Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 01.07.1992 |
| IČO | 46713387 |
| Datová schránka | 8qwnrmx |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 49 smluv za celkem 9 mil. Kč;
3 smlouvy mají zásadní nedostatek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústav makromolekulární chemie AV ČR, v. v. i. | 1 | 78 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BROUK s.r.o. | 1 | 78 500 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Řemesla | 3 | 1 379 545 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 670 171 Kč |
| Oděvy | 1 | 228 480 Kč |
| IT | 1 | 186 868 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. | 2 | 950 725 Kč |
| Lesy hl. m. Prahy | 1 | 847 000 Kč |
| Střední odborné učiliště, Praha - Radotín | 2 | 532 545 Kč |
| Odborné učiliště Vyšehrad | 1 | 228 480 Kč |
| Domov Vesna, příspěvková organizace | 2 | 186 868 Kč |
| Střední odborná škola civilního letectví, Praha - Ruzyně | 1 | 87 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BROUK s.r.o. | 9 | 2 832 617 Kč |
| Odborné učiliště Vyšehrad | 1 | 228 480 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úklidové služby | 6 | 4 021 024 Kč |
| Řemesla | 3 | 596 793 Kč |
| Leciva | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. | 3 | 857 962 Kč |
| Střední odborné učiliště, Praha - Radotín | 2 | 498 452 Kč |
| Střední odborná škola civilního letectví, Praha - Ruzyně | 2 | 182 566 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BROUK s.r.o. | 7 | 1 538 981 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Oděvy | 7 | 1 400 820 Kč |
| Řemesla | 1 | 1 000 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy hl. m. Prahy | 1 | 1 000 000 Kč |
| Střední škola gastronomie | 5 | 432 793 Kč |
| Domov Vesna, příspěvková organizace | 1 | 178 504 Kč |
| Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. | 1 | 110 971 Kč |
| Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy, Národních mučedníků 141 | 1 | 82 973 Kč |
| Domov pro seniory Pilníkov | 1 | 79 916 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BROUK s.r.o. | 10 | 1 885 157 Kč |
| Domov pro seniory Pilníkov | 1 | 79 916 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Čisticí výrobky | 1 | 49 785 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola s rozšířenou výukou hudební výchovy, Teplice, Maršovská 1575/1, příspěvková organizace | 1 | 49 785 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BROUK s.r.o. | 1 | 49 785 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 28,57 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Řemesla | 2 | 817 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 408 458 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 110 838 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy hl. m. Prahy | 1 | 726 000 Kč |
| Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. | 2 | 408 458 Kč |
| Střední odborná škola civilního letectví, Praha - Ruzyně | 2 | 180 000 Kč |
| Domov pro seniory Ďáblice | 1 | 110 838 Kč |
| Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy, Národních mučedníků 141 | 1 | 68 649 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BROUK s.r.o. | 7 | 1 493 945 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 66 550 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy, Národních mučedníků 141 | 1 | 81 070 Kč |
| Dopravní podnik města Ústí nad Labem a.s. | 1 | 66 550 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BROUK s.r.o. | 2 | 147 620 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Řemesla | 46 | 18 966 688 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 323 074 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Odborný léčebný ústav Paseka, příspěvková organizace | 1 | 323 074 Kč |
| Střední škola zemědělská a potravinářská, Klatovy, Národních mučedníků 141 | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BROUK s.r.o. | 2 | 323 074 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 11 | 2 108 261 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nemocnice Jablonec nad Nisou, p.o. | 1 | 65 969 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BROUK s.r.o. | 1 | 65 969 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 11,11 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 302 500 Kč |
| Čisticí výrobky | 8 | 261 591 Kč |
| Konstrukční a stavební práce | 4 | 30 333 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Lesy hl. m. Prahy | 1 | 302 500 Kč |
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 116 160 Kč |
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 6 | 43 000 Kč |
| Sociální služby Vsetín, příspěvková organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| BROUK s.r.o. | 9 | 461 660 Kč |