Firma (spolu)vlastněná státem či samosprávou. Příspěvková organizace zřízená územním samosprávným celkem.
| Založeno | 20.12.2003 |
| IČO | 47274522 |
| Datová schránka | qbbmafr |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této státní organizace.
Všechny smlouvy: 209 smluv za celkem 293 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
3 smlouvy jsou s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
9,6 % smluv s firmami navázanými na politiky;
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 2 | 27 661 100 Kč |
| Domovy pro osoby se zdravotním postižením Oleška - Kamenice, příspěvková organizace | 4 | 356 890 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domovy pro osoby se zdravotním postižením Oleška - Kamenice, příspěvková organizace | 2 | 27 661 100 Kč |
| DeCe COMPUTERS s.r.o. | 2 | 235 890 Kč |
| PKV BUILD s.r.o. | 1 | 121 000 Kč |
| Místní organizace Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče České republiky, Sociální péče Děčín | 1 | 0 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 2,50 % z celkového počtu.
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 2,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dary a dotace | 1 | 25 924 000 Kč |
| Stavebnictví | 7 | 3 253 185 Kč |
| Osobní vozidla | 1 | 1 682 030 Kč |
| Nábytek | 1 | 580 505 Kč |
| Odpady | 2 | 498 511 Kč |
| Bezpečnostní a ochranné vybavení a údržba | 1 | 385 409 Kč |
| IT | 1 | 340 000 Kč |
| IT Hardware | 1 | 329 302 Kč |
| Kancelář | 1 | 220 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 206 184 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 40 347 Kč |
| Sociální služby | 1 | 0 Kč |
| Administrativní služby, stravenky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 2 | 25 924 000 Kč |
| Domovy pro osoby se zdravotním postižením Oleška - Kamenice, příspěvková organizace | 38 | 17 301 930 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domovy pro osoby se zdravotním postižením Oleška - Kamenice, příspěvková organizace | 5 | 26 080 457 Kč |
| LARD DC s. r. o. | 4 | 4 223 998 Kč |
| KOMPLEX DC s. r. o. | 2 | 2 532 147 Kč |
| AUTO VINKLER, s.r.o. | 1 | 1 682 030 Kč |
| Stamed s.r.o. | 4 | 761 901 Kč |
| DeCe COMPUTERS s.r.o. | 2 | 669 302 Kč |
| BELLATEX s.r.o. | 1 | 597 498 Kč |
| KVL Group s.r.o. | 1 | 586 024 Kč |
| SmartShop, s.r.o. | 1 | 580 505 Kč |
| DMA Praha s.r.o. | 1 | 536 673 Kč |
| PODMOKELSKÁ STAVEBNÍ SPOLEČNOST s.r.o. | 1 | 530 594 Kč |
| UNIEKON.CZ s.r.o. | 1 | 522 056 Kč |
| MAJJ - KUPEC s.r.o. | 1 | 508 058 Kč |
| RR reality, rekonstrukce s.r.o. | 1 | 476 751 Kč |
| SPL Jablonec nad Nisou, s.r.o. | 1 | 406 560 Kč |
| ERCÉ stavby s. r. o. | 1 | 385 409 Kč |
| AKTIV Zdravotnické potřeby s.r.o. | 2 | 385 232 Kč |
| MEYRA ČR s.r.o. | 1 | 359 629 Kč |
| Wertex s.r.o. | 1 | 254 842 Kč |
| Jiří Bareš | 1 | 236 000 Kč |
| Iva Kubitová | 1 | 220 000 Kč |
| Martin Kubišta | 1 | 206 184 Kč |
| Národní ústav pro autismus, z.ú. | 2 | 162 165 Kč |
| David Spilka | 1 | 120 000 Kč |
| Lékárna Česká Kamenice s.r.o. | 1 | 116 110 Kč |
| Lindha a.s. | 1 | 109 965 Kč |
| Technické služby Děčín a.s. | 1 | 91 951 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 1 | 26 816 300 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 2 659 182 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 5 | 1 301 611 Kč |
| IT Hardware | 2 | 561 924 Kč |
| Nábytek | 1 | 365 746 Kč |
| Úklidové služby | 1 | 280 151 Kč |
| Řemesla | 1 | 236 930 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 2 | 190 000 Kč |
| IT | 1 | 160 000 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 103 478 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 83 000 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 72 600 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 1 | 26 816 300 Kč |
