Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Je součástí jedné kategorie orgánu veřejné moci.
| Založeno | 01.12.1992 |
| IČO | 46991573 |
| Datová schránka | 6vzn8ru |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 79 smluv za celkem 732 mil. Kč;
6 smluv má zásadní nedostatek;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 1 | 13 360 215 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 242 000 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 9 | 56 722 988 Kč |
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 1 | 242 000 Kč |
| Ministerstvo pro místní rozvoj | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AURA, s.r.o. | 11 | 56 964 988 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 4 | 26 080 491 Kč |
| IT | 2 | 6 437 321 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 377 229 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 9 | 36 895 041 Kč |
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 1 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AURA, s.r.o. | 10 | 36 967 641 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 13 392 637 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 4 744 909 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 181 500 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 151 008 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 3 | 18 210 145 Kč |
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 1 | 181 500 Kč |
| Ministerstvo pro místní rozvoj | 1 | 151 008 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AURA, s.r.o. | 5 | 18 542 653 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 3 | 100 139 832 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 24 605 895 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 33 | 6 957 500 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 723 580 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 5 | 124 818 326 Kč |
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 4 | 1 086 580 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AURA, s.r.o. | 9 | 125 904 906 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,56 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
5 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 27,78 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 5 | 155 549 743 Kč |
| IT | 1 | 7 486 875 Kč |
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 1 | 6 050 000 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 4 | 2 615 869 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 4 | 738 705 Kč |
| Potraviny | 2 | 441 590 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 361 790 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 9 | 163 587 199 Kč |
| LOM PRAHA s.p. | 1 | 6 050 000 Kč |
| Ministerstvo pro místní rozvoj | 5 | 2 803 994 Kč |
| Vojenský výzkumný ústav, s. p. | 2 | 441 590 Kč |
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 1 | 361 790 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AURA, s.r.o. | 18 | 173 244 572 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 21 900 220 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 81 | 14 416 908 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 361 790 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 1 | 21 900 220 Kč |
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 1 | 361 790 Kč |
| Ministerstvo pro místní rozvoj | 1 | 181 500 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AURA, s.r.o. | 3 | 22 443 510 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákladní nebo speciální vozidla (army, těžká technika, příslušenství) | 113 | 908 943 772 Kč |
| IT | 2 | 7 376 937 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 3 475 725 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 1 630 000 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 121 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 4 | 12 354 947 Kč |
| Ministerstvo pro místní rozvoj | 1 | 127 716 Kč |
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 1 | 121 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AURA, s.r.o. | 6 | 12 603 662 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT | 8 | 140 100 455 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 18 | 26 325 146 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 6 666 858 Kč |
| Konzultace a poradenství | 1 | 13 594 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 7 | 144 468 721 Kč |
| Ministerstvo pro místní rozvoj | 3 | 2 312 186 Kč |
| Hvězdárna a planetárium Brno, příspěvková organizace | 1 | 163 350 Kč |
| Národní památkový ústav | 1 | 81 796 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AURA, s.r.o. | 12 | 147 026 053 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 28 080 591 Kč |
| IT | 3 | 15 883 769 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo obrany | 2 | 42 080 591 Kč |
| Ministerstvo pro místní rozvoj | 2 | 1 883 769 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AURA, s.r.o. | 4 | 43 964 360 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 209 | 4 591 455 474 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 113 | 816 542 727 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 97 | 26 373 159 Kč |
| IT | 2 | 6 200 659 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 235 892 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ministerstvo pro místní rozvoj | 2 | 12 653 599 Kč |
| Ministerstvo obrany | 2 | 10 447 452 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 235 892 Kč |
| Vojenská lázeňská a rekreační zařízení, příspěvková organizace | 1 | 120 999 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| AURA, s.r.o. | 6 | 23 457 942 Kč |