Úřad - orgán veřejné moci. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem. Je součástí 4 kategorií orgánu veřejné moci.
Zastupovaný
Radek Čejka
změna 23.11.2022
Jitka Marešová
změna 28.08.2020
| Založeno | 04.09.2001 |
| IČO | 47255897 |
| Datová schránka | pwgmk5p |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se tohoto úřadu.
Všechny smlouvy: 363 smluv za celkem 70 mil. Kč;
17 smluv má zásadní nedostatek;
11,3 % smluv s firmami navázanými na politiky;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 5 | 465 944 Kč |
| Školení a kurzy | 3 | 393 978 Kč |
| Kamerové systémy | 1 | 240 790 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 199 000 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 114 805 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola F.L.Čelakovského, Strakonice, Jezerní 1280 | 25 | 3 337 538 Kč |
| SAIKO - servis s.r.o. | 3 | 481 941 Kč |
| Jiří Festermajer | 3 | 359 000 Kč |
| Jaroslav Neužil | 1 | 240 790 Kč |
| MONÍNEC s.r.o. | 1 | 234 000 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 199 680 Kč |
| Jan Míka | 1 | 137 214 Kč |
| Jihočeský kraj | 1 | 114 982 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 114 805 Kč |
| SALMON-GASTRO s.r.o. | 1 | 102 000 Kč |
| SKIAREÁL KLÍNOVEC s.r.o. | 1 | 80 360 Kč |
| 1 | 80 000 Kč | |
| Aricoma Systems a.s. | 1 | 79 618 Kč |
| Alois Crhák | 1 | 74 606 Kč |
| ZF facility s.r.o. | 1 | 72 000 Kč |
| BAPEMAX, s.r.o. | 1 | 69 580 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola F.L.Čelakovského, Strakonice, Jezerní 1280 | 19 | 2 440 576 Kč |
| Správa tělovýchovných a rekreačních zařízení Strakonice | 2 | 546 000 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 222 610 Kč |
| Jihočeský kraj | 2 | 128 352 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,27 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 1 375 314 Kč |
| Školení a kurzy | 8 | 1 129 348 Kč |
| Energie | 1 | 262 691 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 261 885 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 198 921 Kč |
| Nábytek | 2 | 163 503 Kč |
| IT Hardware | 1 | 141 990 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 80 000 Kč |
| Kancelář | 1 | 54 342 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 50 106 Kč |
| Telekomunikační služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola F.L.Čelakovského, Strakonice, Jezerní 1280 | 42 | 6 761 439 Kč |
| Správa tělovýchovných a rekreačních zařízení Strakonice | 2 | 377 000 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,26 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 4 | 6 893 328 Kč |
| Kancelář | 2 | 3 181 870 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 1 491 906 Kč |
| Školení a kurzy | 6 | 791 607 Kč |
| Dary a dotace | 4 | 635 153 Kč |
| IT Hardware | 2 | 505 996 Kč |
| Stroje a zařízení | 1 | 271 589 Kč |
| Technické služby | 1 | 240 662 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 177 840 Kč |
| Telco | 1 | 132 072 Kč |
| Knihy, časopisy, literatura | 2 | 98 827 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 80 000 Kč |
| Letecká přeprava | 1 | 59 000 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 2 | 55 810 Kč |
| Servis a oprava vozidel včetně náhradních dílů a příslušenství | 1 | 51 251 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 42 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola F.L.Čelakovského, Strakonice, Jezerní 1280 | 42 | 15 470 366 Kč |
| Správa tělovýchovných a rekreačních zařízení Strakonice | 2 | 416 000 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 201 487 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 1,54 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,08 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nábytek | 7 | 7 506 912 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 3 030 385 Kč |
| Školení a kurzy | 9 | 2 435 354 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 1 615 097 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 899 747 Kč |
| Dary a dotace | 8 | 671 632 Kč |
| Kancelář | 3 | 449 544 Kč |
| Energie | 1 | 351 117 Kč |
| Opravy, údržba a počítačové sítě | 1 | 319 355 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 157 575 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 96 800 Kč |
| IT | 1 | 41 237 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 1 | 10 000 Kč |
| Telekomunikační služby | 2 | 0 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola F.L.Čelakovského, Strakonice, Jezerní 1280 | 58 | 20 792 596 Kč |
| Správa tělovýchovných a rekreačních zařízení Strakonice | 2 | 473 110 Kč |
| Jihočeský kraj | 3 | 212 478 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 189 844 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
4 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 3,95 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Žádné riziko,
smlouvy se nekoncentrují u u žádných smluvních partnerů.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Práce při dokončování budov | 5 | 966 775 Kč |
| Školení a kurzy | 7 | 873 040 Kč |
| Dary a dotace | 7 | 790 379 Kč |
| Kancelář | 5 | 554 053 Kč |
| Nábytek | 7 | 506 266 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 115 200 Kč |
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 2 | 103 349 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 86 864 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 48 048 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola F.L.Čelakovského, Strakonice, Jezerní 1280 | 66 | 7 040 374 Kč |
| Jihočeský kraj | 3 | 615 000 Kč |
| Správa tělovýchovných a rekreačních zařízení Strakonice | 3 | 401 328 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 175 379 Kč |
| Město Strakonice | 1 | 0 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,17 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
5 smluv
se zásadními nedostatky.