| Domovy pro osoby se zdravotním postižením Oleška - Kamenice, příspěvková organizace | 22 | 6 256 623 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domovy pro osoby se zdravotním postižením Oleška - Kamenice, příspěvková organizace | 2 | 26 816 300 Kč |
| LARD DC s. r. o. | 2 | 1 965 028 Kč |
| SEP, společnost s ručením omezeným | 3 | 891 619 Kč |
| DeCe COMPUTERS s.r.o. | 3 | 721 924 Kč |
| UNIEKON.CZ s.r.o. | 2 | 367 979 Kč |
| SmartShop, s.r.o. | 1 | 365 746 Kč |
| KOMPLEX DC s. r. o. | 1 | 326 175 Kč |
| René Gacka | 1 | 318 459 Kč |
| BELLATEX s.r.o. | 1 | 280 151 Kč |
| Ing. Jiří Demuth | 1 | 242 000 Kč |
| Lékárna Česká Kamenice s.r.o. | 1 | 236 930 Kč |
| ELEKTRO 3B, s.r.o. | 1 | 103 478 Kč |
| David Spilka | 1 | 100 000 Kč |
| APOS BRNO s.r.o. | 1 | 91 533 Kč |
| Iva Kubitová | 1 | 90 000 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 83 000 Kč |
| Laurich s.r.o. | 1 | 72 600 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 8,33 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 4,17 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 1 | 27 058 400 Kč |
| Úklidové služby | 26 | 7 276 306 Kč |
| Stavebnictví | 9 | 6 007 653 Kč |
| Pojišťovací služby | 2 | 4 641 087 Kč |
| Práce při dokončování budov | 27 | 3 258 755 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 1 | 410 000 Kč |
| Nábytek | 1 | 343 655 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 143 750 Kč |
| Řemesla | 1 | 121 715 Kč |
| Energie | 2 | 1 452 Kč |
| Bankovní služby a poplatky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 1 | 27 058 400 Kč |
| Domovy pro osoby se zdravotním postižením Oleška - Kamenice, příspěvková organizace | 22 | 12 933 767 Kč |
| Česká spořitelna, a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domovy pro osoby se zdravotním postižením Oleška - Kamenice, příspěvková organizace | 4 | 27 059 852 Kč |
| Auto Trutnov s.r.o. | 1 | 4 443 087 Kč |
| UNIEKON.CZ s.r.o. | 2 | 2 685 772 Kč |
| LARD DC s. r. o. | 2 | 1 124 133 Kč |
| KOMPLEX DC s. r. o. | 2 | 1 043 298 Kč |
| Wertex s.r.o. | 1 | 574 993 Kč |
| MAJJ - KUPEC s.r.o. | 1 | 509 802 Kč |
| PODMOKELSKÁ STAVEBNÍ SPOLEČNOST s.r.o. | 1 | 489 855 Kč |
| SEP, společnost s ručením omezeným | 1 | 410 000 Kč |
| IKEA Česká republika, s.r.o. | 1 | 343 655 Kč |
| BELLATEX s.r.o. | 1 | 272 523 Kč |
| Zdeněk Janda | 1 | 230 350 Kč |
| ERGO Versicherung Aktiengesellschaft, pobočka pro Českou republiku | 1 | 198 000 Kč |
| Stavo - Trade DC s.r.o. | 1 | 154 793 Kč |
| MERON a.s. | 1 | 143 750 Kč |
| Lékárna Česká Kamenice s.r.o. | 1 | 121 715 Kč |
| Zefraprojekt, s.r.o. | 1 | 96 800 Kč |
| Schrack Technik spol. s r.o. | 1 | 89 789 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Nízké riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 3,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 2 | 18 740 400 Kč |
| Stavebnictví | 12 | 7 024 833 Kč |
| Sociální péče | 2 | 6 303 000 Kč |
| Podnikatelské a manažerské poradenství a související služby | 51 | 5 040 400 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 3 | 3 138 291 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 1 021 744 Kč |
| Odpady | 1 | 586 564 Kč |
| Ostraha objektů | 2 | 241 758 Kč |
| Nábytek | 1 | 223 080 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 123 050 Kč |
| Oděvy | 1 | 91 529 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 71 892 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 5 | 26 065 144 Kč |
| Domovy pro osoby se zdravotním postižením Oleška - Kamenice, příspěvková organizace | 25 | 11 960 132 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domovy pro osoby se zdravotním postižením Oleška - Kamenice, příspěvková organizace | 5 | 26 065 144 Kč |
| LARD DC s. r. o. | 4 | 3 152 840 Kč |
| Místní organizace Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče České republiky, Sociální péče Děčín | 1 | 2 474 000 Kč |
| KOMPLEX DC s. r. o. | 2 | 1 099 784 Kč |
