Soukromá firma. Akciová společnost. zaniklý subjekt. Řídí jeden podřízený subjekt.
| Založeno | 01.05.1992 |
| Zaniklo | 01.06.2024 |
| IČO | 46900331 |
| Datová schránka | 523ggz4 |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 25 smluv za celkem 17 mil. Kč;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 5 | 483 995 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 280 115 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Strojírny Prostějov, a.s. | 2 | 280 115 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konzultace a poradenství | 1 | 2 974 712 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 2 974 712 Kč |
| Ústav fyziky plazmatu AV ČR, v. v. i. | 4 | 332 992 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Strojírny Prostějov, a.s. | 5 | 3 307 704 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 291 949 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 75 904 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 1 | 291 949 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 75 904 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Strojírny Prostějov, a.s. | 3 | 367 852 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 14,29 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 23 | 1 871 816 Kč |
| IT | 2 | 436 810 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 2 | 436 810 Kč |
| Úřad práce České republiky | 5 | 429 647 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Strojírny Prostějov, a.s. | 7 | 866 457 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 429 647 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Konzultace a poradenství | 21 | 65 469 664 Kč |
| Stavebnictví | 115 | 14 912 335 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ředitelství silnic a dálnic s. p. | 3 | 9 119 528 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Strojírny Prostějov, a.s. | 4 | 9 119 528 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábor zaměstnanců | 1 | 108 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústav fyziky plazmatu AV ČR, v. v. i. | 1 | 108 900 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 108 900 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Strojírny Prostějov, a.s. | 2 | 217 800 Kč |