Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným.
| Založeno | 05.10.1992 |
| IČO | 46883037 |
| Datová schránka | z86ypr2 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 54 smluv za celkem 782 mil. Kč;
2 smlouvy mají zásadní nedostatek;
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 70 289 549 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotnická záchranná služba Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 1 | 46 886 918 Kč |
| Statutární město Plzeň | 5 | 19 814 633 Kč |
| Město Zbiroh | 1 | 2 378 418 Kč |
| Správa státních hmotných rezerv | 1 | 1 209 579 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S & H stavební a obchodní firma spol. s r.o. | 8 | 70 289 549 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 38 670 367 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Statutární město Plzeň | 2 | 38 670 367 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S & H stavební a obchodní firma spol. s r.o. | 2 | 38 670 367 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Práce při dokončování budov | 1 | 117 316 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Tachov | 1 | 117 316 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S & H stavební a obchodní firma spol. s r.o. | 1 | 117 316 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 175 262 809 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 1 | 328 457 Kč |
| Zemědělství | 1 | 170 471 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Tachov | 4 | 169 649 796 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 3 | 5 835 785 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 336 656 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S & H stavební a obchodní firma spol. s r.o. | 8 | 175 822 236 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 18,18 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 8 | 208 706 631 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 18 | 5 822 069 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Tachov | 1 | 83 852 982 Kč |
| Zdravotnická záchranná služba Plzeňského kraje, příspěvková organizace | 2 | 57 290 258 Kč |
| Město Nýřany | 1 | 53 591 017 Kč |
| Obec Vejvanov | 1 | 12 462 828 Kč |
| Gymnázium, Tachov, Pionýrská 1370 | 2 | 1 199 884 Kč |
| Plzeňský kraj | 2 | 547 971 Kč |
| Rokycanská nemocnice, a.s. | 1 | 65 985 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S & H stavební a obchodní firma spol. s r.o. | 11 | 209 010 924 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 236 186 231 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 703 560 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 18 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Plzeňský kraj | 3 | 235 042 961 Kč |
| Rokycanská nemocnice, a.s. | 3 | 1 846 830 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S & H stavební a obchodní firma spol. s r.o. | 7 | 236 889 791 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 1 246 404 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Povodí Vltavy, státní podnik | 1 | 1 246 404 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S & H stavební a obchodní firma spol. s r.o. | 1 | 1 246 404 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 499 873 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Rokycany | 1 | 499 873 Kč |
| Střední odborné učiliště elektrotechnické, Plzeň, Vejprnická 56 | 1 | 373 188 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S & H stavební a obchodní firma spol. s r.o. | 2 | 873 061 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 36 996 201 Kč |
| Výstavba vodních děl | 4 | 3 138 450 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 2 | 861 808 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Střední odborné učiliště elektrotechnické, Plzeň, Vejprnická 56 | 1 | 29 572 754 Kč |
| Povodí Vltavy, státní podnik | 7 | 9 994 072 Kč |
| Rokycanská nemocnice, a.s. | 3 | 1 429 632 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| S & H stavební a obchodní firma spol. s r.o. | 11 | 40 996 459 Kč |