| UNIEKON.CZ s.r.o. | 3 | 1 058 353 Kč |
| SEP, společnost s ručením omezeným | 2 | 664 291 Kč |
| SPL Jablonec nad Nisou, s.r.o. | 1 | 586 564 Kč |
| Stavo - Trade DC s.r.o. | 1 | 572 895 Kč |
| PODMOKELSKÁ STAVEBNÍ SPOLEČNOST s.r.o. | 1 | 572 280 Kč |
| MAJJ - KUPEC s.r.o. | 1 | 568 681 Kč |
| IVH s.r.o. | 1 | 290 400 Kč |
| JABLOTRON SECURITY a.s. | 2 | 241 758 Kč |
| SmartShop, s.r.o. | 1 | 223 080 Kč |
| MERON a.s. | 1 | 123 050 Kč |
| BELLATEX s.r.o. | 1 | 95 469 Kč |
| CANIS SAFETY a.s. | 1 | 91 529 Kč |
| Zdeněk Janda | 1 | 73 266 Kč |
| Kooperativa pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 1 | 71 892 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 4,76 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální péče | 51 | 158 262 500 Kč |
| Pohostinství a ubytovací služby a maloobchodní služby | 226 | 121 346 764 Kč |
| Sociální služby | 1 | 30 104 558 Kč |
| Stavebnictví | 7 | 3 647 583 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 1 347 000 Kč |
| IT | 1 | 762 968 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 431 684 Kč |
| Zdravotnictví | 1 | 249 865 Kč |
| Zdravotnický materiál | 1 | 151 200 Kč |
| IT Hardware | 1 | 111 591 Kč |
| Pojišťovací služby | 1 | 110 635 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 96 800 Kč |
| Řemesla | 1 | 79 582 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 2 | 30 792 058 Kč |
| Domovy pro osoby se zdravotním postižením Oleška - Kamenice, příspěvková organizace | 19 | 7 468 413 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domovy pro osoby se zdravotním postižením Oleška - Kamenice, příspěvková organizace | 2 | 30 792 058 Kč |
| ERCÉ stavby s. r. o. | 2 | 2 347 388 Kč |
| Místní organizace Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče České republiky, Sociální péče Děčín | 1 | 1 347 000 Kč |
| IRESOFT s.r.o. | 1 | 762 968 Kč |
| LARD DC s. r. o. | 3 | 674 313 Kč |
| UNIEKON.CZ s.r.o. | 2 | 436 439 Kč |
| Arjo Czech Republic s.r.o. | 1 | 431 684 Kč |
| KOMPLEX DC s. r. o. | 1 | 286 243 Kč |
| SORAL medical s.r.o. | 1 | 249 865 Kč |
| HAPPY END CZ, a.s. | 1 | 248 400 Kč |
| ALFI Corp., s.r.o. | 1 | 151 200 Kč |
| HydroClean s.r.o. | 1 | 131 890 Kč |
| DeCe COMPUTERS s.r.o. | 1 | 111 591 Kč |
| ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB | 1 | 110 635 Kč |
| SEP, společnost s ručením omezeným | 1 | 99 214 Kč |
| CANIS SAFETY a.s. | 1 | 79 582 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 5,88 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Sociální služby | 1 | 22 532 620 Kč |
| Kancelář | 26 | 5 630 820 Kč |
| Zdravotnický materiál | 29 | 4 388 364 Kč |
| Stavebnictví | 6 | 1 278 226 Kč |
| Odpady | 1 | 290 400 Kč |
| Řemesla | 1 | 67 864 Kč |
| IT | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 2 | 22 532 620 Kč |
| Domovy pro osoby se zdravotním postižením Oleška - Kamenice, příspěvková organizace | 15 | 2 664 112 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domovy pro osoby se zdravotním postižením Oleška - Kamenice, příspěvková organizace | 2 | 22 532 620 Kč |
| UNIEKON.CZ s.r.o. | 1 | 302 286 Kč |
| SPL Jablonec nad Nisou, s.r.o. | 1 | 290 400 Kč |
| Karel Blecha | 1 | 287 183 Kč |
| Stavo - Trade DC s.r.o. | 1 | 284 676 Kč |
| CHIRONAX - DIZ s.r.o. | 1 | 226 270 Kč |
| LARD DC s. r. o. | 1 | 204 933 Kč |
| BELLATEX s.r.o. | 1 | 199 190 Kč |
| BP Healthcare s.r.o. | 1 | 179 685 Kč |
| CANIS SAFETY a.s. | 2 | 154 113 Kč |
| SmartShop, s.r.o. | 1 | 130 820 Kč |
| Ladislav Soukup | 1 | 129 150 Kč |
| ILICO Europe s.r.o. | 1 | 116 160 Kč |
| BRUDRA s.r.o. | 1 | 89 248 Kč |
| KOMPLEX DC s. r. o. | 1 | 69 998 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| IT Hardware | 101 | 25 281 220 Kč |
| Sociální služby | 2 | 20 974 442 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 51 | 7 151 100 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 1 413 280 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 429 623 Kč |
