Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 3 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Libuše Pavelková
změna 03.06.2019
| Založeno | 10.03.1992 |
| IČO | 46276327 |
| Datová schránka | eujut5b |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 304 smluv za celkem 140 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
6 smluv je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
7,9 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 98 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola Slavičín - Vlára, příspěvková organizace | 2 | 2 353 330 Kč |
| Podlahářství Vaněk s.r.o. | 1 | 350 000 Kč |
| ZEKA plus,s.r.o. | 1 | 130 201 Kč |
| The British Council - pobočka Česká republika | 1 | 127 200 Kč |
| EcoMachines s.r.o. | 1 | 106 071 Kč |
| Akát Pension s.r.o. | 1 | 98 000 Kč |
| Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín | 7 | 3 164 802 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 3,23 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 4 | 9 445 396 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 4 084 826 Kč |
| Nábytek | 2 | 1 119 969 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 873 989 Kč |
| Odpady | 2 | 802 170 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 621 202 Kč |
| IT Hardware | 1 | 557 931 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 3 | 306 400 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 98 993 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 83 337 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VALENTA stavby s.r.o. | 2 | 8 888 791 Kč |
| Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín | 2 | 4 012 226 Kč |
| Diametral obchodní společnost s.r.o. | 1 | 1 036 018 Kč |
| Služby města Slavičína, s.r.o. | 2 | 802 170 Kč |
| OCC s.r.o. | 1 | 557 931 Kč |
| JiKaM s.r.o. | 1 | 470 183 Kč |
| Podlahářství Vaněk s.r.o. | 2 | 459 423 Kč |
| Diralis s.r.o. | 1 | 397 500 Kč |
| František Beňo | 1 | 377 000 Kč |
| EZM elektromontáže, s.r.o. | 1 | 332 489 Kč |
| Sportovní kluby Slavičín, z.s. | 3 | 306 400 Kč |
| Akát Pension s.r.o. | 2 | 264 000 Kč |
| KDZ, spol. s r.o. | 1 | 264 000 Kč |
| Jiří Jurečka | 1 | 154 602 Kč |
| INTRACO MICRO, spol. s r.o. | 1 | 136 500 Kč |
| MEGABOOKS CZ, spol. s r.o. | 1 | 129 925 Kč |
| KAMPI OFFICE s.r.o. | 1 | 98 993 Kč |
| BRIDGE PUBLISHING HOUSE, SE | 1 | 89 600 Kč |
| ICT NWT s.r.o. | 1 | 88 572 Kč |
| Křovina s.r.o. | 1 | 83 951 Kč |
| Etugate s.r.o. | 1 | 83 337 Kč |
| Groz-Beckert Czech s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
| SUPRA OPTIKA s.r.o. | 1 | 71 110 Kč |
| Základní škola Slavičín - Vlára, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín | 29 | 15 165 094 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 4 012 226 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,70 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 4 471 882 Kč |
| Průmyslové stroje | 3 | 2 794 019 Kč |
| Školení a kurzy | 6 | 518 282 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 469 693 Kč |
| IT | 4 | 437 901 Kč |
| IT Hardware | 2 | 398 779 Kč |
| Nábytek | 3 | 384 472 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 203 200 Kč |
| Čisticí výrobky | 4 | 169 871 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 120 000 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 103 420 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 66 330 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 1 | 65 224 Kč |
| Telekomunikační služby | 2 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| VALENTA stavby s.r.o. | 2 | 4 471 882 Kč |
| SolidVision, s.r.o. | 1 | 2 192 662 Kč |
| ICT NWT s.r.o. | 3 | 639 666 Kč |
| JANUŠKA KOMPRESORY s.r.o. | 1 | 404 013 Kč |
| Diralis s.r.o. | 1 | 348 460 Kč |
| František Beňo | 1 | 234 000 Kč |
| Sportovní kluby Slavičín, z.s. | 2 | 203 200 Kč |
| ControlTech s.r.o. | 1 | 197 345 Kč |
