 60 470 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 48 500 Kč |
| AVE Ústí nad Labem s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, příspěvková organizace | 12 | 1 488 393 Kč |
| Ústecký kraj | 2 | 409 470 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 146 289 Kč |
| Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. | 1 | 67 764 Kč |
| Statutární město Ústí nad Labem | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
5 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotní péče | 1 | 494 551 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 296 920 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 252 469 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 149 799 Kč |
| Kancelář | 1 | 106 691 Kč |
| IT Hardware | 1 | 98 586 Kč |
| Telco | 1 | 69 696 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ELKUS s.r.o. | 1 | 494 551 Kč |
| Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, příspěvková organizace | 4 | 432 012 Kč |
| Metropolnet, a.s. | 2 | 260 266 Kč |
| VIJA STAVBY s.r.o. | 1 | 252 469 Kč |
| AV MEDIA SYSTEMS, a.s. | 1 | 106 691 Kč |
| MULTIP Moravia s.r.o. | 1 | 84 403 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, příspěvková organizace | 6 | 1 198 380 Kč |
| Ústecký kraj | 2 | 296 920 Kč |
| Metropolnet, a.s. | 1 | 69 696 Kč |
| Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. | 1 | 65 396 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 1 | 70 832 Kč |
| Dary a dotace | 1 | - 117 999 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CES INVEST spol. s r.o. | 1 | 475 751 Kč |
| Petra Kadlecová | 1 | 160 000 Kč |
| SoftwareONE Czech Republic s.r.o. | 1 | 107 437 Kč |
| VirginGrip s.r.o. | 1 | 76 792 Kč |
| HARDWARE PLUS, s.r.o. | 1 | 70 392 Kč |
| Chráněná dílna TiRO Blansko s.r.o. | 1 | 61 361 Kč |
| Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, příspěvková organizace | 2 | - 47 167 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, příspěvková organizace | 6 | 951 734 Kč |
| Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. | 1 | 70 832 Kč |
| Ústecký kraj | 1 | - 117 999 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 7,69 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 23,08 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 2 | 9 545 121 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 16 | 3 340 758 Kč |
| Kancelář | 16 | 1 785 538 Kč |
| Nábytek | 1 | 1 138 994 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 456 488 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 277 669 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 145 200 Kč |
| Smlouvy o spolupráci | 16 | 141 989 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Z + M Partner, spol. s r.o. | 2 | 9 545 121 Kč |
| Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, příspěvková organizace | 5 | 5 351 883 Kč |
| Hilbert Interiéry s.r.o. | 1 | 1 138 994 Kč |
| Vítězslav Černý | 2 | 456 488 Kč |
| LOSAN internet s.r.o. | 1 | 277 950 Kč |
| TERA Systems s.r.o. | 1 | 185 180 Kč |
| Metropolnet, a.s. | 1 | 124 473 Kč |
| ARIGO s.r.o. | 1 | 119 790 Kč |
| SoftwareONE Czech Republic s.r.o. | 1 | 108 958 Kč |
| 53155599 | 1 | 93 990 Kč |
| Stanislav Smejkal | 1 | 90 436 Kč |
| LOSAN s.r.o. | 1 | 81 578 Kč |
| SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, příspěvková organizace | 14 | 12 222 958 Kč |
| mumandi s.r.o. | 1 | 145 200 Kč |
| Ústecký kraj | 1 | 141 989 Kč |
| Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. | 1 | 63 889 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 31 | 143 176 820 Kč |
| Nábytek | 16 | 17 084 909 Kč |
| IT Hardware | 32 | 6 330 326 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 6 085 059 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 62 321 Kč |
| Sociální služby | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, příspěvková organizace | 5 | 6 147 380 Kč |
| ENGEL s.r.o. | 1 | 396 840 Kč |
| LOSAN s.r.o. | 1 | 288 540 Kč |
| Hilbert Interiéry s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Z + M servis, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ústí nad Labem | 1 | 5 988 259 Kč |
| Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, příspěvková organizace | 4 | 685 380 Kč |
| mumandi s.r.o. | 1 | 96 800 Kč |
| Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. | 1 | 62 321 Kč |
| Mlékárna Hlinsko, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Ústecký kraj | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 16 | 11 507 931 Kč |
| Stavebnictví | 46 | 10 634 355 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 0 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 0 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | - 143 462 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BAKALÁŘI software s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Vítězslav Černý | 1 | 0 Kč |
| Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, příspěvková organizace | 7 | - 143 462 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. | 3 | 59 554 Kč |
| Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, příspěvková organizace | 3 | 0 Kč |
| Ústecký kraj | 2 | - 203 016 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
8 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 61,54 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 15,38 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotní péče | 31 | 7 418 268 Kč |
| Školení a kurzy | 185 | 6 942 249 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 31 | 934 821 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 315 949 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 0 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, příspěvková organizace | 13 | 919 177 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 0 Kč |
| Petra Kadlecová | 1 | 0 Kč |
| Základní škola a Mateřská škola, Police nad Metují, okres Náchod | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 1 | 540 540 Kč |
| Státní fond životního prostředí České republiky | 1 | 315 949 Kč |
| Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. | 4 | 62 688 Kč |
| mumandi s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, příspěvková organizace | 6 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 24 000 Kč |
| Zemědělství | 1 | 7 260 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 17 | 0 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Metropolnet, a.s. | 1 | 24 000 Kč |
| Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, příspěvková organizace | 3 | 7 260 Kč |
| SK VOLEJBAL Ústí nad Labem, z.s. | 1 | 0 Kč |
| SPORT UNION, z.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, příspěvková organizace | 4 | 24 000 Kč |
| VŠEOBECNÁ ZDRAVOTNÍ POJIŠŤOVNA ČESKÉ REPUBLIKY | 1 | 7 260 Kč |
| Mlékárna Hlinsko, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 196 | 108 606 340 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 16 | 2 266 935 Kč |
| Pojišťovací služby | 31 | 782 555 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 16 | 176 518 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, příspěvková organizace | 3 | 416 069 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 55 055 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 343 469 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 72 600 Kč |
| Základní škola Ústí nad Labem, Rabasova 3282/3, příspěvková organizace | 1 | 55 055 Kč |