Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 29.01.1993 |
| IČO | 45786950 |
| Datová schránka | qia8yk5 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 65 smluv za celkem 4 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Brno | 1 | 145 200 Kč |
| Nemocnice České Budějovice, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| UCB s.r.o. | 2 | 145 200 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
10 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 43,48 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Letecká přeprava | 1 | 277 561 Kč |
| Školení a kurzy | 2 | 137 867 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 96 800 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 80 000 Kč |
| Leciva | 11 | 0 Kč |
| Zdravotnictví | 5 | 0 Kč |
| IT | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice Hradec Králové | 3 | 415 428 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 1 | 96 800 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 80 000 Kč |
| Revmatologický ústav | 2 | 0 Kč |
| Fakultní nemocnice Královské Vinohrady | 1 | 0 Kč |
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 1 | 0 Kč |
| Fakultní nemocnice Plzeň | 1 | 0 Kč |
| UCB s.r.o. | 6 | 0 Kč |
| Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví | 2 | 0 Kč |
| Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky | 3 | 0 Kč |
| RBP, zdravotní pojišťovna | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| UCB s.r.o. | 21 | 592 228 Kč |
| Zaměstnanecká pojišťovna Škoda | 3 | 0 Kč |
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 3 | 0 Kč |
| 2 | 0 Kč | |
| 2 | 0 Kč | |
| 2 | 0 Kč | |
| 1 | 0 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 21 | 1 445 674 Kč |
| Leciva | 6 | 160 930 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 140 000 Kč |
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 84 700 Kč |
| Zdravotnictví | 4 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Revmatologický ústav | 1 | 160 930 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 140 000 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 1 | 84 700 Kč |
| Fakultní nemocnice Bulovka | 1 | 67 000 Kč |
| Všeobecná fakultní nemocnice v Praze | 1 | 0 Kč |
| Nemocnice Jihlava, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Nemocnice Znojmo, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Fakultní nemocnice Olomouc | 2 | 0 Kč |
| UCB s.r.o. | 2 | 0 Kč |
| Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| UCB s.r.o. | 11 | 452 630 Kč |
| GRIFART, spol. s r.o. | 1 | 84 700 Kč |
| Zaměstnanecká pojišťovna Škoda | 1 | 0 Kč |
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 41,67 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Rekreační, kulturní akce | 2 | 529 980 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 358 610 Kč |
| Leciva | 6 | 66 550 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 2 | 448 510 Kč |
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 1 | 300 080 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 140 000 Kč |
| Revmatologický ústav | 3 | 66 550 Kč |
| Fakultní nemocnice Královské Vinohrady | 1 | 0 Kč |
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 1 | 0 Kč |
| Fakultní nemocnice Olomouc | 2 | 0 Kč |
| UCB s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| UCB s.r.o. | 12 | 955 140 Kč |
| ANTHONY production, s.r.o. | 1 | 300 080 Kč |
| GRIFART, spol. s r.o. | 1 | 229 900 Kč |
| Zaměstnanecká pojišťovna Škoda | 1 | 0 Kč |
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 1 | 0 Kč |
| Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky | 1 | 0 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 1 | 0 Kč |
| RBP, zdravotní pojišťovna | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 330 185 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 249 900 Kč |
| Leciva | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 1 | 330 185 Kč |
| Univerzita Karlova | 2 | 249 900 Kč |
| UCB s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| UCB s.r.o. | 3 | 580 085 Kč |
| ANTHONY production, s.r.o. | 1 | 330 185 Kč |
| Zaměstnanecká pojišťovna Škoda | 1 | 0 Kč |
| Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra České republiky | 1 | 0 Kč |
| Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví | 1 | 0 Kč |
| Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky | 1 | 0 Kč |
| Česká průmyslová zdravotní pojišťovna | 1 | 0 Kč |
| RBP, zdravotní pojišťovna | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 298 265 Kč |
| Leciva | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 1 | 298 265 Kč |
| Revmatologický ústav | 1 | 0 Kč |
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| UCB s.r.o. | 3 | 298 265 Kč |
| ANTHONY production, s.r.o. | 1 | 298 265 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Rekreační, kulturní akce | 1 | 298 265 Kč |
| Zdravotnictví | 91 | 107 340 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 99 220 Kč |
| Leciva | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 1 | 298 265 Kč |
| Univerzita Karlova | 1 | 107 340 Kč |
| Revmatologický ústav | 2 | 99 220 Kč |
| Fakultní nemocnice Motol a Homolka | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| UCB s.r.o. | 5 | 504 825 Kč |
| ANTHONY production, s.r.o. | 1 | 298 265 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Rekreační, kulturní akce | 71 | 16 791 170 Kč |
| Leciva | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Fakultní Thomayerova nemocnice | 1 | 409 222 Kč |
| Revmatologický ústav | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| UCB s.r.o. | 2 | 409 222 Kč |
| ANTHONY production, s.r.o. | 1 | 409 222 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 66,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 81 | 9 358 370 Kč |
| Leciva | 282 | 2 274 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Revmatologický ústav | 2 | 81 070 Kč |
| Fakultní nemocnice u sv. Anny v Brně | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| UCB s.r.o. | 3 | 81 070 Kč |