| NIKO, v.o.s. | 1 | 193 394 Kč |
| KAMPI OFFICE s.r.o. | 5 | 171 459 Kč |
| NEW SUNSHINE, s.r.o. | 1 | 121 233 Kč |
| Aricoma Systems a.s. | 1 | 116 859 Kč |
| SORUDO Královéhradecký kraj s.r.o. | 1 | 116 160 Kč |
| MADIO z.s. | 1 | 103 420 Kč |
| B2B Partner s.r.o. | 1 | 103 302 Kč |
| ZEKA plus,s.r.o. | 1 | 90 242 Kč |
| Křovina s.r.o. | 1 | 87 776 Kč |
| Miroslav Pazdera | 1 | 78 568 Kč |
| BRIDGE PUBLISHING HOUSE, SE | 1 | 77 880 Kč |
| Akát Pension s.r.o. | 1 | 70 680 Kč |
| Spolek Zvonek | 1 | 66 330 Kč |
| MEGABOOKS CZ, spol. s r.o. | 1 | 65 224 Kč |
| Groz-Beckert Czech s.r.o. | 1 | 60 000 Kč |
| TVD-Technická výroba, a.s. | 1 | 60 000 Kč |
| Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín | 2 | 0 Kč |
| Základní škola Slavičín - Vlára, příspěvková organizace | 3 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín | 35 | 10 273 753 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 3 | 6 690 533 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 1 462 914 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 758 297 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 4 | 744 050 Kč |
| Odpady | 2 | 639 455 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 623 554 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 240 852 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 198 400 Kč |
| Nábytek | 1 | 193 394 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 79 329 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 78 210 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 70 785 Kč |
| IT Hardware | 1 | 67 663 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 64 614 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 60 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín | 38 | 11 414 978 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 1 462 914 Kč |
| Zlínský kraj | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 4 | 851 832 Kč |
| IT Hardware | 1 | 533 816 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 280 452 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 200 000 Kč |
| Leciva | 1 | 186 000 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 162 225 Kč |
| Odpady | 1 | 152 337 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 141 900 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 128 286 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 1 | 127 926 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 113 740 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 82 800 Kč |
| Nábytek | 1 | 79 729 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CAMO, spol. s r. o. | 3 | 1 045 488 Kč |
| TVD-Technická výroba, a.s. | 2 | 200 000 Kč |
| Ing. Martin Linhard | 1 | 198 900 Kč |
| BTC TRADE s.r.o. | 1 | 186 000 Kč |
| Stanislav Najzr | 1 | 168 000 Kč |
| ZEKA plus,s.r.o. | 1 | 154 396 Kč |
| Ptáček - velkoobchod, a.s. | 1 | 152 337 Kč |
| Sportovní kluby Slavičín, z.s. | 2 | 141 900 Kč |
| SolidVision, s.r.o. | 1 | 135 484 Kč |
| Podlahářství Vaněk s.r.o. | 1 | 128 286 Kč |
| Lukáš Martinka | 1 | 127 926 Kč |
| Kvasar, spol. s r.o. | 1 | 113 740 Kč |
| ACTIVE GUIDE, s.r.o. | 1 | 103 870 Kč |
| Miroslav Pazdera | 1 | 98 280 Kč |
| Martin Sikora | 1 | 93 330 Kč |
| RALL, s.r.o. | 1 | 93 166 Kč |
| Radmil Schneider | 1 | 83 252 Kč |
| Cestovní kancelář Zájezd, s.r.o. | 1 | 82 800 Kč |
| CISS CZ s.r.o. | 1 | 79 729 Kč |
| Růžovka.cz a.s. | 1 | 72 564 Kč |
| Základní škola Slavičín - Vlára, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín | 25 | 3 459 448 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,53 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 2 | 1 221 994 Kč |
| IT Hardware | 1 | 1 144 095 Kč |
| Nábytek | 2 | 622 473 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 138 966 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 92 674 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 1 | 89 900 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 84 591 Kč |
