Soukromá firma. Spolek. Řídí jeden podřízený subjekt.
| Založeno | 31.12.1992 |
| IČO | 46769129 |
| Datová schránka | 9ntj7aj |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 35 smluv za celkem 101 mil. Kč;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 1 | 948 640 Kč |
| Městská kulturní zařízení v Litoměřicích, příspěvková organizace | 1 | 121 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HC Stadion Litoměřice, z. s. | 2 | 1 069 640 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 8 402 440 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Litoměřice | 1 | 7 502 000 Kč |
| Ústecký kraj | 1 | 900 440 Kč |
| Městská kulturní zařízení v Litoměřicích, příspěvková organizace | 1 | 162 127 Kč |
| Sportovní a rekreační zařízení města Ostravy, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HC Stadion Litoměřice, z. s. | 4 | 8 564 567 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 8 466 290 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 900 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Litoměřice | 1 | 7 502 000 Kč |
| Příspěvková organizace Městská sportovní zařízení v Litoměřicích | 2 | 1 111 750 Kč |
| Ústecký kraj | 1 | 964 290 Kč |
| Městská kulturní zařízení v Litoměřicích, příspěvková organizace | 1 | 60 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HC Stadion Litoměřice, z. s. | 5 | 9 638 540 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 20 896 000 Kč |
| Sport a sportoviště | 2 | 605 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 217 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Litoměřice | 2 | 19 602 000 Kč |
| Ústecký kraj | 1 | 1 294 000 Kč |
| Příspěvková organizace Městská sportovní zařízení v Litoměřicích | 2 | 605 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 217 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HC Stadion Litoměřice, z. s. | 6 | 21 718 800 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 4 | 10 478 900 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 1 100 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Litoměřice | 2 | 8 578 900 Kč |
| Příspěvková organizace Městská sportovní zařízení v Litoměřicích | 2 | 1 600 000 Kč |
| Ústecký kraj | 1 | 1 400 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HC Stadion Litoměřice, z. s. | 5 | 11 578 900 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 6 425 100 Kč |
| Sport a sportoviště | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Litoměřice | 1 | 6 425 100 Kč |
| Příspěvková organizace Městská sportovní zařízení v Litoměřicích | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HC Stadion Litoměřice, z. s. | 2 | 6 425 100 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sport a sportoviště | 61 | 31 260 000 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 8 935 100 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Litoměřice | 2 | 7 635 100 Kč |
| Ústecký kraj | 1 | 1 300 000 Kč |
| Příspěvková organizace Městská sportovní zařízení v Litoměřicích | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HC Stadion Litoměřice, z. s. | 4 | 8 935 100 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 3 | 16 214 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Litoměřice | 2 | 14 641 000 Kč |
| Ústecký kraj | 1 | 1 573 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HC Stadion Litoměřice, z. s. | 3 | 16 214 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 1 573 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 217 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 1 | 1 573 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 217 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HC Stadion Litoměřice, z. s. | 2 | 1 790 800 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 2 | 8 712 000 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 25 | 5 426 850 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Litoměřice | 1 | 7 502 000 Kč |
| Ústecký kraj | 1 | 1 210 000 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 199 650 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HC Stadion Litoměřice, z. s. | 3 | 8 911 650 Kč |