Tj. 10,87 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 1 | 1 831 492 Kč |
| Dary a dotace | 6 | 708 241 Kč |
| Školení a kurzy | 5 | 676 089 Kč |
| Nábytek | 6 | 548 729 Kč |
| Zajišťování služeb pro veřejnost | 1 | 198 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 60 500 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 58 951 Kč |
| Internetové služby, servery, cloud, certifikáty | 1 | 50 000 Kč |
| IT Vývoj (na zakázku, včetně možné následné podpory) | 2 | 26 390 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola F.L.Čelakovského, Strakonice, Jezerní 1280 | 42 | 5 769 716 Kč |
| Jihočeský kraj | 2 | 170 000 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 1 | 119 396 Kč |
| Správa tělovýchovných a rekreačních zařízení Strakonice | 1 | 60 500 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 10,53 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 5,26 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 5 | 1 172 687 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 320 813 Kč |
| Nábytek | 2 | 128 155 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 63 767 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 41 000 Kč |
| Kancelářské potřeby (tiskárny, skenery, papírnické potřeby) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ORION COMPUTER s.r.o. | 1 | 550 671 Kč |
| Základní škola F.L.Čelakovského, Strakonice, Jezerní 1280 | 5 | 427 188 Kč |
| Jan Míka | 1 | 354 288 Kč |
| Fraus Media, s.r.o. | 1 | 135 207 Kč |
| HOFMANN Strakonice s.r.o. | 3 | 131 766 Kč |
| Chata u Krále Šumavy s.r.o. | 1 | 108 890 Kč |
| Václav Vaněk | 1 | 63 767 Kč |
| Vaclean s.r.o. | 1 | 63 450 Kč |
| Křovina s.r.o. | 1 | 62 780 Kč |
| Vlastimil Kučera | 1 | 53 248 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 41 000 Kč |
| TechnoBank, s.r.o. | 1 | 15 604 Kč |
| Ing. Martin Šatra | 1 | 5 000 Kč |
| Z + M Partner, spol. s r.o. | 1 | 0 Kč |
| Bc. Oldřich Saiko | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola F.L.Čelakovského, Strakonice, Jezerní 1280 | 16 | 1 585 670 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 2 | 320 813 Kč |
| SKOLATO s.r.o. | 1 | 65 375 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Nízké riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 4 | 778 538 Kč |
| Dary a dotace | 2 | 328 519 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 275 184 Kč |
| Kancelář | 3 | 241 908 Kč |
| Nábytek | 2 | 212 695 Kč |
| IT Software (krabicový SW, licence, …) | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola F.L.Čelakovského, Strakonice, Jezerní 1280 | 8 | 1 134 459 Kč |
| HOFMANN Strakonice s.r.o. | 2 | 392 488 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 1 | 130 452 Kč |
| Křovina s.r.o. | 1 | 122 788 Kč |
| TechnoBank, s.r.o. | 1 | 89 907 Kč |
| Jana Míková | 1 | 77 706 Kč |
| KDZ, spol. s r.o. | 1 | 73 020 Kč |
| Pojišťovna Patricie a.s. | 1 | 45 864 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola F.L.Čelakovského, Strakonice, Jezerní 1280 | 9 | 1 174 201 Kč |
| Správa tělovýchovných a rekreačních zařízení Strakonice | 2 | 296 208 Kč |
| Pojišťovna Patricie a.s. | 1 | 229 320 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 1 | 198 067 Kč |
| HOFMANN Strakonice s.r.o. | 1 | 96 782 Kč |
| SALMON-GASTRO s.r.o. | 1 | 72 106 Kč |
| VIS Plzeň, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
3 smlouvy
se zásadními nedostatky.
Tj. 15,79 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Školení a kurzy | 6 | 1 077 540 Kč |
| Dary a dotace | 3 | 525 107 Kč |
| Kancelář | 1 | 208 323 Kč |
| Nábytek | 2 | 109 515 Kč |
| IT Hardware | 1 | 84 417 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 48 870 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola F.L.Čelakovského, Strakonice, Jezerní 1280 | 6 | 870 057 Kč |
| SALMON-GASTRO s.r.o. | 3 | 762 922 Kč |
| Jan Míka | 1 | 430 760 Kč |
| KDZ, spol. s r.o. | 1 | 208 323 Kč |
| DANSEN a.s. | 1 | 184 558 Kč |
| HOFMANN Strakonice s.r.o. | 1 | 114 661 Kč |
| ORION COMPUTER s.r.o. | 1 | 84 417 Kč |
| INFRA, s.r.o. | 1 | 69 930 Kč |
| Josef Hejpetr | 1 | 58 588 Kč |
| Křovina s.r.o. | 1 | 53 392 Kč |
| Miloš Vondrášek | 1 | 53 152 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola F.L.Čelakovského, Strakonice, Jezerní 1280 | 14 | 2 125 696 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 3 | 525 107 Kč |
| Správa tělovýchovných a rekreačních zařízení Strakonice | 2 | 288 827 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 10,00 % z celkového počtu.
Koncentrace smluvních partnerů
Střední riziko,
žádný smluvní partner nedominuje nad ostatními.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 361 785 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 2 | 203 330 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 99 002 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 94 586 Kč |
| Pitná voda, nápoje, tabák atd. | 1 | 85 289 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| HOFMANN Strakonice s.r.o. | 3 | 490 362 Kč |
| Základní škola F.L.Čelakovského, Strakonice, Jezerní 1280 | 2 | 203 330 Kč |
| ORION COMPUTER s.r.o. | 1 | 159 885 Kč |
| Radek Valenta | 1 | 99 002 Kč |
| Miloš Vondrášek | 1 | 85 289 Kč |
| Jiří Staněk | 1 | 62 572 Kč |
| DANSEN a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Základní škola F.L.Čelakovského, Strakonice, Jezerní 1280 | 9 | 897 110 Kč |
| BOVYS, s.r.o. | 1 | 203 330 Kč |