Soukromá firma. Spolek.
| Založeno | 10.12.1991 |
| IČO | 44740174 |
| Datová schránka | nu3cvir |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 41 smluv za celkem 17 mil. Kč;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 2 | 1 487 450 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FC Heřmanice Slezská z.s. | 2 | 1 487 450 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 1 423 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 2 | 1 423 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FC Heřmanice Slezská z.s. | 2 | 1 423 500 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 1 552 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 2 | 1 552 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FC Heřmanice Slezská z.s. | 2 | 1 552 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 630 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 2 | 1 598 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FC Heřmanice Slezská z.s. | 2 | 1 598 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 4 | 1 538 950 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 4 | 1 538 950 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FC Heřmanice Slezská z.s. | 4 | 1 538 950 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 1 427 950 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 3 | 1 427 950 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FC Heřmanice Slezská z.s. | 3 | 1 427 950 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 5 | 1 760 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 5 | 1 760 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FC Heřmanice Slezská z.s. | 5 | 1 760 800 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 8 | 2 599 128 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 8 | 2 599 128 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FC Heřmanice Slezská z.s. | 8 | 2 599 128 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 6 | 2 067 850 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 6 | 2 067 850 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FC Heřmanice Slezská z.s. | 6 | 2 067 850 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 6 | 1 278 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Ostrava | 6 | 1 278 200 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| FC Heřmanice Slezská z.s. | 6 | 1 278 200 Kč |