Soukromá firma. Společnost s ručením omezeným. Řídí jeden podřízený subjekt.
| Založeno | 28.09.1992 |
| IČO | 47287586 |
| Datová schránka | u2nvstz |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 57 smluv za celkem 62 mil. Kč;
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 64 394 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Správa silnic Olomouckého kraje, příspěvková organizace | 2 | 531 019 Kč |
| Městská kulturní zařízení v Litoměřicích, příspěvková organizace | 1 | 242 000 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 1 | 64 394 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CS-BETON s.r.o. | 4 | 837 413 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 6,25 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotní péče | 1 | 34 485 000 Kč |
| Stavebnictví | 5 | 8 057 222 Kč |
| Zdravotnický materiál | 1 | 4 313 200 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 2 | 287 800 Kč |
| Reklamní a marketingové služby | 1 | 62 920 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vězeňská služba České republiky | 3 | 38 798 200 Kč |
| Správa železnic, státní organizace | 3 | 7 744 000 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 4 | 510 368 Kč |
| Městská kulturní zařízení v Litoměřicích, příspěvková organizace | 1 | 217 800 Kč |
| Technické služby Trutnov s.r.o. | 1 | 156 090 Kč |
| Městské služby Ústí nad Labem, příspěvková organizace | 1 | 103 582 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 1 | 90 895 Kč |
| Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových | 1 | 70 000 Kč |
| ČESKÁ TELEVIZE | 1 | 62 920 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CS-BETON s.r.o. | 16 | 47 753 856 Kč |
| Mott MacDonald CZ, spol. s r.o. | 2 | 7 744 000 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotní péče | 1 | 4 839 768 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 217 800 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 171 784 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vězeňská služba České republiky | 1 | 4 839 768 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 2 | 327 245 Kč |
| Správa a údržba silnic Ústeckého kraje, příspěvková organizace | 2 | 231 740 Kč |
| Městská kulturní zařízení v Litoměřicích, příspěvková organizace | 1 | 217 800 Kč |
| Valašskokloboucké služby s.r.o. | 1 | 93 134 Kč |
| Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace | 1 | 78 650 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CS-BETON s.r.o. | 8 | 5 788 336 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Výstavba, zakládání a povrchové práce pro silnice | 1 | 398 633 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 242 000 Kč |
| Stavebnictví | 1 | 96 921 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vězeňská služba České republiky | 1 | 1 612 384 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 3 | 635 812 Kč |
| Městská kulturní zařízení v Litoměřicích, příspěvková organizace | 1 | 242 000 Kč |
| Silnice LK a.s. | 1 | 96 921 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CS-BETON s.r.o. | 6 | 2 587 117 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 12,50 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Zdravotní péče | 20 | 356 277 451 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 242 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Vězeňská služba České republiky | 7 | 2 518 131 Kč |
| Městská kulturní zařízení v Litoměřicích, příspěvková organizace | 1 | 242 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CS-BETON s.r.o. | 8 | 2 760 131 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 33,33 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 46 | 9 148 400 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 62 056 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Městská kulturní zařízení v Litoměřicích, příspěvková organizace | 1 | 242 000 Kč |
| Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s. | 1 | 62 056 Kč |
| Úřad práce České republiky | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CS-BETON s.r.o. | 3 | 304 056 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 82 | 75 607 307 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 497 745 Kč |
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 1 | 67 765 Kč |
| Nábor zaměstnanců | 10 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Úřad práce České republiky | 2 | 497 745 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 1 | 155 539 Kč |
| Město Lovosice | 1 | 94 427 Kč |
| Dopravní podnik měst Liberce a Jablonce nad Nisou, a.s. | 1 | 67 765 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CS-BETON s.r.o. | 5 | 815 476 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Technické služby Trutnov s.r.o. | 1 | 538 450 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 4 | 463 076 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CS-BETON s.r.o. | 5 | 1 001 526 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Hromadná autobusová a vlaková doprava | 19 | 1 439 421 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Dopravní podnik Ostrava a.s. | 1 | 271 033 Kč |
| DIAMO, státní podnik | 1 | 261 810 Kč |
| Ostravské komunikace, a.s. | 1 | 116 110 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CS-BETON s.r.o. | 3 | 648 953 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Reklamní a marketingové služby | 10 | 868 780 Kč |
| Energie | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| ČESKÁ TELEVIZE | 1 | 302 500 Kč |
| Výstaviště České Budějovice a.s. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| CS-BETON s.r.o. | 2 | 302 500 Kč |