| Pojišťovací služby | 3 | 315 825 Kč |
| Odpady | 1 | 290 400 Kč |
| Zdravotní péče | 1 | 117 128 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 89 355 Kč |
| Řemesla | 1 | 83 915 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 2 | 20 974 442 Kč |
| Domovy pro osoby se zdravotním postižením Oleška - Kamenice, příspěvková organizace | 12 | 3 131 832 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domovy pro osoby se zdravotním postižením Oleška - Kamenice, příspěvková organizace | 2 | 20 974 442 Kč |
| Místní organizace Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče České republiky, Sociální péče Děčín | 1 | 1 413 280 Kč |
| LARD DC s. r. o. | 2 | 429 623 Kč |
| ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB | 3 | 315 825 Kč |
| SPL Jablonec nad Nisou, s.r.o. | 1 | 290 400 Kč |
| SPOMA.com s. r. o. | 1 | 210 806 Kč |
| Laurich s.r.o. | 1 | 181 500 Kč |
| MUDr. Martina Pokorná, Ph.D. | 1 | 117 128 Kč |
| MERON a.s. | 1 | 89 355 Kč |
| CANIS SAFETY a.s. | 1 | 83 915 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Pojišťovací služby | 228 | 131 881 342 Kč |
| IT | 101 | 31 714 971 Kč |
| Sociální služby | 2 | 16 585 954 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 846 475 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 261 360 Kč |
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 229 543 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 228 850 Kč |
| Odpady | 1 | 213 920 Kč |
| Hasičské vybavení, požární ochrana | 1 | 145 200 Kč |
| Nábytek | 1 | 115 089 Kč |
| Řemesla | 1 | 81 743 Kč |
| Právní služby | 1 | 50 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 2 | 16 585 954 Kč |
| Domovy pro osoby se zdravotním postižením Oleška - Kamenice, příspěvková organizace | 14 | 2 516 087 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 261 360 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domovy pro osoby se zdravotním postižením Oleška - Kamenice, příspěvková organizace | 3 | 16 847 314 Kč |
| LARD DC s. r. o. | 1 | 657 740 Kč |
| UNIEKON.CZ s.r.o. | 1 | 229 543 Kč |
| MERON a.s. | 1 | 228 850 Kč |
| Zdeněk Novák | 1 | 213 920 Kč |
| Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group | 2 | 200 110 Kč |
| KOMPLEX DC s. r. o. | 1 | 188 735 Kč |
| SIVAK medical technology s.r.o. | 1 | 152 800 Kč |
| PROTECTIVA s.r.o. | 1 | 145 200 Kč |
| DeCe COMPUTERS s.r.o. | 1 | 140 771 Kč |
| JYSK s.r.o. | 1 | 115 089 Kč |
| ČSOB Pojišťovna, a. s., člen holdingu ČSOB | 1 | 111 586 Kč |
| CANIS SAFETY a.s. | 1 | 81 743 Kč |
| Jiří Benedikt | 1 | 50 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Služby závodních jídelen | 76 | 95 700 105 Kč |
| Odpady | 151 | 47 142 811 Kč |
| Osobní vozidla | 26 | 42 140 750 Kč |
| Průmyslové stroje | 126 | 25 531 650 Kč |
| Řemesla | 151 | 16 881 843 Kč |
| Sociální služby | 5 | 13 456 168 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 27 | 7 034 940 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 103 058 Kč |
| Kancelářské a domácí spotřebiče (klimatizace, myčka, lednička, sporák, …) | 1 | 69 863 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Ústecký kraj | 5 | 13 456 168 Kč |
| Domovy pro osoby se zdravotním postižením Oleška - Kamenice, příspěvková organizace | 7 | 1 762 900 Kč |
| Úřad práce České republiky | 2 | 500 940 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Domovy pro osoby se zdravotním postižením Oleška - Kamenice, příspěvková organizace | 7 | 13 957 108 Kč |
| Místní organizace Odborového svazu zdravotnictví a sociální péče České republiky, Sociální péče Děčín | 1 | 1 149 500 Kč |
| Technické služby Děčín a.s. | 1 | 147 937 Kč |
| MERON a.s. | 1 | 114 425 Kč |
| LARD DC s. r. o. | 1 | 103 058 Kč |
| KOMPAKT spol. s.r.o. | 1 | 90 000 Kč |
| CANIS SAFETY a.s. | 1 | 88 117 Kč |
| Jürgen Hesse | 1 | 69 863 Kč |