Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 21.07.1992 |
| IČO | 45795231 |
| Datová schránka | f4axdhk |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 125 smluv za celkem 199 mil. Kč;
5 smluv má zásadní nedostatek;
29 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 4 510 292 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská část Praha 4 | 4 | 8 556 890 Kč |
| Liga-servis s.r.o. | 1 | 2 416 927 Kč |
| Městská část Praha 7 | 1 | 99 589 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RESO s.r.o. | 6 | 11 073 406 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 2 416 927 Kč |
| Liga-servis s.r.o. | 1 | 2 416 927 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 20 157 911 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 88 584 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Liga-servis s.r.o. | 14 | 16 138 945 Kč |
| Městská část Praha 4 | 2 | 4 506 442 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RESO s.r.o. | 16 | 20 645 387 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 14 | 16 138 945 Kč |
| Liga-servis s.r.o. | 12 | 15 960 343 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 23,53 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 16 | 42 730 993 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 373 906 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Liga-servis s.r.o. | 13 | 30 669 500 Kč |
| Městská část Praha 4 | 2 | 8 448 337 Kč |
| Městská část Praha-Nebušice | 2 | 3 987 062 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RESO s.r.o. | 17 | 43 104 899 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 13 | 30 669 500 Kč |
| Liga-servis s.r.o. | 10 | 21 108 663 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 13,33 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 13,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 15 | 27 725 438 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Liga-servis s.r.o. | 12 | 23 059 298 Kč |
| Městská část Praha 4 | 3 | 4 666 140 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RESO s.r.o. | 15 | 27 725 438 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 12 | 23 059 298 Kč |
| Liga-servis s.r.o. | 9 | 18 371 400 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
7 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 41,18 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 14 | 25 375 507 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 828 630 Kč |
| Nábytek | 1 | 299 022 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Liga-servis s.r.o. | 17 | 26 626 548 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 17 | 26 626 548 Kč |
| RESO s.r.o. | 17 | 26 626 548 Kč |
| Liga-servis s.r.o. | 17 | 26 626 548 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
6 smluv
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 40,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 33 | 21 618 622 Kč |
| Stavebnictví | 12 | 17 996 122 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Liga-servis s.r.o. | 15 | 21 061 646 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 15 | 21 061 646 Kč |
| RESO s.r.o. | 15 | 21 061 646 Kč |
| Liga-servis s.r.o. | 15 | 21 061 646 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 17 388 914 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Liga-servis s.r.o. | 11 | 16 283 938 Kč |
| Městská část Praha 10 | 1 | 1 220 683 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RESO s.r.o. | 12 | 17 504 622 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 11 | 16 283 938 Kč |
| Liga-servis s.r.o. | 11 | 16 283 938 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 9,09 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
4 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 36,36 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 11 | 18 831 860 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Liga-servis s.r.o. | 9 | 15 902 789 Kč |
| Městská část Praha 4 | 2 | 2 929 071 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RESO s.r.o. | 11 | 18 831 860 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 9 | 15 902 789 Kč |
| Liga-servis s.r.o. | 7 | 12 861 371 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 21,43 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 10 | 13 889 783 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Liga-servis s.r.o. | 8 | 12 536 481 Kč |
| Městská část Praha 4 | 6 | 4 207 925 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RESO s.r.o. | 14 | 16 744 406 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 8 | 12 536 481 Kč |
| Liga-servis s.r.o. | 2 | 1 297 211 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
5 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 71,43 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 618 | 3 019 081 245 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Liga-servis s.r.o. | 1 | 1 272 505 Kč |
| Městská část Praha 4 | 6 | 590 186 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| RESO s.r.o. | 7 | 1 862 691 Kč |
| HLAVNÍ MĚSTO PRAHA | 1 | 1 272 505 Kč |