| Textilie | 1 | 74 457 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 63 450 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Smlouvy o spolupráci | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| DILERIS a.s. | 1 | 1 144 095 Kč |
| E S L, a.s. | 1 | 965 580 Kč |
| Diametral obchodní společnost s.r.o. | 1 | 529 440 Kč |
| Miroslav Pazdera | 1 | 256 414 Kč |
| MUDr. Roman Überall | 1 | 250 000 Kč |
| CISS CZ s.r.o. | 1 | 93 033 Kč |
| ESET software spol. s r.o. | 1 | 92 674 Kč |
| Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín | 4 | 89 900 Kč |
| Vladislav Jaroš | 1 | 84 591 Kč |
| PANOPRO s.r.o. | 2 | 79 860 Kč |
| Ing. Martin Linhard | 1 | 79 550 Kč |
| Ing. Radek Mrňa | 1 | 74 457 Kč |
| Hotel Cherry s.r.o. | 1 | 63 450 Kč |
| Ing. Hynek Sehnal | 1 | 59 416 Kč |
| SLAVGAST s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín | 15 | 3 772 560 Kč |
| Ředitelství silnic Zlínského kraje, příspěvková organizace | 1 | 89 900 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 1 | 0 Kč |
| Zlínský kraj | 2 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
3 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 13,04 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,35 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 2 | 6 900 075 Kč |
| Energie | 1 | 1 020 000 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 9 | 688 930 Kč |
| IT Hardware | 1 | 466 017 Kč |
| IT | 1 | 271 245 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 229 579 Kč |
| Nábytek | 2 | 213 303 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 145 211 Kč |
| Čisticí výrobky | 1 | 80 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 59 800 Kč |
| Telekomunikační služby | 7 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín | 8 | 6 836 075 Kč |
| Základní škola Slavičín - Vlára, příspěvková organizace | 1 | 1 020 000 Kč |
| CAMO, spol. s r. o. | 1 | 466 017 Kč |
| DNS a.s. | 1 | 271 245 Kč |
| CISS CZ s.r.o. | 2 | 213 303 Kč |
| Smarty CZ a.s. | 1 | 149 900 Kč |
| Miroslav Pazdera | 2 | 149 767 Kč |
| Podlahářství Vaněk s.r.o. | 1 | 145 211 Kč |
| Ing. Aleš Svoboda | 1 | 103 429 Kč |
| ESET software spol. s r.o. | 1 | 79 679 Kč |
| Vzdělávací, sociální a kulturní středisko při Nadaci Jana Pivečky, o.p.s. | 1 | 64 000 Kč |
| BRIDGE PUBLISHING HOUSE, SE | 1 | 63 250 Kč |
| Sportovní kluby Slavičín, z.s. | 1 | 59 800 Kč |
| SLAVGAST s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zlínský kraj | 1 | 6 836 075 Kč |
| Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín | 15 | 2 785 601 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 7 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
17 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 34,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslové stroje | 1 | 1 998 194 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 1 | 1 391 576 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 4 | 1 073 837 Kč |
| IT | 5 | 641 305 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 3 | 427 194 Kč |
| Odpady | 1 | 248 160 Kč |
| Finance | 2 | 240 125 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 209 095 Kč |
| Nábytek | 2 | 146 911 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 134 680 Kč |
| Čisticí výrobky | 2 | 119 975 Kč |
| Školení a kurzy | 4 | 105 450 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 88 814 Kč |
| Řemesla | 1 | 66 839 Kč |
| Telekomunikační služby | 13 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 0 Kč |
| Dary a dotace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín | 33 | 5 726 992 Kč |
| Dům zahraniční spolupráce | 1 | 1 391 576 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 13 | 0 Kč |
| Zlínský kraj | 3 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
