Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 23.03.1992 |
| IČO | 45355363 |
| Datová schránka | zkf4ykt |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 255 smluv za celkem 172 mil. Kč;
2 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Plzeň | 4 | 4 960 563 Kč |
| Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. | 1 | 127 372 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ISKOM, spol. s r. o. | 5 | 5 087 934 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 14 | 5 780 384 Kč |
| Stavebnictví | 7 | 1 843 232 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 1 733 986 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Plzeň | 18 | 8 765 748 Kč |
| Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. | 6 | 1 843 232 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ISKOM, spol. s r. o. | 24 | 10 608 979 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 10 636 004 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 865 387 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 79 255 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 3 | 5 008 190 Kč |
| Statutární město Plzeň | 6 | 2 842 193 Kč |
| Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. | 2 | 2 575 408 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 | 1 154 855 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ISKOM, spol. s r. o. | 12 | 11 580 646 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 10 567 600 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 4 | 745 874 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy České republiky, s.p. | 4 | 5 968 519 Kč |
| Statutární město Plzeň | 8 | 4 048 061 Kč |
| Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. | 4 | 1 527 111 Kč |
| SPRÁVA VEŘEJNÉHO STATKU MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace | 1 | 62 697 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ISKOM, spol. s r. o. | 17 | 11 606 388 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 11 003 697 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 9 | 3 837 351 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 3 | 323 124 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. | 7 | 8 421 665 Kč |
| Statutární město Plzeň | 12 | 6 742 507 Kč |
| Obec Zdemyslice | 3 | 1 028 222 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ISKOM, spol. s r. o. | 22 | 16 192 394 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 7 | 9 480 980 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 13 | 2 627 275 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 995 587 Kč |
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 852 377 Kč |
| Zemědělství | 1 | 344 838 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 71 390 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 70 946 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Plzeň | 26 | 12 035 991 Kč |
| Obec Zdemyslice | 2 | 1 991 174 Kč |
| SPRÁVA VEŘEJNÉHO STATKU MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace | 1 | 344 838 Kč |
| Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. | 1 | 71 390 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ISKOM, spol. s r. o. | 30 | 14 443 392 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 5 267 249 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 18 | 4 937 163 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Plzeň | 25 | 8 226 502 Kč |
| Obec Zdemyslice | 1 | 1 378 226 Kč |
| Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. | 1 | 599 684 Kč |
| SPRÁVA VEŘEJNÉHO STATKU MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace | 1 | 116 150 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ISKOM, spol. s r. o. | 28 | 10 320 562 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 20 335 645 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 24 | 7 134 033 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 8 | 827 511 Kč |
| Doprava a poštovní služby | 1 | 156 909 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 106 947 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Plzeň | 28 | 23 888 923 Kč |
| Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. | 10 | 3 430 081 Kč |
| ČESKÝ ROZHLAS | 1 | 1 242 039 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ISKOM, spol. s r. o. | 39 | 28 561 044 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,56 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 38 919 640 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 28 | 9 654 282 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 3 | 638 963 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. | 5 | 32 098 963 Kč |
| Statutární město Plzeň | 34 | 17 113 922 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ISKOM, spol. s r. o. | 39 | 49 212 886 Kč |
| SUPTel a.s. | 1 | 24 200 000 Kč |
| KT Stavby s. r. o. | 1 | 24 200 000 Kč |
| IMONT spol. s r.o. | 1 | 7 260 000 Kč |
| BERGER BOHEMIA a. s. | 1 | 7 260 000 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,70 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 16 | 9 790 047 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 25 | 8 071 503 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 4 203 667 Kč |
| Zemědělství | 6 | 1 817 406 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 5 | 439 860 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Plzeň | 29 | 11 502 257 Kč |
| Plzeňské městské dopravní podniky, a.s. | 6 | 622 498 Kč |
| Správa a údržba silnic Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 | 578 340 Kč |
| SPRÁVA VEŘEJNÉHO STATKU MĚSTA PLZNĚ, příspěvková organizace | 1 | 294 263 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ISKOM, spol. s r. o. | 37 | 12 997 358 Kč |