Soukromá firma. zaniklý subjekt.
| Založeno | 18.03.1992 |
| Zaniklo | 12.02.2025 |
| IČO | 45407495 |
| Datová schránka | vxd2xcx |
Všechny smlouvy: 3 smlouvy za celkem 451 330 Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 451 330 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domažlická nemocnice, a.s. | 1 | 239 580 Kč |
| Město Domažlice | 2 | 211 750 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Jana Jirková | 3 | 451 330 Kč |