Soukromá firma. Akciová společnost. Řídí 3 podřízené subjekty.
| Založeno | 01.10.1992 |
| IČO | 47452943 |
| Datová schránka | cr9m6bp |
Jednou denně, obvykle ráno, vám zašleme mail s informacemi o nových smlouvách, veřejných zakázkách, dotacích a dalších událostech týkajících se této soukromé firmy.
Všechny smlouvy: 36 smluv za celkem 31 mil. Kč;
Jedna smlouvu má zásadní nedostatek;
Jednu smlouva je s hodnotou těsně pod limitem veřejných zakázek;
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Ústí nad Orlicí | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Agrostav Ústí nad Orlicí, a.s. | 1 | 0 Kč |
Smlouvy s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
s cenou těsně pod limitem pro veřejné zakázky.
Tj. 20,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 1 | 2 194 243 Kč |
| Školení a kurzy | 1 | 671 623 Kč |
| Stavebnictví | 2 | 318 883 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Ústí nad Orlicí | 1 | 7 100 000 Kč |
| Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Lanškroun | 2 | 2 261 040 Kč |
| Průmyslová střední škola Letohrad | 1 | 671 623 Kč |
| Ministerstvo obrany | 1 | 252 086 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Agrostav Ústí nad Orlicí, a.s. | 5 | 10 284 749 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Realitní služby (poradenství, konzultace) | 1 | 6 200 000 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Ústí nad Orlicí | 1 | 6 200 000 Kč |
| Město Žamberk | 1 | 68 607 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Agrostav Ústí nad Orlicí, a.s. | 2 | 6 268 607 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
Smlouvy se zásadními nedostatky
Žádné riziko,
celkem
Jedna smlouva
se zásadními nedostatky.
Tj. 16,67 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Opravy, údržba, záruční i pozáruční servis | 14 | 29 856 874 Kč |
| Stavebnictví | 3 | 2 610 158 Kč |
| Práce při dokončování budov | 1 | 104 556 Kč |
| Odpady | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Průmyslová střední škola Letohrad | 1 | 1 954 206 Kč |
| Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Lanškroun | 1 | 1 331 715 Kč |
| Město Lanškroun | 1 | 462 160 Kč |
| Město Ústí nad Orlicí | 1 | 193 791 Kč |
| Město Žamberk | 1 | 104 556 Kč |
| TS ŽAMBERK s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Agrostav Ústí nad Orlicí, a.s. | 6 | 4 046 429 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 1 | 6 200 000 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 1 | 987 469 Kč |
| Veřejné služby pro energie | 1 | 96 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Ústí nad Orlicí | 1 | 6 200 000 Kč |
| Státní pozemkový úřad | 1 | 987 469 Kč |
| Ministerstvo zemědělství | 1 | 96 800 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Agrostav Ústí nad Orlicí, a.s. | 3 | 7 284 269 Kč |
| ista Česká republika s.r.o. | 1 | 96 800 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 283 140 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Ústí nad Orlicí | 1 | 283 140 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Agrostav Ústí nad Orlicí, a.s. | 1 | 283 140 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Střední riziko,
celkem
Jedna smlouva
bez uvedené ceny.
Tj. 50,00 % z celkového počtu.
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TEPVOS, spol. s r.o. | 1 | 70 249 Kč |
| Technické služby Lanškroun, s.r.o. | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Agrostav Ústí nad Orlicí, a.s. | 2 | 70 249 Kč |
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 2 | 914 550 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 1 | 151 855 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| TEPVOS, spol. s r.o. | 2 | 977 664 Kč |
| Albertinum, odborný léčebný ústav, Žamberk | 1 | 88 741 Kč |
| Sdružení obcí Orlicko | 1 | 59 998 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Agrostav Ústí nad Orlicí, a.s. | 4 | 1 126 403 Kč |
Počet uzavřených smluv bez uvedené ceny
Vysoké riziko,
celkem
2 smlouvy
bez uvedené ceny.
Tj. 25,00 % z celkového počtu.
| Oblast smluv | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Stavebnictví | 40 | 32 587 943 Kč |
| Nákup, prodej a pronájem nemovitosti (bytové i nebytové) | 16 | 3 213 837 Kč |
| Stavební služby (Architektonické, technické, inspekční, projektové, …) | 10 | 2 202 027 Kč |
| Průmyslové stroje | 1 | 74 778 Kč |
| Čistící a hygienické služby | 1 | 0 Kč |
| Služby závodních jídelen | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Město Ústí nad Orlicí | 3 | 553 513 Kč |
| Střední odborná škola a Střední odborné učiliště Lanškroun | 1 | 78 569 Kč |
| Technické služby Lanškroun, s.r.o. | 2 | 74 778 Kč |
| Ministerstvo zemědělství | 1 | 30 000 Kč |
| Školní jídelna MADORET Lanškroun, B. Smetany | 1 | 0 Kč |
| Společnost | Počet smluv | Hodnota smluv |
|---|---|---|
| Agrostav Ústí nad Orlicí, a.s. | 8 | 736 860 Kč |