11 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 22,92 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 2,08 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 68 | 55 466 612 Kč |
| Průmyslové stroje | 50 | 49 438 344 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 146 | 29 524 877 Kč |
| IT Hardware | 59 | 26 386 692 Kč |
| Účetní, revizní a peněžní služby | 17 | 22 894 910 Kč |
| Nábytek | 105 | 22 082 004 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 16 057 891 Kč |
| Odpady | 50 | 15 224 711 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 43 | 9 056 645 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 73 | 7 553 995 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 2 | 6 034 952 Kč |
| Čisticí výrobky | 73 | 4 485 341 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 2 | 4 451 588 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 4 317 834 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 25 | 2 357 670 Kč |
| Zdravotnické přístroje | 2 | 2 192 886 Kč |
| Pojišťovací služby | 10 | 808 890 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 108 900 Kč |
| Kancelář | 1 | 71 220 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 67 080 Kč |
| Telekomunikační služby | 6 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 2 | 0 Kč |
| Telco | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín | 12 | 23 983 228 Kč |
| Zlínské stavby, a.s. | 2 | 15 827 991 Kč |
| 1 | 5 971 299 Kč | |
| Komerční banka, a.s. | 2 | 4 451 588 Kč |
| CAMO, spol. s r. o. | 1 | 1 665 000 Kč |
| UnArtel s.r.o. | 3 | 1 040 281 Kč |
| Miroslav Pazdera | 1 | 737 834 Kč |
| Nina Maršíková | 2 | 697 116 Kč |
| SA Trade s.r.o. | 1 | 586 850 Kč |
| KOVO, výrobní družstvo | 2 | 527 886 Kč |
| AMTECH, spol. s r.o. | 2 | 513 741 Kč |
| Služby města Slavičína, s.r.o. | 2 | 487 735 Kč |
| IS Projekt, s.r.o. | 1 | 229 900 Kč |
| Festo, s.r.o. | 1 | 214 774 Kč |
| MCI SERVIS s.r.o. | 3 | 186 038 Kč |
| Zdeňka Malychová | 1 | 100 000 Kč |
| WALACHIA SERVICE s. r. o. | 1 | 88 826 Kč |
| ACTIVE GUIDE, s.r.o. | 1 | 79 750 Kč |
| DNS a.s. | 1 | 78 597 Kč |
| Sportovní kluby Slavičín, z.s. | 1 | 67 080 Kč |
| Cestovní kancelář Zájezd, s.r.o. | 1 | 66 740 Kč |
| CHRISTEC s.r.o. | 1 | 65 000 Kč |
| DATAB consult s.r.o. | 1 | 63 653 Kč |
| Podlahářství Vaněk s.r.o. | 1 | 63 000 Kč |
| SLAVGAST s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Základní škola Slavičín - Vlára, příspěvková organizace | 2 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín | 36 | 33 810 679 Kč |
| Zlínský kraj | 4 | 23 912 008 Kč |
| Střední průmyslová škola polytechnická - Centrum odborné přípravy Zlín | 1 | 71 220 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 7 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
9 smluv
bez uvedené ceny.
Tj. 45,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 106 | 304 723 674 Kč |
| Školení a kurzy | 241 | 112 681 258 Kč |
| IT | 81 | 11 016 490 Kč |
| Mobily, smart zařízení | 14 | 1 023 408 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 9 | 970 420 Kč |
| Kancelář | 9 | 645 060 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 150 228 Kč |
| Oděvy | 1 | 77 591 Kč |
| Telekomunikační služby | 242 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 73 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TOP-TRIO s. r. o. | 1 | 10 054 862 Kč |
| IS Projekt, s.r.o. | 2 | 280 720 Kč |
| SUNTECH computer s.r.o. | 1 | 224 425 Kč |
| DNS a.s. | 1 | 212 881 Kč |
| Sportovní kluby Slavičín, z.s. | 2 | 150 228 Kč |
| Miroslav Pazdera | 1 | 77 591 Kč |
| CHD - SPEKTRUM s.r.o. | 1 | 75 300 Kč |
| Ing. Martin Linhard | 1 | 63 700 Kč |
| RR-online s.r.o. | 1 | 60 418 Kč |
| SLAVGAST s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín | 8 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Gymnázium Jana Pivečky a Střední odborná škola Slavičín | 12 | 11 200 125 Kč |
| T-Mobile Czech Republic a.s. | 8 | 0 Kč |